Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Töötajad

Jõhvi Spordikool töötajad

Jevgeni Fedorenko direktori kt +372 50 97 901 jevgeni.fedorenko@johvi.ee 
Urve Pärnik õppejuht/juhiabi 336 6372 urve@johvisport.ee
Kaja Kama haldus-müügijuht 3352141 kaja@johvisport.ee
       
Andrei Divissenko ujumine, EKR6    
Hanno Koll kergejõustik, EKR5   hanno@johvisport.ee
Aleksei Kreivald sulgpall, EKR4 +372 521 3289 aleks.kreivald@gmail.com
Valeri Kulatšenko võrkpall, EKR4    
Lehar Kumari P korvpall, EKR6 +372 5661 7828 lehar.kumari@mail.ee
Viktor Predbannikov kergejõustik, EKR6   viktor@johvisport.ee
Igor Prussakov ujumine, EKR5 +372 526 5688 igorprussakov@hot.ee
Kristjan Palm võrkpall (taotlemisel)    
Avo Sambla suusatamine, EKR5   avo.sambla@gmail.com
Lilia Schmidt   kergejõustik, EKR4   lilia@johvisport.ee
Natalja Kartamõševa  ujumine, EKR4 +372 55681028

natan04@mail.ru

Reena Koll kergejõustik (taotlemisel)   reenakoll1996@gmail.com
Andrus Lehismets korvpall, EKR 4   andrus.lehismets@gmail.com
       
Marika Kask vanemdministraator

 336 6370;

+372 558 2330

spordihall@johvi.ee
Asta Rooden administraator

  336 6370;

+372 558 2330

spordihall@johvi.ee
Merike Petrova administraator

  336 6370;

+372 558 2330

spordihall@johvi.ee
Veronika Borissova puhastusteenindaja    
Svetlana Zlobina puhastusteenindaja    
Irina Aleksejeva puhastusteenindaja    
Kalev Meriste spordihalli meister   kalev@johvisport.ee
Jaan Kama bussijuht    
       
       

Johvisport.ee meilikast
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool