24252627282930
31

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti I etapi tulemused

Laupäeval 06. detsembril toimus Tartu Ülikooli kergejõustikuhallis TV 10 Olümpiastarti I vabariiklik etapp.

Jõhvi Gümnaasiumi õpilastest oli võistlustel edukaim Pippi Lotta Enok. Pippi tuli vanemate tüdrukute teivashüppes 2.41 kaheksandale kohale ning 60 m jooksus B finaalis ajaga 8,54 kolmandale kohale, kokkuvõttes tuli Pippi üheteistkümnendaks. Nooremate tüdrukute 60 m jooksus jäi Kristi Laar´il 0.05 sekundit puudu B finaalist ning ta saavutas ajaga 9,44 kaheksateistkümnenda koha. Vanemate poiste seas võistlesid Daniil Hodokovski ja Roland Raidma, kes tulid 60 m jooksus aegadega 8,58 34. kohale ja 8,82 46. kohale ning kaugushüppes tulemusega 4.75 18. kohale ja 4.20 44. kohale. Nooremate poiste seas saavutas Martin Kruup 60 m jooksus ajaga 6,29 24. koha ning kuulitõukes tulemusega 6.79 31. koha. Koolide arvestuses asus Jõhvi Gümnaasium 27 kooli seas kõrgele 5. kohale.

Tulemusi on võimalik vaadata Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt.