10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kergejõustik: Kaja Jõemets sai kolm karikat

21.-22. juulil Iisakus toimunud 2. Ida-Virumaa staadionimaratonil oli jõhvilastest kolme poodiumikohaga edukaim Kaja Jõemets. Öömaratoni võiduga hiilgas Tanel Leisalu.

Staadionimaratonil oli kavas neli starti ja lisaks veel noorte ja lastejooksud.

Esimesena oli kavas rahvamaraton, kus poolmaratonis sai Kaja Jõemets naistest kolmanda koha. Jõhvilastest jooksis maratoni Arno Proode, kes sai meestest viienda koha.

Tippmaratonil osales jõhvilastest Randy Orel, kes sai meestest viienda koha.

Öömaratoni võitis meestest Tanel Leisalu. Poolmaratonis oli naistest teine Kaja Jõemets ja neljas Kaireen Käen.

24tunnise võistluspäeva lõpetas veerandmaraton, kus naistest oli esimene Kaja Jõemets ja meestest kolmas Andrei Škubel.

Jõhvist pärit, kuid praegu Tallinna esindav Aivar Luud sai hakkama omapärase saavutusega, kui läbis kõik kolm kavas olnud maratoni, kusjuures ühel neist saavutas ta kolmanda koha.

Noorte 1500 m jooksus saavutasid Lisette ja Oliver Villers ning Anett-Leann Saks omas vanuseklassis esikoha. 800 m oli oma klassis esimene Grette Semenkova.