Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Sulgpall: Li-Ning Eesti Superseeria I etapp
26. september 2018

Laupäeval 22. septembril käis Jõhvi spordikooli tüdrukute paar Anastassia Antošina - Polina Rjabušenko võistlemas Li-Ning Eesti Superseeria I etapil.
M-IV liigasse oli registreerunud 5 paari.
Esimeses mängus tuli võit paari Tiina Lell -Aet Põldma vastu seisuga 21:15; 18-21; 21:8.
Teises mängus mängisid Jõhvi spordikooli kasvandikud Anastasija Mihhailova - Veronika Randalainen vastu. Nad andsid ära esimene geimi 10:21, ning teise kaotasid tasavägises mängus seisuga 22:24.
Kolmas mäng oli esimese paigaldusega paari Pille Laub - Eveli Mäepalu vastu ning lõppes seisuga 17:21, 11:21.
Enne viimast mängu oli šanss mängida pronksmedalile.
Esimeses geimis proovisidki Jõhvi Spordikooli neiud järele minna kuid kaotasid paarile Kärolin Kerem - Anita Väli 17: 21 ja 14:21.
Tüdrukud olid tublid ning andsid endast parima. Võistlustel osalemine tõi välja vajakajäämised, andis kogemuse erinevate vastastega mängimisel ning näitas kätte meie nõrgad kohad, millele on treeningutel vaja enam tähelepanu pöörata.

Aleksei Kreivald
Jõhvi Spordikooli sulgpalli treener

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale I etapi tulemused
09. aprill 2018

 PAREMUSJÄRJESTUSED

MEESTE ÜKSIKMÄNG
1. Juri Krot - finaal 2:1 (21:14, 9:21, 21:16)
2. Ivan Sergeev
3. Aleksei Kreivald - pronkismäng 2:1 (21:18, 18:21, 21:10)
4. Dmitri Lvov
5. (B-turniiri 1.) Dmitri Gljantsev - kohamäng 21:12
6. Sanžar Magomedagajev
7. Jegveni Olt - kohamäng 21:12
8. Vitali Dmitrijev
9. Tõnu Kortel

NAISTE ÜKSIKMÄNG
1. Merike Sirendi - finaal 2:0 (21:11, 21:8)
2. Margit Ahu
3. Anna Romanenko - pronksimäng 2:0 (21:18, 21:15)
4. Anastassia Antošina
5. (B-turniiri 1.) Anna Jagonen - kohamäng 21:17
6. Daniella Aro
7. Polina Rjabušenko - kohamäng 21:6
8. Aime Luuk

NAISTE PAARISMÄNG
1. Anna Romanenko/Merike Sirendi võidud-kaotused 3-0
2. Margit Ahu/Anna Jagonen 2-1
3. Daniella Aro/Anastassia Antošina 1-2
4. Aime Luuk/Polina Rjabušenko 0-3

MEESTE PAARISMÄNG
1. Dmitri Lvov/Ivan Sergeev 4-0
2. Juri Krot/Aleksei Kreivald 3-1
3. Jevgeni Olt/Sanžar Magomedagajev 2-2
4. Vitali Dmitrijev/Dmitri Gljantsev 1-3
5. Tõnu Kortel/Rene Kundla 0-4

SEGAPAARISMÄNG
1. Margit Ahu/Juri Krot - finaal 21:15
2. Anna Jagonen/Ivan Sergeev
3. Polina Rjabušenko/Aleksei Kreivald - kohamäng 21:10
4. Anna Romanenko/Dmitri Lvov
5. Daniella Aro/Dmitri Gljantsev - kohamäng 21:13
6. Anastassia Antošina/Sanžar Magomedagajev
7. Merike Sirendi/Jevgeni Olt - kohamäng 21:6
8. Aime Luuk/Tõnu Kortel

PUNKTISEIS AVAETAPI JÄREL
Kokkuvõttes läheb arvesse 6 paremat kohta

MEHED
1. Juri Krot 40+34+40=114
2. Ivan Sergeev 34+40+34=108
3. Aleksei Kreivald 30+34+30=94
4. Dmitri Lvov 26+40+26=92
5. Sanžar Magomedagajev 22+30+22=74
6. Dmitri Gljantsev 24+26+24=74
7. Jegveni Olt 20+30+20=70
8. Tõnu Kortel 16+24+18=58
9. Vitali Dmitrijev 18+26+-=44
10. Rene Kundla -+24+-=24

NAISED
1. Margit Ahu 34+34+40=108
2. Merike Sirendi 40+40+20=100
3. Anna Romanenko 30+40+26=96
4. Anna Jagonen 24+34+34=92
5. Anastassia Antošina 26+30+22=78
6. Polina Rjabušenko 20+26+30=76
7. Daniella Aro 22+30+24=76
8. Aime Luuk 18+26+18=62

Sulgpall: Seeriavõistlus „Sulgpall toob leiva lauale“
05. aprill 2018

Asukoht ja osalejad
Võistlused peetakse Jõhvi spordihallis ja nad on avatud kõikidele soovijatele.
Mängitakse 4 väljakul + olemas soojendusväljak.
Osavõtumaks maksta enne etappi administraatori juures ja see on 2 eurot (soodushind 1 euro).

Etappide ajad
P, 8.04.2018 kell 15.30
P, 20.05.2018 kell 10.30
P, 3.06.2018 kell 10.30

Mänguliigid
Meeste ja naiste üksikmäng (autasustatakse A- ja B-turniiri võidukolmikut)
Meeste paarismäng
Naiste paarismäng
Segapaarismäng

Sulgpall: Sulgpallurid tõid võidu
13. veebruar 2018

 Jõhvi Spordikooli sulgpalli tüdrukud Anastassia Antošina - Daniella Aro tõid Tallinnast Yonex CUPi III võistlustelt koju esikoha.
Hurraa! Palju õnne tüdrukutele ning treeneri Aleksei Kreivaldile! 🏸

Sulgpall: LASTE ÜKSIKMÄNGUTURNIIR B, C JA D LIIGA
14. november 2017

Jõhvi Spordikooli kasvandikud osalesid 11.-12. novembril Tartus toimunud Triitoni sulgpalliklubi poolt korraldatud LASTE ÜKSIKMÄNGUTURNIIRIL (B, C, D, liiga)

 

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool