12131415161718
19202122232425
262728

Võrkpall: Jõhvis kohtusid esmakordselt Eesti ja Läti võrkpallurid

Esmakordselt Ida-Virumaal peetud Eesti-Läti meeste võrkpalli ühisliiga ehk Schenker liiga mängus alistas Rakvere VK pühapäeva õhtul 3:2 Daugavpilsi ülikooli.

Avageimi võitsid lätlased 25:22, teises geimis olid kindlamad eestlased, kes võitsid geimi 25:17. Kolmanda geimi lõpus olid taas paremad lätlased, kes võitsid geimi 26:24. Sarnaselt teisele geimile sai Rakvere neljandas geimis 25:17 võidu ja viigitas seisu 2:2. Seega olid mõlemad võistkonnad tabelisse kindlustanud endale ühe punkti.

Teise punkti pärast heideldi viimases, viiendas geimis ja selle sai kindlalt Rakvere VK. Pooled vahetati seisul 8:3 ja kogu geimi võitis Rakvere 15:6.

Rakvere edukaim punktitooja oli 21 punktiga Rauno Tamme, Aivar Silm tõi 13 ja valgevenelane Taras Siarhei 11 punkti. Kaotajatest oli 17 punktiga tublim Vitalijs Cinne.

Jõhvi spordikeskus tänab Jõhvi spordikooli võrkpalliosakonna tüdrukuid, kes said pallitüdrukutena väga hästi hakkama.

12 võistkonna seas on Rakvere VK 7 punktiga 8 kohal. Lisaks pühapäevase 3:2 võidu eest saadud 2 punktile on saadud 3 punkti 3:0 võidu eest ja kaks korda ühe punkti 2:3 kaotuse eest.

Juba eeloleval teisipäeval saab Jõhvi spordihallis vaadata Eesti tippkorvpalli, kui Eesti karika veerandfinaalis on vastamisi Rakvere Tarvas ja TYCO Rapla.