Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Töötajad

Jõhvi Spordikool töötajad

Jevgeni Fedorenko direktor

336 6371
+372 5854 2732

jevgeni.fedorenko@johvi.ee 
Urve Pärnik õppejuht/juhiabi 336 6372 urve@johvisport.ee
Andrei Ojamäe haldusjuht +372 5302 2226   
Kaja Kama  müügijuht     3352141   kaja@johvisport.ee
Andrei Divissenko ujumine, EKR 6    
Hanno Koll kergejõustik, EKR 5   hanno@johvisport.ee
Aleksei Kreivald sulgpall, EKR 4 +372 521 3289 aleks.kreivald@gmail.com
Valeri Kulatšenko võrkpall, EKR 5    
Lehar Kumari P korvpall, EKR 6 +372 5661 7828 lehar.kumari@mail.ee
Viktor Predbannikov kergejõustik, EKR 6   viktor@johvisport.ee
Igor Prussakov ujumine, EKR 6 +372 526 5688 igorprussakov@hot.ee
Kristjan Palm võrkpall (taotlemisel)    
Avo Sambla suusatamine, EKR 5   avo.sambla@gmail.com
Lilia Schmidt   kergejõustik, EKR 4   lilia@johvisport.ee
Natalja Kartamõševa  ujumine, EKR 5 +372 55681028

natan04@mail.ru

Reena Koll kergejõustik (taotlemisel)   reenakoll1996@gmail.com
Andrus Lehismets korvpall, EKR 4   andrus.lehismets@gmail.com
       
Marika Kask vanemdministraator

 336 6370
+372 558 2330

spordihall@johvi.ee
Asta Rooden administraator

  336 6370
+372 558 2330

spordihall@johvi.ee
Merike Petrova administraator

  336 6370
+372 558 2330

spordihall@johvi.ee
Veronika Borissova puhastusteenindaja    
Svetlana Zlobina puhastusteenindaja    
Irina Aleksejeva puhastusteenindaja    
Kalev Meriste spordihalli meister   kalev@johvisport.ee
Jaan Kama bussijuht    
       
       

Johvisport.ee meilikast
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool