567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Jalgrattasport: Laupäeval toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused maastikuratta sprindis

Kokku peeti 20 sõitu (4 kaupa, distants 1 km). Superfinaalis haaras koheselt liidriohjad endale Taavi Selder ja võitis kindla vahega, teise koha sai Tauri Selder ja kolmas oli Paul Nestor.

Ida- Virumaa rattahooja lõpetas 18. oktoobril Jõhvi staadionil ja selle ümbruses toimunud Jõhvi MV maastikurattasõidus. Esimest korda peeti need võistlused sprindi formaadis.

Kohale oli tulnud 15 ratturit ja ilm soosis võistlejaid. Kokku peeti 20 sõitu ja superfinaal kus olid koos neli kõige rohkem punkte kogenud sportlast. Võistlus oli kaasahaarav. Juba esimeses sõidus oli väga palju draamat, kus rehvi lõhkunud Ainar Elberg kaotas rattaga joostes vanameister Arvo Salale viimasel viiel meetril. Finaali pääsesid võrdsete punktidega vennad Selderid ja veel hommikul kindlalt võistlusele EI öelnud Paul Nestor. Viimasena sai üllatuslikult finaali Vadim Gritsjuk. Selle koha napsas ta Arvo Sala käest eelviimases sõidus. Mõlemate meeste näitajad olid võrdsed ja Vadimi viis edasi võit omavahelises heitluses, Finaalis haaras koheselt liidriohjad endale Taavi Selder ja võitis kindla vahega, teise koha sai Tauri Selder ja kolmas oli Paul Nestor.