Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Uudised

Kergejõustik: XXX JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
22. detsember 2017

Kergejõustik: JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
23. november 2017

Ujumine: Ujumisvõistlused VETESELL I etapp
14. november 2017

 Ujumisvõistlused VETESELL I etapp toimus 21.10.2017.a. Kohtla-Järve ujulas


TÜDRUKUD 50m (9. aastased) VABA
Osalejaid kokku 21, parim aeg 35:29 Mirtel Merimaalt Spordiklubist Wiru Swim

4. STERLIKOVA, Maria ajaga 40.40 Jõhvi Spordikooli õpilane

POISID 50m (9. aastased ja nooremad) VABA
Osalejaid kokku 55, parim aeg 37.03, Daniil Stikanovilt Spordiklubist Aquaway

16. VESI, Ernest, ajaga 47.29, Jõhvi Spordikooli õpilane

19. SVERENIAK, Georgi, ajaga 48.43, Jõhvi Spordikooli õpilane

21. PETROV, Edgar, ajaga 50.46, Jõhvi Spordikooli õpilane

26. NIKITIN, Ivan, ajaga 51.75, Jõhvi Spordikooli õpilane

35. LIU YEUNG, Matias Dominic, ajaga 56.80, Jõhvi Spordikooli õpilane

37. FEDORENKO, Aleksandr, ajaga 58.18, Jõhvi Spordikooli õpilane

41. SOOM, Martin, ajaga 1:00.37 37 Jõhvi Spordikooli õpilane

POISID 50m (9. aastased ja nooremad) RINNULIUJUMINE
Osalejaid kokku 18, parim aeg 51.06, Semjon Kvitkovskilt Ujumisklubist Aktiiv

8. SVERENIAK, Georgi, ajaga 1:01.37 Jõhvi Spordikooli õpilane

11. VESI, Ernest, ajaga 1:05.31 Jõhvi Spordikooli õpilane

TÜDRUKUD 50m (9. aastased ja nooremad) RINNULIUJUMINE
Osalejaid kokku 22, parim aeg 44.21, Veronika Tsistjakovalt Ujumisklubist Aktiiv

3. STERLIKOVA, Maria, ajaga 45.57, Jõhvi Spordikooli õpilane

POISID 50m (9. aastased ja nooremad) SELILI UJUMINE
Osalejaid kokku 42, parim aeg 43.28, Daniil Stikanovilt, Spordiklubist Aquaway

9. PETROV, Edgar ajaga 52.00, Jõhvi Spordikooli õpilane

Ujumine: Kohtla-Järve lahtised pikamaaujumise meistrivõistlused
14. november 2017

 Jõhvi Sprodikooli õpilaste tulemused
14.10.2017.a. Kohtla-Järve ujula

POISID (12.aastased ja nooremad) 400m vaba
Osalejaid kokku 29, parim aeg 4:55.91 Pavel Borissovilt Spordiklubist Dilan

10. STERLIKOV, Deniss 05 aeg 5:52.99
18. LJUTINSKI, Edvin 07 Johvi SK 6:38.78

TÜDRUKUD (10.aastased ja nooremad) 400m vaba
Osalejaid kokku 13, parim aeg 5:42.40, Mirtel-Madlen SIIMARilt Spordiklubist Top

2. LIU YEUNG, Ute Viktoria Johvi SK 5:47.27 307
8. STERLIKOVA, Maria 7:00.11 173

TÜDRUKUD (11.aastased ja vanemad) 800m vaba
Osalejaid kokku 11, parim aeg 10:51.73 397 Violanta Gurjanovalt Spordiklubist Dilan

2. MAJOROVA, Milana 06 Johvi SK 11:37.56 324

Varia: Füsioterapeut Kristiina Ojamäe treeningud
14. november 2017

Sulgpall: LASTE ÜKSIKMÄNGUTURNIIR B, C JA D LIIGA
14. november 2017

Jõhvi Spordikooli kasvandikud osalesid 11.-12. novembril Tartus toimunud Triitoni sulgpalliklubi poolt korraldatud LASTE ÜKSIKMÄNGUTURNIIRIL (B, C, D, liiga)

 

Varia: Kolmapäeval 01.novembril on jõusaal kella 8-.00-17.00 suletud. Vabandame!
23. oktoober 2017

Lauatennis: VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga 6.etapi tulemused.
23. oktoober 2017

 Reedel 20.10.2017 toimunud VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga 6.etapp tulemused.
1. Anna Romanenko
2. Kalle Lehismets
3. Dmitri Nikitin
4. Kulno Lehismets - parim veteran
5. Aleksandr Serov - B-turniiri võitja
6. Nikolai Jurkov
7. Tõnu Kapper
8. Gennadi Šaburov
9. Enno Konsa - C-turniiri võitja
10. JUri Žirjakov - parim harrastaja
11. Sergei Kotov
12. Aleksandr Studenikin
13. Aleksandr Pivovar
14. Aleksandr Liepinš
15. Dmitri Lvov
16. Lemmit Toomra
17. Vladimir Nazaralijev
18. Aivar Press
19. Anatoli Vassiljev
20. Ljudmilla Gusseva
21. Tõnu Kangur
22. Aleksandr Gaidašov
23. Sergei Kurtin

Korvpall: Korvpalli hooaeg algab
29. september 2017

Varia: Klubide taotlusi oodatakse 1. novembrini
22. september 2017

Spordiklubid saavad 2018. aastaks saab taotlusi esitada 1. novembrini 2017.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool