Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Uudised

Varia: Reklaampinnad
10. september 2019

  Juhul, kui soovid reklaamida oma ettevõtet, presenteerida tooteid-teenuseid või pakkumisi Jõhvi Spordihalli pinnal, anna endast ja oma mõtetest teada jekaterina@johvisport.ee

Korvpall: Ida-Virumaa MV tänavakorvpallis, Jõhvi etapp
06. juuni 2019

 noorte võistlused toimuvad 7 juunil algusega kell 12.

Liikumisharrastus: XVII Kohtla-Järve - Kukruse - Jõhvi promenaadijooks
24. aprill 2019

18.mail algusega kell 17.00. Tillujooksud kell 18.00 Jõhvi keskväljakul.

Varia: Jõhvi pargijooksud
23. aprill 2019

Teisipäeval, 30.aprillil
Teisipäeval, 7.mail

Korvpall: EMV Saku II liiga
01. aprill 2019

Jõhvi spordihalli peaareenil KELL 20.00 saavad kokku KK HITO/BC Karjamaa ja KK Viimsi/Kesklinna KK

TULE, ELA KAASA!

Sulgpall: Võru Open 2019 sulgpallis
25. märts 2019

Laupäeval 23. märtsil toimus Võru Spordikeskuses Laste Üksikmänguturniir „Võru open 2019”.
Eesmärk oli välja selgitada parimad üksikmängudes B, C ja D liigas ning propageerida sulgpalli levikut.

Suusatamine: Eesti noorte meistrivõistlused suusatamise vabatehnika distantsides ja teatesõitudes
13. märts 2019

09-10.03.2019 Toimusid Haanja Suusakeskuses Eesti noorte meistrivõistlused vabatehnika distantsides ja teatesõitudes( KL+KL+V).
Jõhvi Spordikooli sportlasi oli stardis 9 – Keitlyn Kuningas, Mirell Kuningas, Andero Virkebau, Stivert Pulk, Kert Karu, Gregor Juhan Lizdenis, Kaspar Krauvärk, Mario Kivil ja Denis Rudchenko.

Sulgpall: Lenne-Azimuut Sulgpalliturniir - Caesar Cup IX
11. märts 2019

 9.märtsil Tallinnas toimunud rahvusvahelisest sulgpalliturniirist Lenne-Azimuut Sulgpalliturniir - Caesar Cup IX võttis osa Jõhvi Spordikooli neidude paar Anastassia Antošina - Daniella Aro.

 

Koroona: Jõhvi valla lahtised MV Novuses, III etapp
11. märts 2019

Laupäeval, 9. märtsil, kogunes 9 paari, et mõõtu võtta Novuse paarismängus.
Toimus läbimäng, mille tulemusena 

1. Jüri Mironjuk - Aadi Kikerpill
2. Viljar Mehik - Olav Karu
3. Uno Leppik - Tauno Jõgiste
4. Guido Trees - Piia-Liis Seeder
5. Tõnu Kapper - Erich Arge
6. Jevgeni Pošnõi - Urve Reetamm
7. Sander Rose - Aivar Kool
8. Hillar Elva - Tarmo Karon
9. Ralf Burk - Raivo Ruberg

Ralf Burk
MTÜ Visad 


 

 

Võrkpall: EVF 2019 Võrkpalli karkavõistlused U16 (C) vanuseklassile III finaalgrupp
06. märts 2019

Juba käesoleval nädalavahetusel 9.-10. märtsil võõrustab Jõhvi Spordikool U16 noormeeste III finaalgrupi karikavõistluste mänge võrkpallis.

Head vanemad, sõbrad, treeningukaaslased ja kõik võrkpallihuvilised, tulge ja toetage omasid.

Spordikooli võrkpalli poisid ja treener Valeri Kulatšenko.

 

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool