Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Töötajad

Jõhvi Spordikool töötajad

Jevgeni Fedorenko direktor

336 6371
+372 5854 2732  

jevgeni.fedorenko@johvi.ee 
Urve Pärnik õppejuht/juhiabi 336 6372 urve@johvisport.ee
Andrei Ojamäe haldusjuht +372 5302 2226     andrei@johvisport.ee
Andrei Divissenko ujumine, EKR 6   dilan@hot.ee 
Hanno Koll kergejõustik, EKR 5   hanno@johvisport.ee
Aleksei Kreivald sulgpall, EKR 5 +372 521 3289   aleks.kreivald@gmail.com
Valeri Kulatšenko võrkpall, EKR 5   valeri@johvisport.ee
Viktor Predbannikov kergejõustik, EKR 6   viktor@johvisport.ee
Kristjan Palm võrkpall
(taotlemisel EKR 5)
  kristjanpalm4@gmail.com 
Avo Sambla suusatamine, EKR 5   avo.sambla@gmail.com
Lilia Schmidt   kergejõustik, EKR 4   lilia@johvisport.ee
Natalja Kartamõševa  ujumine, EKR 5 +372 5568 1028  

natan04@mail.ru

Marko Pärn kergejõustik, EKR 5 +372 5385 3869   markoparn@gmail.com
Natalja Voss ujumine, EKR 5 +372 5358 4586   nataljavoss@gmail.com 
Tatjana Tulskaja  ÜKE treener +372 528 1358 twistcrew@mail.ru 
Marika Kask  vanemadministraator 

335 2141
 336 6370 
 +372 558 2330   

marika@johvisport.ee;
spordihall@johvi.ee 

Asta Rooden  administraator

   336 6370
+372 558 2330  

spordihall@johvi.ee 
Merike Petrova administraator

  336 6370
+372 558 2330  

spordihall@johvi.ee
Jekaterina Vassiljeva    võimla administraator

 

 
Svetlana Lebedeva basseini administraator   uvs.admin@johvisport.ee 
Jelena Kriisk basseini administraator   uvs.admin@johvisport.ee  
Veronika Borissova puhastusteenindaja    
Svetlana Zlobina puhastusteenindaja    
Irina Aleksejeva puhastusteenindaja    
Irina Kharitonova

võimla ja basseini
puhastusteenindaja

   
Maryna Khomina võimla ja basseini
puhastusteenindaja
   
Kalev Meriste spordihalli meister   kalev@johvisport.ee 
Zaur Maharramov basseini meister    
Jaan Kama     bussijuht  

 

Johvisport.ee meilikast
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool