Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Uudised

Korvpall: Jõhvi/Järve karikal laupäeval otsustavad mängud

Neljapäeval alanud Jõhvi/Järve karikaturniir poiste korvpallis kulmineerub laupäeval.

 

A1-klass (1993+)
Finaal kell 15 Jõhvi spordihallis, KK HITO/Jõhvi SK – BC Viru Basket
Pronksimäng kell 15 Jõhvi spordihallis, Marcus – Aluksne
5.-6. koha mäng kell 14 Jõhvi vene gümnaasiumis, Kekava/VEF II – Pardaugava
7.-8. koha mäng kell 12 Jõhvi kutsehariduskeskuses, Rim - Kekava/VEF

Finaali jõudsid kaks kohalikku meeskonda, kes mõlemad võitsid täiseduga oma alagrupi ning poolfinaalis alistas HITO/JSK Aluksne 53:45 ja Viru Basket oli parem Marcusest 48:39, kusjuures kaks viimast minutit algasid seisult 39:39.

A2-klass (1995+)
Paremusjärjestus enne viimast päeva: 1. BC Tarvas/Rakvere SK 4-0, 2. Riia Kekava/VEF 3-1, 3. KK HITO/Jõhvi SK 3-1, 4. BC Pardaugava 2-2, 5.-6. Pühalepa SK/Käina ja sPORTKUNDA 0-4.
Otsustavad mängud algavad laupäeval Jõhvi spordihallis kell 14, vastamisi on HITO/JSK – Rakvere ja Kekava/VEF – Pardaugava. Seis on piisavalt segane, piisab vaid öelda, et sellest nelikust on vaid BC Tarvas endale esikolmikukoha kindlustanud.

B1-klass (1996+)
Paremusjärjestus enne viimast päeva: 1. Peterburi Tsentralnaja 4-0, 2.-3. Jelgava ja BC Tarvas/Rakvere SK 3-1, 4. Rim 1-3, 5. HITO/Jõhvi SK 1-3, 6. Keila KK 0-4.
Tsentralnaja on endale esikoha kindlustanud, Jegava – Rakvere selgitavad laupäeval kell 11 Jõhvi spordihallis 2. ja 3. koha omaniku.

B2-klass (1997+)
Finaal kell 12 Jõhvi spordihallis, KK HITO/Jõhvi SK – Elk
Pronksimäng kell 12 Jõhvi spordihallis, Kekava/VEF - sPORTKUNDA
5.-6. koha mäng kell 11 Jõhvi kutsehariduskeskuses, Pardaugava - Jelgava
7.-8. koha mäng kell 13 Jõhvi kutsehariduskeskuses, HITO/Jõhvi SK II – HITO/Järve

Alagrupid täiseduga võitnud KK HITO/Jõhvi SK ja Poola Elk ei komistanud ka poolfinaalis ning on ka teenitult finaalis. Lätlased ja kundlased selgitavad pronksiomaniku.

C1-klass (1998+)
Paremusjärjestus enne viimast võistluspäeva: 1.-2. KK HITO/Jõhvi SK ja Peterburi Frunzenskaja 4-0, 3. BC Pardaugava 2-2. 4.-5. Jelgava ja Kekava 1-1, 6. Keila KK 0-4.
Esikohta otsustav mäng KK HITO/JSK – Frunzenskaja peetakse Jõhvi spordihallis kell 13, Pardaugava vormistab pronksi Keila vastu kell 11 Jõhvi vene gümnaasiumis.

C2-klass (1999+)
Finaal kell 10 Jõhvi vene gümnaasiumis, Elk – Peterburi Frunzenskaja
Pronksimäng kell 9 Jõhvi vene gümnaasiumis, HITO/Jõhvi SK – Peterburi Kometa
5.-6. koha mäng kell 9 Jõhvi kutsehariduskeskuses, H-Sport - Jelgava
7.-8. koha mäng kell 10 Jõhvi kutsehariduskeskuses, Jugla – sPORTKUNDA

Ainus ilma eestlaste osaluseta finaal, kusjuures Elk alistas poolfinaalis HITO/Jõhvi SK miniskooriga 17:15 ning Peterburigi klubide mäng oli tasavägine ja lõppes pikema nimega meeskonna 48:42 võiduga.

D1-klass (2000+)
Paremusjärjestus enne viimast päeva: 1. Riia Kekava/VEF 4-0, 2.-3. Peterburi Frunzenskaja ja Poola Elk 3-1, 4. KK HITO/Jõhvi SK 2-2, 5.-6. Kohtla-Järve Eola ja Riia VEF/Kekava II 0-4. VEFi I meeskond on endale esikoha kindlustanud, Venemaa ja Poola klubi selgitavad ülejäänud medalikohad kell 10 Jõhvi spordihallis. Samal ajal saab KK HITO/JSK VEFi vastu end veidi rehabiliteerida , sest jäädi ju napilt alla 29:34 Peterburile ja 31:32 Elkile.

D2-klass (2001+)
Kõige suurema osavõtjaskonnaga, kümne meeskonnaga võistlusklassi finaalis on laupäeval päeva alguseks kell 9 Jõhvi spordihallis esimesel väljakul valmis Rock KK I ja Kekava/VEF ning pronksikohtumine HITO/Jõhvi SK – sPORTKUNDA algab samas ja samal teisel väljakul.

Info: http://spordikeskus.johvisport.ee/index.php?id=103197  



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool