20212223242526
2728293031

Sulgpall: Tondiraba Vabariigi Aastapäeva Turniir paarismängus

... toimus laupäeval, 23. veebruaril Tallinnas.
Naiste paarismängu kolmandas liigas mängis Jõhvi Spordikooli neiu Daniela Aro koos Tallinna sulgpallikeskuse kasvandiku Adeele Metsniiduga.
Esimeses mängus seisul 16:15 loobusid vastased Carol Pähkel-Helen Pärila, kes olid esimese paigutusega, mängu jätkamisest, kui üks neist sai trauma. Teises mängus oli kaotus 14:21 ja 16: 21 Ülle Laasner-Kaie Nurmsalu (4 paigutus) paarile.
Viimases grupi mängus tuli võit 21:16, 21:10 Pille Laub-Tatjana Zubenok vastu.
Nii tuli alagrupis tüdrukutele II koht.
Pronksi mängu esimene geim oli 21:15 meie kasuks, kuid vastased Inga Ohno ja Piret Pärnmaa (2 paigutus) muutsid oma mängu ning võitsid kaks geimi seisuga 21:12.

Segapaaris mängis Daniela Aro koos Juri Krot'iga. Teises liigas kaotasid nad ainult viimases mängus 16:21 ja 11:21 Aleksei Turkini ja Külli Kordemetasa vastu jäädes nii hõbemedalile.