Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Töötajad

Jõhvi Spordikool töötajad

Helen Mast direktor

529 9432;

33 63753

helen.mast@johvi.ee
helen@johvisport.ee
Urve Pärnik õppejuht/juhiabi 336 6372 urve@johvisport.ee
Kaja Kama haldus-müügijuht 3352141; 512 4552 kaja@johvisport.ee
       
Andrei Divissenko ujumine, EKR6    
Hanno Koll kergejõustik, EKR5   hanno@johvisport.ee
Aleksei Kreivald sulgpall, EKR4 521 3289 aleks.kreivald@gmail.com
Valeri Kulatšenko võrkpall, EKR4    
Lehar Kumari P korvpall, EKR6 5661 7828 lehar.kumari@mail.ee
Viktor Predbannikov kergejõustik, EKR6   viktor@johvisport.ee  
Igor Prussakov ujumine, EKR5 526 5688 igorprussakov@hot.ee
Kristjan Palm võrkpall (taotlemisel)    
Avo Sambla suusatamine, EKR5    avo.sambla@gmail.com
Lilia Schmidt   kergejõustik, EKR4   lilia@johvisport.ee  
Natalja Kartamõševa  ujumine, EKR4  55681028

 natan04@mail.ru

Reena Koll kergejõustik (taotlemisel)   reenakoll1996@gmail.com
Andrus Lehismets korvpall, EKR 4   andrus.lehismets@gmail.com
       
Marika Kask vanemdministraator  336 6370; 558 2330 spordihall@johvi.ee 
Asta Rooden administraator   336 6370; 558 2330  spordihall@johvi.ee
Merike Petrova administraator   336 6370; 558 2330  spordihall@johvi.ee
Veronika Borissova puhastusteenindaja    
Svetlana Zlobina puhastusteenindaja    
Irina Aleksejeva puhastusteenindaja    
Kalev Meriste spordihalli meister    kalev@johvisport.ee
Jaan Kama bussijuht    
       
       

Johvisport.ee meilikast
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool