Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalender - Otsing

Vali ajavahemik: -

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:17. veebruar 2018
Lõpp:17. veebruar 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:04. veebruar 2018
Lõpp:04. veebruar 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:03. veebruar 2018 - 10:00
Lõpp:03. veebruar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jalgpall: Jõhvi LOKO CUP
Algus:28. jaanuar 2018 - 10:00
Lõpp:28. jaanuar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Korvpall: EMV Saku II liiga korpallis
Algus:26. jaanuar 2018 - 20:00
Lõpp:26. jaanuar 2018 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: Saku II liiga korvpall
Algus:21. jaanuar 2018 - 17:00
Lõpp:21. jaanuar 2018 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti OV talimängud meeste korvpalli eelturniir
Algus:20. jaanuar 2018 - 10:00
Lõpp:20. jaanuar 2018 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Helen Mast

Kergejõustik: XXX JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
Algus:22. detsember 2017 - 15:45
Lõpp:22. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Ida-Virumaa Meistriliiga
Algus:16. detsember 2017 - 16:00
Lõpp:16. detsember 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga meeste korvpall
Algus:15. detsember 2017 - 20:00
Lõpp:15. detsember 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Jõhvi lahtised kergejõustiku võistlused
Algus:09. detsember 2017
Lõpp:09. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VIII etapp / Jõhvi lahtised MV lauatennises
Algus:09. detsember 2017 - 12:30
Lõpp:09. detsember 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Korvpall: EMV Saku II liiga
Algus:08. detsember 2017 - 20:00
Lõpp:08. detsember 2017 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Vanglateenistuse lauatennise võistlused
Algus:07. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:07. detsember 2017 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Koolisport 3x3 korvpall
Algus:04. detsember 2017 - 09:00
Lõpp:04. detsember 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis
Algus:03. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2017 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis
Algus:02. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:02. detsember 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: XXXI Hüppajate päev
Algus:01. detsember 2017
Lõpp:01. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Kergejõustik: Jõhvi linna lahtised sisevõistlused kergejõustikus
Algus:23. november 2017 - 16:00
Lõpp:23. november 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: EESTI MV KORVPALLIS U-18 ja U-14
Algus:19. november 2017 - 12:00
Lõpp:19. november 2017 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi lahtised MV meestele võrkpallis 2017
Algus:18. november 2017 - 11:00
Lõpp:18. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VII etapp
Algus:17. november 2017 - 17:00
Lõpp:17. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:17. november 2017 - 20:00
Lõpp:17. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Vanglateenistuse töötajate korvpalli võistlused
Algus:16. november 2017 - 10:00
Lõpp:16. november 2017 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa Meistriliiga
Algus:11. november 2017 - 16:00
Lõpp:11. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:10. november 2017 - 20:00
Lõpp:10. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV makroliiga
Algus:05. november 2017 - 11:00
Lõpp:05. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Jõhvi CUP 2017 võrkpallis segavõistkondadele
Algus:04. november 2017 - 11:00
Lõpp:04. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV II liiga RHKK/Jõhvi SK vs Narva BC
Algus:03. november 2017 - 20:00
Lõpp:03. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koolisport: Dumle rahvastepall P ja T 4.-5.klass
Algus:02. november 2017 - 09:00
Lõpp:02. november 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: EMV U14 korvpallis Jõhvi SK / Rakvere Tarvas
Algus:29. oktoober 2017 - 12:00
Lõpp:29. oktoober 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa Meistriliiga
Algus:28. oktoober 2017 - 15:00
Lõpp:28. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:22. oktoober 2017 - 17:45
Lõpp:22. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koroona: Ida-Virumaa MV koroona üksikmängus
Algus:21. oktoober 2017
Lõpp:21. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Orienteerumine: Jõhvika maraton Imatu
Algus:21. oktoober 2017
Lõpp:21. oktoober 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VI etapp
Algus:20. oktoober 2017 - 17:00
Lõpp:20. oktoober 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Võrkpall: EKV 2017 U-20 finaalturniir võrkpallis
Algus:15. oktoober 2017 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: EKV 2017 U-20 III finaalturniir võrkpallis
Algus:14. oktoober 2017 - 10:00
Lõpp:14. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:13. oktoober 2017 - 20:00
Lõpp:13. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: KORVPALL P 6.-9.klass ja 10.-12. klass
Algus:12. oktoober 2017 - 09:00
Lõpp:12. oktoober 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti Noorte 2017.a. võrkpalli karikavõistlused U-18 vanuseklassile
Algus:08. oktoober 2017 - 10:30
Lõpp:08. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Ida-Virumaa MV meestele 2017
Algus:07. oktoober 2017 - 11:00
Lõpp:07. oktoober 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Eesti Noorte 2017.a. võrkpalli karikavõistlused U-18 vanuseklassile
Algus:07. oktoober 2017 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:06. oktoober 2017 - 20:00
Lõpp:06. oktoober 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: Ida-Viru IV ööorienteerumine Kurtnas
Algus:05. oktoober 2017
Lõpp:05. oktoober 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Võrkpall: Jõhvi valla lahtised MV naistele 2017
Algus:01. oktoober 2017 - 10:30
Lõpp:01. oktoober 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: PU 14 Kvalifikatsioon
Algus:24. september 2017 - 10:00
Lõpp:24. september 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: PU 14 Kvalifikatsioon
Algus:23. september 2017 - 11:00
Lõpp:23. september 2017 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Lauatennis: Lauatennis rahvaliiga V etapp
Algus:22. september 2017 - 17:00
Lõpp:22. september 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Anna Romanenko

Koroona: Alutaguse Hirv 2017
Algus:17. september 2017 - 10:30
Lõpp:17. september 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ralf Burk

Kergejõustik: XXXII Jõhvi Rahvajooks
Algus:16. september 2017
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Koroona: Alutaguse Hirv 2017
Algus:16. september 2017 - 10:30
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ralf Burk

Korvpall: Jõhvi valla lahtised MV välkkorvpallis
Algus:15. september 2017 - 17:00
Lõpp:15. september 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: O-neljapäevak Ahtmes
Algus:14. september 2017
Lõpp:14. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: Ida-Viru MV orienteerumisjooksus tavarajal Käsmus
Algus:09. september 2017
Lõpp:09. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Voka + RO
Algus:07. september 2017
Lõpp:07. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Mäetagusel
Algus:31. august 2017
Lõpp:31. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Sinimägedes
Algus:24. august 2017
Lõpp:24. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:23. august 2017
Lõpp:23. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:22. august 2017
Lõpp:22. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:21. august 2017
Lõpp:21. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:11. august 2017 - 09:00
Lõpp:11. august 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: O-neljapäevak Kurtna reljeef + RO
Algus:10. august 2017
Lõpp:10. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:09. august 2017 - 09:00
Lõpp:09. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:08. august 2017 - 09:00
Lõpp:08. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:07. august 2017 - 09:00
Lõpp:07. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Sprite 3 x 3 tänavakorvpalli Jõhvi etapp
Algus:18. juuni 2017
Lõpp:18. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Aeroobika: Jõhvi lahtised meistrivõistlused sportaeroobikas
Algus:16. juuni 2017 - 17:00
Lõpp:16. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: Ida-Viru MV rattaorienteerumises, Voka + Pühajõe
Algus:15. juuni 2017
Lõpp:15. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Varesmetsas N
Algus:08. juuni 2017
Lõpp:08. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli lahtised noorte kergejõustikuvõistlused
Algus:06. juuni 2017 - 14:00
Lõpp:06. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Orienteerumine: Jõhvi valla MV orienteerumisjooksus, KÜTTEJÕU
Algus:01. juuni 2017
Lõpp:01. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Lauatennis: Ida- ja Lääne-Virumaa sõpruskohtumine
Algus:28. mai 2017
Lõpp:28. mai 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Kergejõustik: XV Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooks
Algus:27. mai 2017 - 12:00
Lõpp:27. mai 2017
Asukoht:

Orienteerumine: O-neljapäevak Tammikus
Algus:25. mai 2017
Lõpp:25. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Korvpall: Noorte Tänavakorvpalli turniir - Jõhvi valla MV
Algus:25. mai 2017 - 15:00
Lõpp:25. mai 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse IV etapp
Algus:21. mai 2017 - 15:00
Lõpp:21. mai 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Ida-Virumaa omavalitsustöötajate spordipäev 2017
Algus:19. mai 2017 - 09:30
Lõpp:19. mai 2017 - 14:00
Asukoht:

Orienteerumine: O-neljapäevak Pähklimäel Narvas
Algus:18. mai 2017
Lõpp:18. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Mummassaares
Algus:11. mai 2017
Lõpp:11. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus VI etapp
Algus:06. mai 2017 - 10:00
Lõpp:06. mai 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Orienteerumine: O-neljapäevak Jõhvis
Algus:04. mai 2017
Lõpp:04. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Võrkpall: Ida-Virumaa MV võrkpallis naistele 2017
Algus:30. aprill 2017 - 10:30
Lõpp:30. aprill 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus V etapp
Algus:22. aprill 2017 - 10:00
Lõpp:22. aprill 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga IV etapp
Algus:21. aprill 2017 - 17:00
Lõpp:21. aprill 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

ÜLESTÕUSMISPÜHADE 1. PÜHA
Algus:16. aprill 2017
Lõpp:16. aprill 2017
Asukoht:

SUUR REEDE
Algus:14. aprill 2017
Lõpp:14. aprill 2017
Asukoht:

Kergejõustik: Ida-Virumaa laste kergejõustiku IAAF-i võistlused
Algus:13. aprill 2017
Lõpp:13. aprill 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Võrkpall: Alutaguse noorte mängud võrkpallis VI-IX klass 3P +3T; X-XII klass 3P +3T
Algus:10. aprill 2017 - 09:30
Lõpp:10. aprill 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse III etapp
Algus:09. aprill 2017 - 15:00
Lõpp:09. aprill 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Ida-Virumaa XIX Käsitöölaat "Viru Nikerdaja"
Algus:08. aprill 2017 - 06:00
Lõpp:08. aprill 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Tantsimine: Tansupeo tantsude ülevaatus
Algus:06. aprill 2017 - 09:00
Lõpp:06. aprill 2017 - 14:00
Asukoht:

Tantsimine: Magus Algus ja Tähtede sära IV etapp
Algus:01. aprill 2017 - 08:30
Lõpp:01. aprill 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus IV etapp
Algus:25. märts 2017 - 10:00
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Aeroobika: Eesti Karikavõistlused sportaeroobikas
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Ida-Virumaa karikavõistlused kergejõustikus
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse II etapp
Algus:19. märts 2017 - 15:00
Lõpp:19. märts 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis esiliiga
Algus:18. märts 2017
Lõpp:18. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga III etapp
Algus:17. märts 2017 - 17:00
Lõpp:17. märts 2017 - 22:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Aeroobika: Heategevuslik spordipäev
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Jõhvi CUP sisekergejõustikus
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Rahvastepall: Dumle Ravastepall piirkond I-III klass P ja T
Algus:03. märts 2017 - 09:30
Lõpp:03. märts 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Korvpall kuni VII klass P ja T osavam korvpallur
Algus:01. märts 2017 - 09:30
Lõpp:01. märts 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis esiliiga
Algus:25. veebruar 2017 - 16:00
Lõpp:25. veebruar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse I etapp
Algus:19. veebruar 2017 - 15:00
Lõpp:19. veebruar 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA üksikmängus III etapp
Algus:18. veebruar 2017
Lõpp:18. veebruar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga II etapp
Algus:17. veebruar 2017 - 17:00
Lõpp:17. veebruar 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Võrkpall: Ida-Virumaa MV 2016 finaalturniir meestele
Algus:11. veebruar 2017 - 11:00
Lõpp:11. veebruar 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV korvpallis II liiga
Algus:10. veebruar 2017 - 20:00
Lõpp:10. veebruar 2017 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Rahvastepall: Dumle Rahvastepall maakond I-III klass P ja T
Algus:09. veebruar 2017 - 09:30
Lõpp:09. veebruar 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti MV korvpallis U-16
Algus:04. veebruar 2017 - 10:00
Lõpp:04. veebruar 2017 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Muud alad: FIRST LEGO League kirde-Eesti poolfinaal 2016-201
Algus:28. jaanuar 2017 - 09:00
Lõpp:28. jaanuar 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA üksikmängus II etapp
Algus:21. jaanuar 2017 - 10:00
Lõpp:21. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad,

Korvpall: Eesti MV SAKU korvapalli II liiga
Algus:20. jaanuar 2017 - 20:00
Lõpp:20. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti Makroliiga
Algus:15. jaanuar 2017 - 00:00
Lõpp:15. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga I etapp
Algus:13. jaanuar 2017 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Korvpall: Ida-Virumaa korvpalli karikavõistlused
Algus:07. jaanuar 2017 - 17:00
Lõpp:07. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistluse viimane etapp
Algus:18. detsember 2016 - 10:30
Lõpp:18. detsember 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga
Algus:17. detsember 2016 - 00:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:17. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:16. detsember 2016 - 17:00
Lõpp:16. detsember 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:11. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:11. detsember 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:10. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:09. detsember 2016 - 15:00
Lõpp:09. detsember 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti Meistrivõistlused noorte võrkpallis U18
Algus:04. detsember 2016
Lõpp:04. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti Meistrivõistlused noorte võrkpallis U18
Algus:03. detsember 2016
Lõpp:03. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Koroona: Jõhvi valla lahtised MV koroona üksikmängus I etapp
Algus:03. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: MIKRO Eesti meistrivõistlused korvpallis
Algus:03. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:03. detsember 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Vanglateenistuse sulgpalli võistlused
Algus:01. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:01. detsember 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Korvpall Sportland 3x3 P ja T IV-V ja VI-VII klass
Algus:28. november 2016 - 09:30
Lõpp:28. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Credit24 Meistriliiga võrkpallis
Algus:27. november 2016 - 17:00
Lõpp:27. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Credit24 Meistriliiga võrkpallis
Algus:26. november 2016 - 17:00
Lõpp:26. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: XXX Jõhvi Hüppajate päev
Algus:25. november 2016 - 15:00
Lõpp:25. november 2016 - 19:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus
Algus:20. november 2016 - 10:30
Lõpp:20. november 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused võrkpallis meestele
Algus:19. november 2016
Lõpp:19. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga
Algus:19. november 2016
Lõpp:19. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:18. november 2016 - 17:00
Lõpp:18. november 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Poks: Jõhvi valla Meistrivõistlused poksis (S, A, B, C klass)
Algus:13. november 2016 - 10:00
Lõpp:13. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Jõhvi valla Meistrivõistlused poksis (S, A, B, C klass)
Algus:12. november 2016 - 10:00
Lõpp:12. november 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Võrkpall X-XII klass 3P ja 3T
Algus:09. november 2016 - 09:30
Lõpp:09. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Koroona: Ida-Virumaa lahtised Meistrivõistlused KOROONA paarimäng
Algus:05. november 2016 - 10:00
Lõpp:05. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:04. november 2016 - 20:00
Lõpp:04. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Rahvastepall: Dumle rahvastepall IV-V klass, P ja T
Algus:03. november 2016 - 09:30
Lõpp:03. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Olybet karikavõistluste veerandfinaal
Algus:29. oktoober 2016 - 14:30
Lõpp:29. oktoober 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus
Algus:23. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:23. oktoober 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Olybet Rahvaliiga
Algus:22. oktoober 2016
Lõpp:22. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Ida-Virumaa lahtised Meistrivõislused KOROONA üksikmäng
Algus:22. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:22. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:21. oktoober 2016 - 20:00
Lõpp:21. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Jõhvi CUP võrkpallis segavõistkondele
Algus:16. oktoober 2016 - 11:00
Lõpp:16. oktoober 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro,

Võrkpall: Eesti Noorte karikavõsitlused võrkpallis U18 (B)
Algus:15. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Korvpall
Algus:15. oktoober 2016 - 12:00
Lõpp:15. oktoober 2016 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:14. oktoober 2016 - 17:00
Lõpp:14. oktoober 2016 - 21:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Võrkpall: Eesti Noorte karikavõsitlused võrkpallis U18 (B)
Algus:14. oktoober 2016 - 13:00
Lõpp:14. oktoober 2016 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:14. oktoober 2016 - 20:00
Lõpp:14. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis
Algus:08. oktoober 2016 - 16:00
Lõpp:08. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Ida-Viru Meistrivõistlused võrkpallis naistele
Algus:02. oktoober 2016 - 11:00
Lõpp:02. oktoober 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:30. september 2016 - 19:30
Lõpp:30. september 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Koroona: III Koroonavõistlus "Alutaguse hirv"
Algus:24. september 2016 - 10:00
Lõpp:25. september 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused korvpallis, välkturniir
Algus:24. september 2016 - 16:00
Lõpp:24. september 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: XXXI Jõhvi rahvajooks
Algus:17. september 2016 - 10:00
Lõpp:17. september 2016
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Korvpall: EMV U16
Algus:11. september 2016 - 11:00
Lõpp:11. september 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV U16
Algus:10. september 2016 - 11:00
Lõpp:10. september 2016 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: JÕHVI / JÄRVE CUP
Algus:24. august 2016
Lõpp:27. august 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: SÕPRUSKOHTUMINE
Algus:24. august 2016 - 18:00
Lõpp:24. august 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 3. etapp
Algus:20. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:20. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 2. etapp
Algus:13. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 1. etapp
Algus:09. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:09. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: EMV PU 16
Algus:19. märts 2016 - 12:00
Lõpp:19. märts 2016 - 18:00
Asukoht:Räpina gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: (E-L-S) ühisliiga
Algus:13. märts 2016 - 10:30
Lõpp:13. märts 2016 - 15:00
Asukoht:Rakvere spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: (E-L-S) ühisliiga
Algus:12. märts 2016 - 10:00
Lõpp:12. märts 2016 - 18:00
Asukoht:Rakvere spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: (E-L-S) Ühisliiga
Algus:11. märts 2016 - 18:30
Lõpp:11. märts 2016 - 21:30
Asukoht:Rakvere spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti-Soome-Läti ühisliiga
Algus:12. veebruar 2016 - 12:00
Lõpp:12. veebruar 2016 - 16:00
Asukoht:Pärnu spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Makro liiga
Algus:06. veebruar 2016 - 10:15
Lõpp:06. veebruar 2016 - 00:00
Asukoht:Kunda spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV PU - 16
Algus:30. jaanuar 2016 - 10:15
Lõpp:30. jaanuar 2016 - 16:00
Asukoht:Tartu Turu spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Rocki pallipäev
Algus:10. jaanuar 2016 - 10:30
Lõpp:10. jaanuar 2016 - 16:45
Asukoht:TÜ spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: 5. Jõhvi lahtised meistrivõistlused sulgpallis
Algus:20. detsember 2015 - 11:00
Lõpp:20. detsember 2015 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: EMV PU-16
Algus:12. detsember 2015 - 12:00
Lõpp:12. detsember 2015 - 14:00
Asukoht:Tartu Turu spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse IV etapp
Algus:06. detsember 2015 - 10:30
Lõpp:06. detsember 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: A-klassi Eesti KV, Jõhvi SK - Selver/Audentes II
Algus:21. november 2015 - 12:30
Lõpp:21. november 2015 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse III etapp
Algus:15. november 2015 - 10:30
Lõpp:15. november 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:14. november 2015 - 11:00
Lõpp:14. november 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: EMV U-16 poisid
Algus:07. november 2015 - 09:30
Lõpp:07. november 2015 - 18:00
Asukoht:Puiga Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jõhvi - 10
Algus:28. oktoober 2015 - 18:00
Lõpp:28. oktoober 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Võrkpall: Jõhvi Cup segavõistkondadele
Algus:25. oktoober 2015 - 11:00
Lõpp:25. oktoober 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse II etapp
Algus:18. oktoober 2015 - 10:30
Lõpp:18. oktoober 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Kergejõustik: Eesti murdmaajooksu KV
Algus:10. oktoober 2015
Lõpp:10. oktoober 2015
Asukoht:Tallinn, Hiiu

Kergejõustik: XXX Jõhvi rahvajooks
Algus:19. september 2015 - 12:00
Lõpp:19. september 2015 - 14:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Jõhvi välkturniir
Algus:19. september 2015 - 16:30
Lõpp:19. september 2015 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV U-16 poisid
Algus:19. september 2015 - 11:00
Lõpp:19. september 2015 - 18:30
Asukoht:Jüri spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV U-16 poisid
Algus:19. september 2015 - 11:00
Lõpp:19. september 2015 - 18:30
Asukoht:Jüri spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse I etapp
Algus:12. september 2015 - 11:00
Lõpp:12. september 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnnisarja 3. etapp
Algus:02. september 2015 - 18:00
Lõpp:02. september 2015 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:15. august 2015 - 11:00
Lõpp:15. august 2015 - 13:00
Asukoht:BC Karjamaa suvebaas
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Eesti MV
Algus:08. august 2015
Lõpp:09. august 2015
Asukoht:Tallinn, Kadrioru staadion

Võrkpall: Suvevolle 7. etapp
Algus:21. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:21. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Rene Kundla

Kergejõustik: Euroopa U20 juunioride meistrivõistlused
Algus:16. juuli 2015
Lõpp:19. juuli 2015
Asukoht:Eskilstuna, Rootsi

Võrkpall: Suvevolle 6. etapp
Algus:14. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:14. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 5. etapp
Algus:07. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:07. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klaasi MV
Algus:02. juuli 2015
Lõpp:04. juuli 2015
Asukoht:Rakvere staadion

Võrkpall: Suvevolle 4. etapp
Algus:30. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:30. juuni 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: 26. Rukkilillemängud
Algus:26. juuni 2015
Lõpp:27. juuni 2015
Asukoht:Võru staadion

Võrkpall: Suvevolle 3. etapp
Algus:16. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:16. juuni 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti finaal
Algus:10. juuni 2015
Lõpp:12. juuni 2015
Asukoht:Kuressaare staadion

Võrkpall: Suvevolle 2. etapp
Algus:09. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:09. juuni 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: A.Paali mälestusvõistlused
Algus:06. juuni 2015 - 12:00
Lõpp:06. juuni 2015 - 14:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva PSK, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kergejõustiku võistlused
Algus:04. juuni 2015 - 14:00
Lõpp:04. juuni 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: POWER CUP
Algus:03. juuni 2015
Lõpp:07. juuni 2015
Asukoht:Vaasa Soome
Korraldaja:Soome, Kersti Rajas

Võrkpall: Suvevolle 1. etapp
Algus:02. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:02. juuni 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Jõhvi mäkkejooks
Algus:01. juuni 2015 - 18:30
Lõpp:01. juuni 2015 - 19:15
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: XIII promenaadijooks
Algus:30. mai 2015 - 11:00
Lõpp:30. mai 2015 - 14:00
Asukoht:Võistluskeskus Jõhvi Kontserdimaja juures
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Kergejõustik: Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6-12 klass
Algus:29. mai 2015
Lõpp:29. mai 2015
Asukoht:Iisaku staadion

Võrkpall: U-14 EMV
Algus:29. mai 2015
Lõpp:31. mai 2015
Asukoht:Võru
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Korvpall: Tänavakorvpall Jõhvis. Noored 1999-2006 a.s poisid
Algus:29. mai 2015 - 15:00
Lõpp:29. mai 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Kergejõustik: Algklasside kergejõustiku MV 1-3 klass, 4-5 klass
Algus:26. mai 2015
Lõpp:26. mai 2015
Asukoht:Illuka

Suusatamine: Ühistreening
Algus:25. mai 2015 - 16:25
Lõpp:25. mai 2015 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

SPORDIHALL SULETUD
Algus:24. mai 2015
Lõpp:24. mai 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: U-10 Mikrofestival
Algus:21. mai 2015
Lõpp:21. mai 2015
Asukoht:Paide
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Võrkpall: U-12 EMV
Algus:20. mai 2015
Lõpp:20. mai 2015
Asukoht:Paide
Korraldaja:Kersti Rajas

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp
Algus:14. mai 2015
Lõpp:14. mai 2015
Asukoht:Toila

Võrkpall: Eesti MV U16 II finaalturniir
Algus:09. mai 2015 - 10:30
Lõpp:10. mai 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Võrkpall: U-16 EMV Finaal
Algus:08. mai 2015
Lõpp:10. mai 2015
Asukoht:Pole teada
Korraldaja:Kersti Rajas

Jalgrattasport: Argipäeva Rattaõhtud 2015 I etapp, Pannjärve MNT
Algus:06. mai 2015 - 18:00
Lõpp:06. mai 2015 - 20:00
Asukoht:

Võrkpall: Tartu Karikas U-16 vanuseklassile
Algus:02. mai 2015
Lõpp:03. mai 2015
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Tartu Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Korvpalliturniir Simabasket U-14 poistele
Algus:01. mai 2015 - 17:00
Lõpp:03. mai 2015 - 16:00
Asukoht:Soome
Korraldaja:Lehar Kumari

Jalgpall: Veteranide jalgpalli turniir.
Algus:01. mai 2015 - 09:30
Lõpp:01. mai 2015 - 13:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:BK-85, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Eesti murdmaajooksu MV
Algus:25. aprill 2015
Lõpp:25. aprill 2015
Asukoht:Elva

Võrkpall: U-16 Karikavõistlused tsoon
Algus:18. aprill 2015
Lõpp:18. aprill 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kersti Rajas

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:13. aprill 2015 - 17:00
Lõpp:13. aprill 2015 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: "Laste kergejõustiku" võistlused"
Algus:11. aprill 2015 - 11:00
Lõpp:11. aprill 2015 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Võrkpall: U-18 EKV Finaal
Algus:10. aprill 2015
Lõpp:12. aprill 2015
Asukoht:Pärnu Spordihoone
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:09. aprill 2015 - 13:00
Lõpp:09. aprill 2015 - 16:00
Asukoht:Õismäe sportmängude hall, Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:29. märts 2015 - 09:00
Lõpp:29. märts 2015 - 18:00
Asukoht:Tartu Turu tn spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti III etapp
Algus:28. märts 2015
Lõpp:28. märts 2015
Asukoht:Võru SH

Algus:22. märts 2015
Lõpp:22. märts 2015
Asukoht:Otepää - Tehvandi suusastaadion

Algus:21. märts 2015
Lõpp:21. märts 2015
Asukoht:Otepää - Tehvandi suusastaadion

Suusatamine: Swedbank noortesari
Algus:20. märts 2015 - 07:30
Lõpp:20. märts 2015 - 18:00
Asukoht:Otepää - Tehvandi suusastaadion

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Ei, Emotsioon
Algus:20. märts 2015 - 20:00
Lõpp:20. märts 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening
Algus:18. märts 2015 - 11:00
Lõpp:18. märts 2015 - 13:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: Ühistreening
Algus:16. märts 2015 - 11:00
Lõpp:16. märts 2015 - 13:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgpall: Talveliiga-Harju Jalgpallikool, IV etapp
Algus:14. märts 2015 - 08:30
Lõpp:14. märts 2015 - 15:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Kergejõustik: Johvi Cup
Algus:13. märts 2015
Lõpp:13. märts 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Suusatamine: Ühistreening
Algus:11. märts 2015 - 17:00
Lõpp:11. märts 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: Ühistreening
Algus:09. märts 2015 - 17:00
Lõpp:09. märts 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Postimees/Soov.ee
Algus:09. märts 2015 - 20:00
Lõpp:09. märts 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: U-18 EKV tsoon
Algus:08. märts 2015 - 00:00
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Tallinn ATO,

Suusatamine: EnMV Viljandis. NM 14, NM16, NM18.
Algus:08. märts 2015
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Holstre-Polli

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:07. märts 2015 - 09:30
Lõpp:07. märts 2015 - 18:00
Asukoht:Tallinn, Kristiine PMM
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: EnMV Viljandis. Teatesõidud. NM 14, NM16, NM18.
Algus:07. märts 2015
Lõpp:07. märts 2015
Asukoht:Holstre-Polli

Võrkpall: Mini Võrkpalli Ida regiooni teine etapp
Algus:06. märts 2015 - 00:00
Lõpp:06. märts 2015 - 00:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Algus:06. märts 2015
Lõpp:06. märts 2015
Asukoht:Holstre-Polli

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised võistlused C ja D kl.
Algus:06. märts 2015
Lõpp:06. märts 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Suusatamine: Eesti Noorte MV
Algus:06. märts 2015
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Haanja

Suusatamine: Ühistreening
Algus:04. märts 2015 - 17:00
Lõpp:04. märts 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Janek Vallimäe

Suusatamine: Treening
Algus:02. märts 2015 - 17:00
Lõpp:02. märts 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Janek Vallimäe

Suusatamine: Swedbank noortesari
Algus:28. veebruar 2015 - 08:00
Lõpp:28. veebruar 2015 - 18:00
Asukoht:Otepää - Tehvandi suusastaadion
Korraldaja:Janek Vallimäe

Suusatamine: Ühistreening
Algus:25. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:25. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK

Kergejõustik: Eesti talvised MV
Algus:21. veebruar 2015
Lõpp:22. veebruar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Suusatamine: Swedbank noortesari
Algus:21. veebruar 2015 - 07:00
Lõpp:21. veebruar 2015 - 18:00
Asukoht:Värska
Korraldaja:Janek Vallimäe

Võrkpall: U-16 Karikavõistlused Finaal
Algus:20. veebruar 2015
Lõpp:22. veebruar 2015
Asukoht:Pärnu Spordihoone
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Võrkpall: EVF KV U-16 II finaal
Algus:20. veebruar 2015
Lõpp:22. veebruar 2015
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva SK Energia, Viktoria Prussakova

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:19. veebruar 2015 - 16:00
Lõpp:19. veebruar 2015 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:18. veebruar 2015 - 00:00
Lõpp:18. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Eesti noorte KV
Algus:15. veebruar 2015
Lõpp:15. veebruar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:15. veebruar 2015 - 11:00
Lõpp:15. veebruar 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Ujumine: Madwave
Algus:15. veebruar 2015 - 09:15
Lõpp:15. veebruar 2015 - 18:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:TUK, Igor Prussakov

Kergejõustik: Kohtla-Järve lahtiste kergejõustiku MV
Algus:13. veebruar 2015
Lõpp:13. veebruar 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi «Atleetika», Viktor Predbannikov

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu Narvas.
Algus:11. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:11. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Narva - Pähklimäe

Suusatamine: Treening
Algus:09. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:09. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Võrkpall: EVF KV U-16 tsoon
Algus:08. veebruar 2015 - 00:00
Lõpp:08. veebruar 2015 - 00:00
Asukoht:Tallinn ,spordiklubis Sparta Pärnu mnt 139C
Korraldaja:Selver, Viktoria Prussakova

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu Kohtla-Nõmmel!
Algus:04. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:04. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusastaadion
Korraldaja:Järve Spordiklubi, Piret Niglas

Võrkpall: Rahvaliiga mäng
Algus:03. veebruar 2015 - 00:00
Lõpp:03. veebruar 2015 - 00:00
Asukoht:Lähte Spordihoone
Korraldaja:Lähte Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Treening
Algus:02. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:02. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgpall: Suure-Jaani Cup
Algus:01. veebruar 2015 - 09:00
Lõpp:01. veebruar 2015
Asukoht:Suure-Jaani
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti II etapp
Algus:31. jaanuar 2015
Lõpp:31. jaanuar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Võrkpall: Schenker liiga võrkpallis, Rakvere Võrkpalliklubi - Poliurs/Ozolnieki
Algus:31. jaanuar 2015 - 16:00
Lõpp:31. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: EVF KV U-20 III finaal
Algus:30. jaanuar 2015 - 14:00
Lõpp:31. jaanuar 2015 - 12:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Tallinn Selver, Viktoria Prussakova

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:29. jaanuar 2015 - 16:30
Lõpp:29. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Eesti naiste rahvaliiga veerandfinaal, Jõhvi SK - Lähte
Algus:29. jaanuar 2015 - 18:15
Lõpp:29. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa II etapp
Algus:28. jaanuar 2015
Lõpp:28. jaanuar 2015
Asukoht:Ahtme spordihall

Suusatamine: Ühistreening
Algus:28. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:28. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: Ühistreening
Algus:26. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:26. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Janek Vallimäe

Jalgpall: Suure-Jaani Cup
Algus:25. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:25. jaanuar 2015
Asukoht:Suure -Jaani
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2005, Igor Shashkov

Suusatamine: ETV-Swedbankk noortesari
Algus:25. jaanuar 2015 - 08:00
Lõpp:25. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Pariis.
Korraldaja:Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti mv U-18. Pärnu Spordihall
Algus:25. jaanuar 2015 - 16:00
Lõpp:25. jaanuar 2015 - 17:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Eesti juunioride ja noorsoo talvised MV
Algus:24. jaanuar 2015
Lõpp:24. jaanuar 2015
Asukoht:Tartu Ülikooli kergejõustikuhall

Võrkpall: Lähte Karikas
Algus:23. jaanuar 2015 - 13:00
Lõpp:23. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Lähte
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu.
Algus:21. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:21. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Janek Vallimäe

Suusatamine: Treening
Algus:19. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:19. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgpall: Talveliiga -Harju Jalgpallikool, III etapp
Algus:17. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:17. jaanuar 2015 - 15:15
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Jalgpall: Põltsama Cup 2015
Algus:17. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:17. jaanuar 2015
Asukoht:
Korraldaja:,

Kergejõustik: Eesti A ja B klassi talvised MV
Algus:17. jaanuar 2015
Lõpp:17. jaanuar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Korvpall: EYBL U17 etapp
Algus:16. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:18. jaanuar 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: EVF KV U-18 III finaal
Algus:16. jaanuar 2015 - 15:00
Lõpp:17. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Pärnu VK/SK, Viktoria Prussakova

Korvpall: EMV U18 HITO/Jõhvi – BC Tarvas/Hajala
Algus:11. jaanuar 2015 - 12:45
Lõpp:11. jaanuar 2015 - 14:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Kergejõustik: Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Algus:10. jaanuar 2015 - 10:45
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:10. jaanuar 2015 - 11:00
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 19:00
Asukoht:Viimsi kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Tarvas/Rakvere SK.
Algus:09. jaanuar 2015 - 19:00
Lõpp:09. jaanuar 2015 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jõhvi 2014 paremate austamine
Algus:07. jaanuar 2015 - 14:00
Lõpp:07. jaanuar 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi raekoda

Kergejõustik: ühistreening
Algus:06. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:06. jaanuar 2015 - 18:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, H.Koll,V.Predbannikov, L.Schmidt

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme Spordihallis
Algus:30. detsember 2014 - 17:00
Lõpp:30. detsember 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jalgpall: AASTALÕPUTURNIIR D2 klassi
Algus:29. detsember 2014 - 11:00
Lõpp:29. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:Tallinnas Kalevi Spordihallis.
Korraldaja:Johvi SK Lokomotiv 2003, Igor Shashkov

Ujumine: Jõuluvõistlus
Algus:29. detsember 2014 - 17:00
Lõpp:29. detsember 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Võrkpall: Treeningkogunemine
Algus:27. detsember 2014 - 10:00
Lõpp:30. detsember 2014 - 12:00
Asukoht:Vinni
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Turniir Bialistokis
Algus:26. detsember 2014
Lõpp:29. detsember 2014
Korraldaja:Raul Rõõmus

Suusatamine: Swedbank noortesari Otepääl!
Algus:21. detsember 2014 - 11:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti mv U-18. KK HITO/Jõhvi SK - BCTarvas/Rakvere SK
Algus:21. detsember 2014 - 13:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: TalveKarikas Sillamäel.
Algus:20. detsember 2014 - 08:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 16:00
Asukoht:

Korvpall: Ida-Virumaa mv, Jõhvi BC Karjamaa - Enteh
Algus:20. detsember 2014 - 14:30
Lõpp:20. detsember 2014 - 16:00
Asukoht:K-Järve spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Kergejõustik: XXVIII Jõhvi hüppevõistlused
Algus:18. detsember 2014 - 16:00
Lõpp:18. detsember 2014 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Korvpall: Jõulu teatevõistlused
Algus:17. detsember 2014 - 14:00
Lõpp:17. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus, Lehar Kumari

Võrkpall: Jõuluvõistlused
Algus:17. detsember 2014 - 17:00
Lõpp:17. detsember 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria

Võrkpall: Jõuluvõistlused
Algus:16. detsember 2014 - 16:00
Lõpp:16. detsember 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgpall: Talveliiga 2014/2015 Harju Jalgpallikool, II-etapp
Algus:13. detsember 2014 - 09:00
Lõpp:13. detsember 2014 - 15:15
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Võrkpall: Rahvusvaheline turniir GALLA CUP 2014
Algus:13. detsember 2014 - 10:00
Lõpp:14. detsember 2014 - 16:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva SK Galla, Viktoria Prussakova

Vilnius BFA Cup
Algus:12. detsember 2014
Lõpp:14. detsember 2014
Asukoht:
Korraldaja:Igor Saskov

Kergejõustik: Jõhvi noorte lahtised E. Konisti mälestusvõistlused
Algus:12. detsember 2014
Lõpp:12. detsember 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Korvpall: Ida-Virumaa mv. Askele IV
Algus:12. detsember 2014 - 20:15
Lõpp:12. detsember 2014 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Võrkpall: Minivõrkpalli Ida-regiooni I etapp Rakveres.
Algus:10. detsember 2014 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Kersti Rajas, Viktoria Prussakova

Võrkpall: Rahvaliiga. Illukal
Algus:09. detsember 2014 - 19:30
Lõpp:09. detsember 2014 - 21:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Võrkpall: Eesti KV U-18. Paide.
Algus:07. detsember 2014 - 14:00
Lõpp:07. detsember 2014 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti I etapp
Algus:06. detsember 2014
Lõpp:06. detsember 2014
Asukoht:Tartu Ülikooli kergejõustikuhall

Korvpall: Eesti minikorvpalli MV U-12 (2003-05)
Algus:06. detsember 2014 - 13:15
Lõpp:06. detsember 2014
Asukoht:Tartu TÜ sh
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti mv U-14. Keilas.
Algus:06. detsember 2014 - 12:30
Lõpp:06. detsember 2014 - 17:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: EMV neiud U18, 6 mängu
Algus:06. detsember 2014 - 10:30
Lõpp:06. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Toila Noto Outlet
Algus:05. detsember 2014 - 19:00
Lõpp:05. detsember 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Poks: Sillamäe MV
Algus:04. detsember 2014 - 15:00
Lõpp:04. detsember 2014 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:03. detsember 2014 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2014 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Ujumine: Aura open cup 2014
Algus:30. november 2014 - 09:00
Lõpp:30. november 2014 - 13:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Tartu UK, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti mv U-16. Rakvere Tarvas I
Algus:30. november 2014 - 10:00
Lõpp:30. november 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Ida-Virumaa kergejõustiku lahtised võistlused
Algus:29. november 2014 - 11:00
Lõpp:29. november 2014 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Võrkpall: U-16 EKV II FINAAL
Algus:29. november 2014 - 10:00
Lõpp:30. november 2014 - 18:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:VK Täht, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti mv U-13. Sillamäe, Kunda
Algus:29. november 2014 - 11:00
Lõpp:29. november 2014 - 13:00
Asukoht:Kunda Kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Poks: Ida-Virumaa mv. Narvas
Algus:29. november 2014
Lõpp:30. november 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Eesti KV U-16 finaal 1-8. Pärnus
Algus:28. november 2014 - 16:00
Lõpp:30. november 2014 - 12:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Ida-Virumaa mv. Iisakuga.
Algus:23. november 2014 - 11:30
Lõpp:23. november 2014 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Sillamäe D-jaB-jaC- klassi laste võistlused
Algus:22. november 2014 - 11:00
Lõpp:22. november 2014 - 14:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:KJK Kalev, J.Terentjev

Korvpall: Eesti mv U-18 Tallinnas. Audentes ja Tln Kalev
Algus:21. november 2014 - 17:30
Lõpp:21. november 2014 - 21:00
Asukoht:Õismäe sportmängude hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Poks: Balti riikide karikavõistlused (Ivanovo, Venemaa).
Algus:19. november 2014
Lõpp:22. november 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Flora cup
Algus:16. november 2014 - 11:00
Lõpp:16. november 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Igor Saskov

Korvpall: Eesti mv Makroliiga. Viimsi 1, 2, 3
Algus:16. november 2014 - 11:30
Lõpp:16. november 2014 - 16:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Võrkpall: EKV U-16 tsooniturniir Rakveres.
Algus:15. november 2014 - 12:00
Lõpp:16. november 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Jalgpall: Talveliiga 2014/2015 Harju Jalgpallikool, I-etapp
Algus:15. november 2014 - 09:00
Lõpp:15. november 2014 - 15:15
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:15. november 2014 - 11:00
Lõpp:15. november 2014 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Eesti KV U-16 tsoon Pärnus.
Algus:15. november 2014
Lõpp:16. november 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Eesti mv U-14. Tartus 4 mängu
Algus:15. november 2014 - 10:00
Lõpp:16. november 2014 - 13:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Treeningkogunemine Levil.
Algus:13. november 2014
Lõpp:23. november 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV poisid U-14
Algus:09. november 2014 - 14:30
Lõpp:09. november 2014 - 20:00
Asukoht:Tallinn, Soku Hall ja Südalinna Kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Eesti KV U-18 finaal. Tartus.
Algus:08. november 2014 - 10:00
Lõpp:09. november 2014 - 13:30
Asukoht:
Korraldaja:Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti mv U-13 K-Järvel
Algus:08. november 2014 - 11:00
Lõpp:09. november 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti mv U-16
Algus:08. november 2014 - 11:00
Lõpp:09. november 2014
Asukoht:Sõmeru ja Rahu hall Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused. Iisaku.
Algus:08. november 2014 - 13:00
Lõpp:08. november 2014 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Ida-virumaa KV 2014
Algus:07. november 2014 - 15:30
Lõpp:08. november 2014 - 14:30
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Sillamäe uk,

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised võistlused
Algus:06. november 2014 - 16:00
Lõpp:06. november 2014 - 17:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:05. november 2014 - 15:00
Lõpp:05. november 2014 - 20:00
Asukoht:Tallinn, Järveotsa Gümnaasium Järveotsa tee 31; Kristiine PMM
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Sillamäe cup
Algus:01. november 2014 - 09:45
Lõpp:01. november 2014 - 14:00
Asukoht:Sillamäe Spordihall
Korraldaja:KJK Kalev Sillamäe, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: "Laste kergejõustiku" võistlused
Algus:31. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:31. oktoober 2014 - 16:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi «Atleetika» ja Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Korvpall: A. Kraukla noorte korvpalliturniir Riias.
Algus:30. oktoober 2014 - 07:20
Lõpp:01. november 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus, Priit Käen, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti mv U-13. Haabneeme, Rae.
Algus:28. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:28. oktoober 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: JÕUD MV
Algus:25. oktoober 2014 - 00:00
Lõpp:25. oktoober 2014
Asukoht:Kohila
Korraldaja:Viktoria Prussakova

Poks: Rahvusvaheline poksiturniir Box Open 2014
Algus:25. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EYBEL 1998 a.s Liepajas
Algus:23. oktoober 2014 - 10:00
Lõpp:26. oktoober 2014 - 22:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:23. oktoober 2014 - 12:00
Lõpp:23. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:22. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:22. oktoober 2014 - 17:30
Asukoht:

Korvpall: Eesti mv U-13. Rakveres
Algus:21. oktoober 2014 - 17:15
Lõpp:21. oktoober 2014 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Ida-Virumaa meistri- ja karikavõistlused
Algus:19. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:19. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti MV U-16 Tartu Ülikooli spordihoones
Algus:18. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:19. oktoober 2014 - 12:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgrattasport: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:18. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:18. oktoober 2014 - 13:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Priit Käen

Võrkpall: Eesti KV U-18 tsoon.
Algus:17. oktoober 2014
Lõpp:19. oktoober 2014
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti U-14 KV. Rapla
Algus:17. oktoober 2014 - 16:30
Lõpp:17. oktoober 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO/Jõhvi - Virumaa PK
Algus:17. oktoober 2014 - 19:00
Lõpp:17. oktoober 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV U-18 Rakveres
Algus:17. oktoober 2014 - 18:30
Lõpp:17. oktoober 2014 - 21:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:15. oktoober 2014 - 16:45
Lõpp:15. oktoober 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:13. oktoober 2014 - 17:00
Lõpp:13. oktoober 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgrattasport: Tuhamäeralli
Algus:12. oktoober 2014 - 12:00
Lõpp:12. oktoober 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi surnuaed, aherainemäel
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Tauri Selder

VII paarismängude mitmevõistlus
Algus:12. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:12. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2 V. JK Kuusalu Kalev
Algus:11. oktoober 2014 - 12:30
Lõpp:11. oktoober 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Võrkpall: EKV U-20 III finaal
Algus:11. oktoober 2014
Lõpp:12. oktoober 2014
Asukoht:Keila
Korraldaja:Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesi MV U-18. 6 mängu.
Algus:11. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:11. oktoober 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti MV U-14. 5 mängu.
Algus:11. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:11. oktoober 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Poks: Evailoil
Algus:11. oktoober 2014 - 12:00
Lõpp:11. oktoober 2014 - 18:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Jalgpall Kooliliiga
Algus:09. oktoober 2014 - 10:00
Lõpp:09. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:Paide
Korraldaja:Valeri Kulatšenko

Ujumine: Treeningud K-Järve ujulas
Algus:09. oktoober 2014 - 18:15
Lõpp:10. oktoober 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Tallinna JK Flora II
Algus:08. oktoober 2014 - 16:00
Lõpp:08. oktoober 2014 - 17:30
Asukoht:Nike Arena
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:06. oktoober 2014 - 17:00
Lõpp:06. oktoober 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgpall: E2.VII
Algus:05. oktoober 2014 - 12:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 13:15
Asukoht:Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv, Igor Shashkov

Jalgpall: E2.VII»
Algus:05. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 14:15
Asukoht:Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv, Igor Shashkov

Jalgpall: E mv.D2.5 Paide Linnameeskond (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:04. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 12:20
Asukoht:Paide kunstmuruväljak-Kooli 1 .Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Võrkpall: Jõhvi cup segavõistkondadele
Algus:04. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Vändra JK Vaprus
Algus:04. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Jõhvi lahtised meistrivõistlused heitealadel
Algus:03. oktoober 2014 - 14:00
Lõpp:03. oktoober 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Hanno Koll, Rene Kundla, Lilija Schmidt

Korvpall: Eesti U-18 KV
Algus:03. oktoober 2014 - 17:30
Lõpp:03. oktoober 2014 - 19:00
Asukoht:Õismäe hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:01. oktoober 2014 - 17:00
Lõpp:01. oktoober 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Hanno, Lilia, Janek,

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:29. september 2014 - 17:00
Lõpp:29. september 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Hanno, Lilia, Janek,

Jalgpall: E mv.D2.5 FC Paide (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:28. september 2014 - 16:00
Lõpp:28. september 2014 - 17:20
Asukoht:Paide kunstmuruväljak-Kooli 1 .Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup. Tallinn, Pirita
Algus:28. september 2014
Lõpp:28. september 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Tauri Selder

Jalgpall: EMV E2.VII
Algus:28. september 2014 - 16:00
Lõpp:28. september 2014 - 17:15
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 1 (05), Igor Shashkov

III suvehooajalõpu teatevõistlus
Algus:28. september 2014 - 16:00
Lõpp:28. september 2014 - 18:00
Asukoht:Trahter Valge hobu ümbrus
Korraldaja:Sille Kaasik; Rene Kundla

Võrkpall: EKV U-20 tsooniturniir
Algus:27. september 2014 - 11:00
Lõpp:28. september 2014 - 18:00
Asukoht:Kohila
Korraldaja:VK Kohila, Viktoria Prussakova

Võrkpall: Turniir Mustvees. U-12, U-14
Algus:27. september 2014 - 10:00
Lõpp:27. september 2014 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Välkturniir. Jõhvi lahtised meistrivõistlused.
Algus:26. september 2014 - 17:00
Lõpp:26. september 2014 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:24. september 2014 - 17:00
Lõpp:24. september 2014 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, spkool treeneris

Jalgpall: E2.VII
Algus:24. september 2014 - 17:00
Lõpp:24. september 2014 - 18:15
Asukoht:Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv, Igor Shashkov

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:22. september 2014 - 17:00
Lõpp:22. september 2014 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, sk treenerid

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Jalgpall: Eesti mv D2 V. K-Järve Viru
Algus:20. september 2014 - 12:30
Lõpp:20. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgpall: E2.VII
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 11:15
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 2005, Igor Shashkov

Võrkpall: Pärnu võrkpalliturniir
Algus:20. september 2014 - 12:00
Lõpp:20. september 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgpall: E mv. E2.7 Kiviõli FC Irbis (05)-Jõhvi SK Lokomotiv II (05)
Algus:14. september 2014 - 12:00
Lõpp:14. september 2014 - 13:15
Asukoht:Kiviõli linnastaadion - Spordi 9
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgpall: E mv.D2.5 Kiviõli FC Irbis (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:13. september 2014 - 12:30
Lõpp:13. september 2014 - 13:40
Asukoht:Kiviõli linnastaadion -Spordi 9
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Vasalemma
Algus:13. september 2014 - 16:00
Lõpp:13. september 2014 - 18:00
Asukoht:Vaslemma Põhikooli st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Treening maastikul: Pannjäerve TSK
Algus:10. september 2014 - 17:00
Lõpp:10. september 2014 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno, Lilia, Janek,

Korvpall: Maakondade meistrite turniir
Algus:06. september 2014 - 10:00
Lõpp:07. september 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: E2.VII Jõhvi SK Lokomotiv I (05) Kiviõli FC Irbis (05)
Algus:06. september 2014 - 10:00
Lõpp:06. september 2014 - 11:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Igor Shashkov

Jalgpall: E2.VII Jõhvi SK Lokomotiv II (05) Narva JK Trans (05)
Algus:06. september 2014 - 11:00
Lõpp:06. september 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Igor Shashkov

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Põltsamaa Sport
Algus:06. september 2014 - 13:00
Lõpp:06. september 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv D2 V.
Algus:06. september 2014 - 12:30
Lõpp:06. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Jalgrattasport: Estonian Cup. Jõulumäe
Algus:06. september 2014 - 11:00
Lõpp:07. september 2014 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Tauri Selder

Jalgpall: D2.VI 2003
Algus:06. september 2014 - 12:30
Lõpp:06. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 03, Igor Shashkov

Korvpall: Jõhvi SK/KK HITO - Oklahoma (USA)
Algus:05. september 2014 - 19:00
Lõpp:05. september 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Jalgpall: Emv .E2.7 Rakvere JK Tarvas(05)-Jõhvi SK Lokomotiv 2 (05)
Algus:31. august 2014 - 12:00
Lõpp:31. august 2014 - 13:00
Asukoht:Rakvere kunstmuru Võidu 67
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Kergejõustik: Eesti Kergejõustiku finaal
Algus:30. august 2014
Lõpp:30. august 2014
Asukoht:Kohila

Jalgpall: E mv. D2.5 Paide Linnameeskond (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:30. august 2014 - 11:00
Lõpp:30. august 2014 - 12:20
Asukoht:Paide kunstmuruväljak- Kooli 1 .Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Korvpall: Korvpalliturniir NG mini CUP Rakveres
Algus:30. august 2014
Lõpp:30. august 2014
Asukoht:Rakvere Rahu Hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Korvpalliturniir NG mini CUP Rakveres
Algus:29. august 2014
Lõpp:29. august 2014
Asukoht:Rakvere Rahu Hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Korvpalliturniir NG mini CUP Rakveres
Algus:28. august 2014
Lõpp:28. august 2014
Asukoht:Rakvere Rahu Hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: E2.VII EMV
Algus:27. august 2014 - 19:00
Lõpp:27. august 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jõhvi spordiklubide koosolek
Algus:27. august 2014 - 10:00
Lõpp:27. august 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Kergejõustik: 25. RUKKILILLEMÄNGUD
Algus:26. august 2014 - 12:00
Lõpp:27. august 2014 - 18:00
Asukoht:26-27.08.2014, Tallinn, Kadrioru staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Jõhvi spordihall - 5
Algus:24. august 2014 - 11:05
Lõpp:24. august 2014 - 20:05
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Võrkpall: 3vs3 võrkpalli Jõhvi etapp
Algus:23. august 2014 - 11:00
Lõpp:23. august 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Vändra
Algus:22. august 2014 - 17:00
Lõpp:22. august 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Valeri Kulatšenko

Korvpall: Rahvusvaheline noorte korvpalliturniir JÕHVI/JÄRVE CUP
Algus:21. august 2014 - 09:00
Lõpp:23. august 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgrattasport: XI Alutaguse rattamaraton
Algus:17. august 2014 - 12:00
Lõpp:17. august 2014 - 16:00
Asukoht:Pannjärve tervisespordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Priit Käen

Jalgpall: D2.V FC Paide (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:09. august 2014 - 16:00
Lõpp:09. august 2014 - 17:20
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Jõhvi mäkkejooks
Algus:06. august 2014 - 18:30
Lõpp:06. august 2014 - 19:30
Asukoht:

Jalgpall: Jõhvi Loko cup
Algus:03. august 2014 - 10:00
Lõpp:03. august 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen Igor Šaškov

Kergejõustik: Eesti kergejõustiku MV
Algus:02. august 2014
Lõpp:03. august 2014
Asukoht:Tallinn, Kadrioru staadion

Jõhvi spordikool - 25
Algus:02. august 2014 - 10:00
Lõpp:03. august 2014 - 13:00
Asukoht:Karjamaa puhkebaas
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Vasalemma- Põltsamaa
Algus:26. juuli 2014 - 11:00
Lõpp:26. juuni 2014 - 13:00
Asukoht:Põltsamaa st.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Juunioride U20 kergejõustiku maailmameistrivõistlused
Algus:22. juuli 2014
Lõpp:27. juuli 2014
Asukoht:Eugene, USA
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:21. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:21. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: I-V rannavõrkpall Karjamaa etapp
Algus:19. juuli 2014 - 11:00
Lõpp:19. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Alajõe vald, Karjamaa küla
Korraldaja:Priit Käen

Jalgrattasport: Eesti Meistrivõistlused XCO krossis
Algus:19. juuli 2014 - 12:00
Lõpp:19. juuli 2014
Asukoht:Urumarja, Pärnumaa

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:15. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:15. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: Urumarja velotuur
Algus:14. juuli 2014
Lõpp:16. juuli 2014
Asukoht:Urumarja, Pärnumaa

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup
Algus:12. juuli 2014 - 12:00
Lõpp:12. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Harku mõis

Kergejõustik: Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused
Algus:09. juuli 2014 - 08:00
Lõpp:10. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:08. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:08. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: EMV mitmepäevasõidus, Tartu noortetuur
Algus:08. juuli 2014
Lõpp:11. juuli 2014
Asukoht:Tartu, Otepää

Jalgpall: Eesti mv E2. Jõhvi Sk Lokomotiv- Rakvere Tarvas
Algus:06. juuli 2014 - 12:00
Lõpp:06. juuli 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtute etapp
Algus:02. juuli 2014 - 19:00
Lõpp:02. juuli 2014 - 20:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Valter Kalami mälestusvõistlused
Algus:01. juuli 2014
Lõpp:01. juuli 2014
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Hanno Koll

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:01. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:01. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Eesti juunioride ja noorsoo kergejõustiku MV
Algus:26. juuni 2014
Lõpp:27. juuni 2014
Asukoht:Rakvere

Kergejõustik: Rahvusvahelised võistlused
Algus:25. juuni 2014
Lõpp:01. juuli 2014
Asukoht:Rootsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Ujumine: Eesti MV
Algus:25. juuni 2014 - 11:00
Lõpp:27. juuni 2014 - 19:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:EUL,

Jalgpall: Võidupüha noorte jalgpalliturniiri Loko CUP 2014
Algus:22. juuni 2014 - 10:00
Lõpp:23. juuni 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: Euroopa võistkondlikud kergejõustiku MV I liiga
Algus:21. juuni 2014
Lõpp:22. juuni 2014
Asukoht:Tallinn, Kadrioru staadion

Kergejõustik: Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused
Algus:18. juuni 2014 - 15:00
Lõpp:18. juuni 2014 - 00:00
Asukoht:Võistlused toimuvad 18.juunil 2014.a. algusega kell 15.00 Krenholmi staadionil Narvas
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:17. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:17. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Sergei Ivanõtšev

Kergejõustik: Gustav Sule mälestusvõistlused
Algus:15. juuni 2014
Lõpp:15. juuni 2014
Asukoht:Tartu, Tamme staadion

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Tallinna JK Flora
Algus:14. juuni 2014 - 13:00
Lõpp:14. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - K-Järve
Algus:14. juuni 2014 - 12:30
Lõpp:14. juuni 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti finaal
Algus:11. juuni 2014
Lõpp:12. juuni 2014
Asukoht:Karksi-Nuia

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtute etapp
Algus:11. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:11. juuni 2014 - 19:30
Asukoht:Valge Hobu parkla
Korraldaja:Jõhvi JRK ja Jõhvi Spordikool, Maris Nurm, Priit Käen

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli meistrivõistlused
Algus:11. juuni 2014 - 11:00
Lõpp:11. juuni 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, H. Koll, Lilia Schmidt, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:10. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:10. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Eesti kergejõustiku KV
Algus:07. juuni 2014
Lõpp:07. juuni 2014
Asukoht:Rakvere

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Kiviõli - Jõhvi
Algus:07. juuni 2014 - 12:30
Lõpp:07. juuni 2014 - 14:30
Asukoht:Kiviõli linnastaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Ujumine: Keila Cup 2014
Algus:07. juuni 2014 - 11:00
Lõpp:07. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Keila
Korraldaja:Keila swim club,

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Vändra Vaprus - Jõhvi
Algus:06. juuni 2014 - 17:00
Lõpp:06. juuni 2014 - 19:00
Asukoht:Vändra staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Power Cup 2014, Ckl, Mini. Raahe, Soome
Algus:04. juuni 2014
Lõpp:08. juuni 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:03. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:03. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Kuusalu - Jõhvi
Algus:01. juuni 2014 - 17:00
Lõpp:01. juuni 2014 - 18:30
Asukoht:Kuusalu Keskooli st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti IV etapp
Algus:31. mai 2014
Lõpp:31. mai 2014
Asukoht:Rakvere

Kergejõustik: Jõhvi – Kohtla-Järve rahvajooks
Algus:31. mai 2014 - 12:00
Lõpp:31. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Start Jõhvis Kontserdimaja parklast

Korvpall: Tänavakorvpall Jõhvis
Algus:31. mai 2014 - 16:00
Lõpp:31. mai 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Eesti noorte 2014.a. minivõrkpalli meistrivõistlused U -14( D) tütarlastele
Algus:30. mai 2014 - 11:00
Lõpp:01. juuni 2014
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti

Korvpall: Poiste 2005 turniir
Algus:29. mai 2014 - 16:30
Lõpp:29. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Algklasside kergejõustiku MV 1-3 klass, 4-5 klass
Algus:27. mai 2014
Lõpp:27. mai 2014
Asukoht:Illuka staadion
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Mini festival Kohilas
Algus:27. mai 2014
Lõpp:28. mai 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Hooajalõpetamine Pannjärvel
Algus:27. mai 2014
Lõpp:27. mai 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:24. mai 2014 - 12:30
Lõpp:24. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Jalgrattasport: Eesti Elva tänavasõit
Algus:24. mai 2014 - 11:00
Lõpp:24. mai 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Turniir 2005
Algus:23. mai 2014
Lõpp:23. mai 2014
Asukoht:
Korraldaja:Priit Käen

Kergejõustik: TV -10 Olümpiastarti Ida-Virumaa mitmevõistluse finaal
Algus:23. mai 2014
Lõpp:24. mai 2014
Asukoht:Avinurme Kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Vasalemma- Jõhvi
Algus:22. mai 2014 - 16:00
Lõpp:22. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Vasalemma PK st.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Poks: Rahvusvaheline turniir Kingisepa päevade raames
Algus:22. mai 2014
Lõpp:22. mai 2014
Asukoht:Kingisep (Venemaa)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6-12 klass
Algus:20. mai 2014
Lõpp:20. mai 2014
Asukoht:Iisaku staadion
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Orienteerumine: Rogain Kohtla-Nõmmel.
Algus:20. mai 2014 - 16:30
Lõpp:20. mai 2014 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Heigo Põld

Jalgpall: Eesti mv E2 VII.Narva JK Trans (05)- - Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:18. mai 2014 - 12:00
Lõpp:18. mai 2014 - 13:30
Asukoht:Narva st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Šaškov

Jalgpall: Eesti mv E2. Kiviõli Irbis - Jõhvi Sk Lokomotiv
Algus:18. mai 2014 - 12:00
Lõpp:18. mai 2014 - 00:00
Asukoht:Kiviõli st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Saskov

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Paide
Algus:17. mai 2014 - 12:30
Lõpp:17. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Saskov

Võrkpall: Eesti mv C klass II finaalgrupp. Jõgeva
Algus:17. mai 2014 - 11:00
Lõpp:18. mai 2014 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: 2003 ja 2004 Korvpallifestival 2014 Pärnus
Algus:17. mai 2014
Lõpp:18. mai 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgrattasport: Eesti mv kriteeriumis, AUDI tänavasõit
Algus:17. mai 2014 - 10:00
Lõpp:17. mai 2014 - 17:00
Asukoht:Kuressaare
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp
Algus:16. mai 2014
Lõpp:16. mai 2014
Asukoht:Iisaku staadion
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vasalemma
Algus:16. mai 2014 - 16:00
Lõpp:16. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu I etapp
Algus:14. mai 2014 - 18:00
Lõpp:14. mai 2014 - 20:00
Asukoht:Pannjärve keskuse parkla
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 9-11 KL
Algus:14. mai 2014 - 09:00
Lõpp:14. mai 2014 - 12:00
Asukoht:

Kergejõustik: Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 5-8 KL
Algus:13. mai 2014 - 09:30
Lõpp:13. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Gümnaasiumi kehalise-k õpetajad

Korvpall: Poiste 2002 liiga viimane etapp.
Algus:13. mai 2014 - 14:30
Lõpp:13. mai 2014 - 18:30
Asukoht:K-Järve spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. K-Järve - Jõhvi
Algus:11. mai 2014 - 10:00
Lõpp:11. mai 2014 - 12:00
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Põltsamaa - Jõhvi
Algus:10. mai 2014 - 11:00
Lõpp:10. mai 2014 - 13:00
Asukoht:Põltsamaa staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Poks: Lahtine ring
Algus:10. mai 2014 - 13:00
Lõpp:10. mai 2014 - 16:00
Asukoht:K-Järve spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti mv A kl. T.Soku KK
Algus:09. mai 2014 - 18:00
Lõpp:09. mai 2014 - 19:30
Asukoht:Tallinna T.Soku KK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Tublide õpilaste autasustamine
Algus:08. mai 2014 - 14:00
Lõpp:08. mai 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi Vallavalitsuse aula (Kooli 2 Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli Irbis
Algus:08. mai 2014 - 17:30
Lõpp:08. mai 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Šaškov

Korvpall: Ida-Virumaa 02/04 poiste "korvpalliliiga" III etapp
Algus:06. mai 2014 - 15:00
Lõpp:06. mai 2014 - 18:00
Asukoht:
Korraldaja:KK HITO, SK BC Karjamaa, Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Tallinna JK Flora
Algus:06. mai 2014 - 15:00
Lõpp:06. mai 2014 - 16:30
Asukoht:A le cog arena
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti mv B 98. Jõhvi HITO - BC Tarvas, BC Kalev
Algus:04. mai 2014
Lõpp:04. mai 2014
Asukoht:Rakvere Rahu hall.
Korraldaja:Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Tln FC Flora - Jõhvi
Algus:03. mai 2014 - 11:00
Lõpp:03. mai 2014 - 13:00
Asukoht:Nike Arena
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Viljandi tänavasõit (MNT).
Algus:03. mai 2014
Lõpp:03. mai 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kick-boxing: Eesti mv ringiliigid.
Algus:03. mai 2014
Lõpp:03. mai 2014
Asukoht:Tartu A le cog spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Võrkpall: Vammala noorte võrkpalliturniir
Algus:02. mai 2014
Lõpp:04. mai 2014
Asukoht:soome
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:02. mai 2014 - 16:00
Lõpp:02. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Orienteerumine: MEV: Orienteerumine
Algus:01. mai 2014 - 17:00
Lõpp:01. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi gümnaasiumi juures

Võrkpall: Mini Eesti mv etapp Narvas
Algus:29. aprill 2014 - 11:00
Lõpp:29. aprill 2014 - 14:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:29. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:29. aprill 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:28. aprill 2014 - 13:45
Lõpp:28. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:TÜ spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Illuka Cup
Algus:27. aprill 2014 - 10:00
Lõpp:27. aprill 2014 - 16:00
Asukoht:Illuka
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Eesti Alexela KML üleminekumäng KK HITO-KOHILA
Algus:27. aprill 2014 - 18:00
Lõpp:27. aprill 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgrattasport: Pärnu 55. tänavasõit.
Algus:26. aprill 2014
Lõpp:26. aprill 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: EESTI 2004.a.s. poeglaste Liiga
Algus:26. aprill 2014 - 12:00
Lõpp:26. aprill 2014 - 16:30
Asukoht:K-järve Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Põltsamaa
Algus:25. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:25. aprill 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:25. aprill 2014 - 12:00
Lõpp:25. aprill 2014 - 17:30
Asukoht:Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV C2, KK HITO/Jõhvi´01 - Haabersti SK/SK Marcus
Algus:22. aprill 2014 - 15:30
Lõpp:22. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: Spring cup 2014
Algus:20. aprill 2014 - 08:30
Lõpp:20. aprill 2014 - 13:30
Asukoht:Laagri. Tln. Kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup. Voka
Algus:20. aprill 2014
Lõpp:20. aprill 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Spring Cup 2014
Algus:19. aprill 2014 - 08:30
Lõpp:19. aprill 2014 - 13:30
Asukoht:Laagri. Tln. Kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vändra Vaprus
Algus:19. aprill 2014 - 13:00
Lõpp:19. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Poks: Kudrjasovi mälestusturniir Sillamäel
Algus:19. aprill 2014 - 14:00
Lõpp:20. aprill 2014 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Sõpruskohtumine Narvas, C ja D klass.
Algus:19. aprill 2014 - 14:00
Lõpp:19. aprill 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Viktoria Prussakova

Korvpall: Välisturniir Prahas. 2000 a.s poisid
Algus:16. aprill 2014
Lõpp:20. aprill 2014
Asukoht:

Korvpall: EMV C2 poisid veerandfinaal
Algus:14. aprill 2014 - 13:30
Lõpp:14. aprill 2014 - 18:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi HITO - Rapla
Algus:13. aprill 2014 - 11:30
Lõpp:13. aprill 2014 - 12:45
Asukoht:Viimsi Randvere Kool (G. H. Schüdlöffeli tee 4 Randvere küla 74016 Viimsi v)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Ujumine: Tartu KEVAD 2014
Algus:12. aprill 2014 - 15:00
Lõpp:13. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Ujumise spordiklubi,

Võrkpall: Eesti mv finaalturniir. Pärnu, Valga
Algus:11. aprill 2014
Lõpp:11. aprill 2014
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kick-boxing: Eesti mv Tallinnas
Algus:11. aprill 2014 - 12:00
Lõpp:13. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Poks: Maardu CUP memory Aleksandr Baranov
Algus:11. aprill 2014 - 15:00
Lõpp:12. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Maardu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Turniir Valgas
Algus:08. aprill 2014 - 11:00
Lõpp:08. aprill 2014 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe -Jõhvi BC Karjamaa
Algus:08. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:08. aprill 2014 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kick-boxing: Tallinna CUP 2 etapp
Algus:06. aprill 2014 - 11:00
Lõpp:06. aprill 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Korvpall: EMV poisid C2
Algus:06. aprill 2014 - 12:30
Lõpp:06. aprill 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti mv D1 2002-04 Keilas
Algus:05. aprill 2014 - 12:00
Lõpp:05. aprill 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: "Laste kergejõustiku" võistlused
Algus:04. aprill 2014 - 15:00
Lõpp:04. aprill 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Korvpall: EYBL U-16. Soome, Tallinn, Riia
Algus:03. aprill 2014 - 14:00
Lõpp:06. aprill 2014
Asukoht:Riias
Korraldaja:Jõhvi Spordikool/HITO KK, Raul Rõõmus

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe Elvarem- Jõhvi BC Karjamaa
Algus:03. aprill 2014 - 19:30
Lõpp:03. aprill 2014 - 20:45
Asukoht:Kohtla-Järve Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa Minikorvpalliliiga 2002/04 poisid.
Algus:01. aprill 2014 - 14:40
Lõpp:01. aprill 2014 - 16:30
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Tallinna Kalev
Algus:30. märts 2014 - 17:00
Lõpp:30. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti III etapp
Algus:29. märts 2014
Lõpp:29. märts 2014
Asukoht:Tartu

Korvpall: KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:29. märts 2014 - 14:00
Lõpp:29. märts 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Tennis: Lastetennis 6-8 kl ja 9-10. Narva
Algus:29. märts 2014
Lõpp:30. märts 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Oleg Belehhov

Poks: Eesti MV U-17
Algus:28. märts 2014
Lõpp:30. märts 2014
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: Kohtla-Järve kergejõustiku lahtised MV B,C,D klass
Algus:28. märts 2014 - 00:00
Lõpp:28. märts 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Koolispordi 8/9 klsass superfinaal Riias.
Algus:28. märts 2014 - 10:00
Lõpp:29. märts 2014 - 17:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:23. märts 2014 - 11:00
Lõpp:23. märts 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO - Orissaare Rock
Algus:22. märts 2014 - 17:00
Lõpp:22. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Narva MV 2014 ujumises
Algus:21. märts 2014 - 15:30
Lõpp:21. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Narva
Korraldaja:SK Energia, Igor Prussakov

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Rapla Tyco
Algus:15. märts 2014 - 17:00
Lõpp:15. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jõutõstmine: Kohtla-Järve lahtised MV
Algus:15. märts 2014 - 11:00
Lõpp:15. märts 2014 - 16:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Korvpall: Ida-Virumaa MINIKORVPALLILIIGA
Algus:13. märts 2014 - 14:40
Lõpp:13. märts 2014 - 18:00
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - Paide
Algus:12. märts 2014 - 20:15
Lõpp:12. märts 2014 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Viljandi Cup. Viljandi Tulevik
Algus:09. märts 2014 - 10:30
Lõpp:09. märts 2014 - 15:00
Asukoht:Viljandi spordihoone suur saal, Vaksali 4
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Valga
Algus:08. märts 2014 - 17:00
Lõpp:08. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: JÕHVI CUP 2014
Algus:08. märts 2014
Lõpp:08. märts 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti 2004 poiste liiga. Viimsi
Algus:08. märts 2014 - 13:20
Lõpp:08. märts 2014 - 18:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti MV A eliit. Talinna Kalev, Parksepa KK
Algus:08. märts 2014 - 13:30
Lõpp:08. märts 2014 - 20:00
Asukoht:Parksepa Kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Poks: Eesti mv U-15, U-19
Algus:07. märts 2014 - 10:00
Lõpp:09. märts 2014 - 19:30
Asukoht:Narva Spordikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Suusatamine: Eesti noorte MV. Sprint, teade.
Algus:07. märts 2014 - 16:00
Lõpp:09. märts 2014
Asukoht:Jõulumäe, Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgpall: Sõpruskohtumine
Algus:06. märts 2014 - 15:30
Lõpp:06. märts 2014 - 16:30
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: "Osavaim korvpallur" 7 klass P+T.
Algus:05. märts 2014
Lõpp:05. märts 2014
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti noorte mini(2001a.s) mv II etapp.
Algus:04. märts 2014 - 11:00
Lõpp:04. märts 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Eestimaa Talimängud
Algus:01. märts 2014
Lõpp:02. märts 2014
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Spordikeskus

Võrkpall: Eesti VF 2014.a. finaal VÕRKPALLI KV U-16 (C)
Algus:01. märts 2014 - 11:00
Lõpp:02. märts 2014 - 16:30
Asukoht:Jõgeva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Eesti MV "Talikross". Elva
Algus:01. märts 2014 - 11:00
Lõpp:01. märts 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe Patalon - Jõhvi BC Karjamaa
Algus:27. veebruar 2014 - 16:30
Lõpp:27. veebruar 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Suusatamine: Paarissprint Lähtel. Kõik vanuseklassid.
Algus:26. veebruar 2014 - 16:00
Lõpp:26. veebruar 2014 - 18:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti poiste 2003 liiga. Audentes
Algus:23. veebruar 2014 - 12:10
Lõpp:23. veebruar 2014 - 13:30
Asukoht:Tartu Ülikooli Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: Eesti talvised kergejõustiku MV
Algus:22. veebruar 2014
Lõpp:23. veebruar 2014
Asukoht:Tartu

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Pärnu
Algus:22. veebruar 2014 - 17:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: 41. Jalgratturite Talikross.
Algus:22. veebruar 2014 - 12:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: Neidude võrkpalliturniir Jõhvi Cup 2014
Algus:21. veebruar 2014 - 14:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:20. veebruar 2014 - 16:00
Lõpp:20. veebruar 2014 - 17:30
Asukoht:Tallinn, Ehitajate tee 141
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Spordilaager Vinnis
Algus:20. veebruar 2014 - 00:00
Lõpp:20. veebruar 2014 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Võrkpall: Rahvaliiga II etapp. Käru
Algus:16. veebruar 2014
Lõpp:16. veebruar 2014
Asukoht:

Võrkpall: 2+2 võrkpalliturniir
Algus:16. veebruar 2014 - 11:00
Lõpp:16. veebruar 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Jalgpall: Suure-Jaani CUP. 2005 poisid.
Algus:15. veebruar 2014
Lõpp:15. veebruar 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor

Korvpall: Eesti meistrivõistluste teine liiga, KK HITO II - EMÜ SK
Algus:14. veebruar 2014 - 18:30
Lõpp:14. veebruar 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Margo Tali

Kergejõustik: Martin Kutmani mälestusvõistlused kergejõustikus
Algus:11. veebruar 2014
Lõpp:11. veebruar 2014
Asukoht:Tartu

Korvpall: Eesti mv A 1 liiga. Erkmaa KK. Räpina SK
Algus:09. veebruar 2014 - 12:00
Lõpp:09. veebruar 2014 - 18:00
Asukoht:Tartu Korvpallikoolis
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Noorteturniir Tammeka Cup.
Algus:08. veebruar 2014 - 11:00
Lõpp:08. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Nõo Spordihoone Hariduse 3b
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Korvpall: Eesti mv mini 2002.
Algus:08. veebruar 2014 - 11:15
Lõpp:09. veebruar 2014 - 17:30
Asukoht:Rakvere Rahu hall.

Korvpall: Eesti mv C1 2000. Tartu.
Algus:08. veebruar 2014
Lõpp:08. veebruar 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Eesti mv üleminekuturniir C-kl. Kuremaa
Algus:07. veebruar 2014 - 11:00
Lõpp:07. veebruar 2014 - 16:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: Eesti talvised kergejõustiku KV
Algus:02. veebruar 2014
Lõpp:02. veebruar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Korvpall: EMV poisid C2
Algus:02. veebruar 2014 - 11:30
Lõpp:02. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Rakvere Rahu Hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti II etapp
Algus:01. veebruar 2014
Lõpp:01. veebruar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - BC Kalev/Cramo
Algus:01. veebruar 2014 - 17:00
Lõpp:01. veebruar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Mustvee turniir C kl (1999 ja nooremad)
Algus:01. veebruar 2014
Lõpp:01. veebruar 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kick-boxing: Eesti MV tatami liigid
Algus:01. veebruar 2014 - 10:00
Lõpp:02. veebruar 2014 - 12:00
Asukoht:Kalevi hall tn. 12

Korvpall: Noorte korvpalliturniir Bialistokis. Poisid 2000
Algus:31. jaanuar 2014
Lõpp:02. veebruar 2014
Asukoht:
Korraldaja:Raul Rõõmus

Võrkpall: Lähte sõprusturniir
Algus:30. jaanuar 2014
Lõpp:30. jaanuar 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Alutaguse koolide suusavõitslus
Algus:30. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:30. jaanuar 2014 - 14:00
Asukoht:Pannjärve TSK

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa II etapp
Algus:28. jaanuar 2014
Lõpp:28. jaanuar 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Kergejõustik: Eesti juunioride ja noorsoo talvised kergejõustiku MV
Algus:25. jaanuar 2014
Lõpp:26. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Võrkpall: Eesti KV U-18 Keilas IV finaalgrupp
Algus:25. jaanuar 2014
Lõpp:26. jaanuar 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: EESTI MV D2 2003 Liiga.
Algus:25. jaanuar 2014 - 10:00
Lõpp:25. jaanuar 2014 - 16:00
Asukoht:K-J Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Swedbank noortesari. Mammaste.
Algus:25. jaanuar 2014 - 12:00
Lõpp:25. jaanuar 2014 - 15:00
Asukoht:Põlva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti Talimängude eelturniir. Sõmeru, Paikuse, Kiili, Sauga
Algus:19. jaanuar 2014 - 10:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 18:00
Asukoht:Kiili
Korraldaja:Priit Käen

Korvpall: Eesti MV B kl. Salva/Tartu, United Loggers Rapla
Algus:19. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: KML, KK HITO - TTÜ KK
Algus:18. jaanuar 2014 - 17:00
Lõpp:18. jaanuar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Eesti A- ja B- klassi talvised MV
Algus:18. jaanuar 2014
Lõpp:19. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Korvpall: Eesti MV C1 2001. Tartu Palliklubi/Felix, Salva/Tartu2
Algus:18. jaanuar 2014 - 12:30
Lõpp:18. jaanuar 2014
Asukoht:Rakvere Rahu hall.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Võrkpall: Credit 24 naiste RAHVALIIGA
Algus:18. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:18. jaanuar 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kersti, Viktoria

Korvpall: Aleksela Meistriliiga. Tallinna Kalev
Algus:17. jaanuar 2014 - 18:00
Lõpp:17. jaanuar 2014 - 20:00
Asukoht:Kalevihall. Tallinn

Kergejõustik: Jekabilsi Spordikooli C kl võistlus
Algus:14. jaanuar 2014 - 14:00
Lõpp:15. jaanuar 2014 - 23:50
Asukoht:Jekabils (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: KML, KK HITO - BC Rakvere Tarvas
Algus:12. jaanuar 2014 - 17:00
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Emv 1 liiga. Viljandi, sPORTKUNDA
Algus:12. jaanuar 2014 - 11:30
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 15:00
Asukoht:Kunda
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Algus:11. jaanuar 2014 - 10:30
Lõpp:11. jaanuar 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:11. jaanuar 2014 - 15:00
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV B-klass, Erkmaa KK - KK HITO
Algus:07. jaanuar 2014 - 19:00
Lõpp:07. jaanuar 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Teivashüppe GP talvine Tallinna etapp
Algus:02. jaanuar 2014
Lõpp:02. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Võrkpall: Sõprusturniir Rakveres mini ja C kl
Algus:30. detsember 2013 - 10:00
Lõpp:30. detsember 2013 - 15:00
Asukoht:Rakvere spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Eesti MV A kl.Finlog
Algus:28. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:28. detsember 2013 - 13:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: ETV - Swedbanki noortesarja I etapp
Algus:28. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:28. detsember 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Kõrgushüppepäev.
Algus:27. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:27. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli võimla
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: Eesti mv 2 liiga. Fameron
Algus:27. detsember 2013 - 16:30
Lõpp:27. detsember 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, SK BC Karjamaa, Raul Rõõmus

Korvpall: NRKT Poola noorte turniir
Algus:26. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:29. detsember 2013
Asukoht:Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Poks: Rahvusvaheline turniir
Algus:20. detsember 2013
Lõpp:22. detsember 2013
Asukoht:Pihkva, Venemaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: ALEXELA KML. Valga M/M - KK HITO
Algus:17. detsember 2013 - 19:00
Lõpp:17. detsember 2013 - 21:00
Asukoht:Valga

Võrkpall: Sõprusturniir Narvas C kl.
Algus:15. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:15. detsember 2013 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Poks: Sillamäe MV
Algus:14. detsember 2013
Lõpp:14. detsember 2013
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Sõprusturniir Flora cup.
Algus:14. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 16:00
Asukoht:Asula 4.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Šaškov

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Jõhvi BC Karjamaa-K-Järve Enteh
Algus:14. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV poisid C2
Algus:14. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 18:00
Asukoht:Viimsi kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: Jalgpall: Noorteturniir B kl Обезьянка. "Sillamae cup"
Algus:14. detsember 2013 - 13:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 19:00
Asukoht:Sillamäe SK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Jõhvi noorte lahtised kergejõustiku MV
Algus:13. detsember 2013 - 15:00
Lõpp:13. detsember 2013 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Spordikooli töötajate aastalõpu puhkeõhtu
Algus:11. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:11. detsember 2013 - 22:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, kõik töötajad

Võrkpall: Eesti mv U-14 Põhja regioon 1 etapp. Kohila
Algus:09. detsember 2013
Lõpp:09. detsember 2013
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti MV C1. Paide 7 ja BC Tarvas/SK 2
Algus:08. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:08. detsember 2013 - 16:30
Asukoht:Rakvere Rahu hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: Noorteturniir A kl. Обезьянка. "Sillamae cup".
Algus:08. detsember 2013
Lõpp:08. detsember 2013
Asukoht:Sillamäe, Kesk 30, Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: TV 10 OS I etapp
Algus:07. detsember 2013
Lõpp:07. detsember 2013
Asukoht:Võru spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgpall: Noorteturniir B kl Обезьянка. "Sillamae cup"
Algus:07. detsember 2013 - 14:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Sillamäe, Kesk 30, Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: 8 Suure-Jaani CUP. 2005 poisid.
Algus:07. detsember 2013
Lõpp:07. detsember 2013
Asukoht:Suure-Jaani Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, I. Šaškov

Jõutõstmine: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:07. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Järve Tammiku põhikool
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Korvpall: Eesti MV B kl eliit. PK Pallikool, BC Tarvas/SK
Algus:07. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 17:00
Asukoht:Rakvere Rahu hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Eesti MV A esiliiga. SK Energia Narva
Algus:07. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV A eliit. Tartu Salva / Rock 1
Algus:06. detsember 2013 - 18:30
Lõpp:06. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:04. detsember 2013
Lõpp:04. detsember 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Poks: Rahvusvaheline poksiturniir Jõhvi lahtised MV 2013
Algus:30. november 2013 - 15:00
Lõpp:01. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Ujumine: Aura noortevõistlus Lahtine Rada ( 25 ) Tartu
Algus:30. november 2013 - 14:00
Lõpp:01. detsember 2013 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Kergejõustik: Noorte kergejõustik. C ja D kl.
Algus:29. november 2013 - 16:00
Lõpp:29. november 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:KJK Atleetika ja Spordikool,

Võrkpall: Eesti Noorte 2013.a võrkpalli KV U-16 (C) finaalid.
Algus:29. november 2013
Lõpp:01. detsember 2013
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti, Viktoria

Suusatamine: Pannjärve TSK
Algus:27. november 2013 - 17:00
Lõpp:27. november 2013 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:26. november 2013 - 17:00
Lõpp:26. november 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti mv 2 liiga. Iisaku
Algus:26. november 2013 - 19:00
Lõpp:26. november 2013 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Suusatamine: Pannjärve TSK
Algus:25. november 2013 - 00:00
Lõpp:25. november 2013 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti MV A esiliiga. Erkmaa KK, RäpinaSK
Algus:24. november 2013 - 12:00
Lõpp:24. november 2013 - 13:30
Asukoht:Narva Energia SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kohtla-Järve meistrivõistlused. S, A, B, C
Algus:23. november 2013 - 13:00
Lõpp:23. november 2013 - 16:30
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Harrastajate turniir Järve JK auhindadele
Algus:23. november 2013
Lõpp:23. november 2013
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti 2003 a.s poiste LIIGA. Viimsi, Saku, Altius, Rae Koss
Algus:23. november 2013 - 11:00
Lõpp:24. november 2013 - 11:00
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Noorte kergejõustiku võistlused. B ja A kl.
Algus:22. november 2013 - 16:00
Lõpp:22. november 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:KJK Atleetika ja Spordikool,

Korvpall: EYBL U-16. Riia
Algus:22. november 2013 - 12:00
Lõpp:24. november 2013 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:21. november 2013 - 00:00
Lõpp:21. november 2013 - 18:30
Asukoht:

Ujumine: Ujumisvõistlused Narvas
Algus:21. november 2013 - 13:00
Lõpp:22. november 2013 - 19:30
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Võrkpall: Eesti mv U-14
Algus:19. november 2013 - 12:00
Lõpp:19. november 2013 - 18:00
Asukoht:Rakvere SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti, Viktoria

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:19. november 2013 - 00:00
Lõpp:19. november 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Iisaku II-Jõhvi BC Karjamaa
Algus:17. november 2013 - 16:00
Lõpp:17. november 2013 - 17:30
Asukoht:Iisaku gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Poks: L.Maureri memoriaal
Algus:16. november 2013
Lõpp:17. november 2013
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Eesti noorte U-16 2013 a. karikavõistlused
Algus:16. november 2013 - 11:00
Lõpp:17. november 2013 - 18:00
Asukoht:Rakvere, Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:16. november 2013 - 11:30
Lõpp:16. november 2013 - 15:30
Asukoht:Puiga Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV B kl eliit.
Algus:16. november 2013
Lõpp:16. november 2013
Asukoht:

Kergejõustik: Noorte kergejõustiku võistlused.
Algus:15. november 2013 - 16:00
Lõpp:15. november 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme Spordihall
Korraldaja:KJK Atleetika, Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:14. november 2013 - 17:00
Lõpp:14. november 2013 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Suusatamine: Pannjärve TSK
Algus:13. november 2013 - 17:00
Lõpp:13. november 2013 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:12. november 2013 - 17:00
Lõpp:12. november 2013 - 18:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Suusatamine: Pannjärve TSK
Algus:11. november 2013 - 17:00
Lõpp:11. november 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti MV C2 2002. RIM 1, RIM 2, Kalev, Viimsi
Algus:09. november 2013 - 12:10
Lõpp:10. november 2013 - 17:30
Asukoht:Kunda SK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:08. november 2013 - 14:00
Lõpp:08. november 2013 - 18:00
Asukoht:Tartu Turu tn spordihoone/TÜ spordihoone(Ujula 4)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV C1. Eola SK
Algus:07. november 2013 - 17:30
Lõpp:07. november 2013 - 18:45
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti MV A esiliiga. Narva Energia
Algus:07. november 2013 - 19:00
Lõpp:07. november 2013 - 20:30
Asukoht:Narva Energia SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:07. november 2013 - 17:00
Lõpp:07. november 2013 - 19:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Poks: Rahvusvaheline turniir
Algus:06. november 2013
Lõpp:09. november 2013
Asukoht:Panevesis (Leedu).
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:06. november 2013 - 17:30
Lõpp:06. november 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Mäetaguse
Algus:03. november 2013 - 14:00
Lõpp:03. november 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kick-boxing: Tallinna MV 2013.
Algus:02. november 2013 - 11:00
Lõpp:02. november 2013 - 18:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Jalgpall: Sõpruskohtumine. St Peterburg, JK Järve
Algus:02. november 2013 - 11:00
Lõpp:02. november 2013 - 15:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Treeningkogunemine. Võrkpall(Viktoria). Ujumine.
Algus:01. november 2013 - 10:00
Lõpp:03. november 2013 - 13:00
Asukoht:Vinni spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, V. Golubkovits, Igor Prussakov

Korvpall: A. Kraukla mem. noorte korvpallituriir
Algus:31. oktoober 2013
Lõpp:03. november 2013
Asukoht:Riia (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Ida-Virumaa KV I liiga
Algus:30. oktoober 2013 - 19:00
Lõpp:30. oktoober 2013 - 20:30
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:Priit Käen

Korvpall: KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:26. oktoober 2013 - 18:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Poks: Narva MV
Algus:26. oktoober 2013 - 15:00
Lõpp:27. oktoober 2013 - 17:00
Asukoht:Narva Paemurru Spordikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:26. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: ESL JÕUD noorte mv võrkpallis
Algus:26. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 16:00
Asukoht:Kiili spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Ujumine: Ida-Virumaa MV
Algus:25. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:Sillamäe

Ida-Virumaa pallikalli 2013
Algus:21. oktoober 2013 - 09:00
Lõpp:25. oktoober 2013 - 10:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV. Maidla-BC Karjamaa
Algus:20. oktoober 2013 - 15:00
Lõpp:20. oktoober 2013 - 16:15
Asukoht:Maidla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Kama Kaur

Korvpall: Eesti MV A esiliiga etapp
Algus:19. oktoober 2013 - 14:30
Lõpp:19. oktoober 2013 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Ettevalmistuslaager Jämis (Soome)
Algus:19. oktoober 2013
Lõpp:25. oktoober 2013
Asukoht:
Korraldaja:Janek Vallimäe

Ujumine: Kohtla-Järve MV
Algus:19. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:19. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:Kohtla-Järve

Korvpall: Välisturniir ELK 2001 a.s poisid
Algus:18. oktoober 2013
Lõpp:20. oktoober 2013 - 23:00
Asukoht:Elk, Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:17. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 17:30
Asukoht:Valga Kungla Kunstmuru v
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: ALEXELA KML. Rapla TYCO- KK HITO
Algus:17. oktoober 2013
Lõpp:17. oktoober 2013
Asukoht:Sadolin spordihoone

Korvpall: EMV 2 liiga. KK HITO - Tarvas / Rakvere SK
Algus:17. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - BC Rakvere Tarvas
Algus:17. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:17. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Kergejõustiku treenerid

Suusatamine: Pannjärve TSK
Algus:16. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:16. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:15. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:15. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Paarismängude kolmevõistlus
Algus:13. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:13. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Kergejõustik: EKV murdmaajooksus
Algus:12. oktoober 2013 - 13:00
Lõpp:12. oktoober 2013 - 16:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Korvpall: EMV C2
Algus:12. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:12. oktoober 2013 - 19:00
Asukoht:Rakvere Rahu Hall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Poks: Evail Oil Atletik poksiturniir
Algus:12. oktoober 2013
Lõpp:12. oktoober 2013
Asukoht:Sillamäe Evail Oil Atletik spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Ahtme Spordihalli treening
Algus:10. oktoober 2013 - 17:00
Lõpp:10. oktoober 2013 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Põlva KSL finaal
Algus:10. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:10. oktoober 2013 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Suusatamine: Pannjärve treening
Algus:09. oktoober 2013 - 17:00
Lõpp:09. oktoober 2013 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ahtme Spordihalli treening
Algus:08. oktoober 2013 - 17:00
Lõpp:08. oktoober 2013 - 19:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Jalgpall: Eesti MV III liiga. Tln JK Visadus
Algus:06. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 18:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Viktor Nesterenko

Korvpall: Eesti MV A esiliiga.
Algus:06. oktoober 2013
Lõpp:06. oktoober 2013
Asukoht:Kunda
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Suusatamine: Kompleksüritus: Teatevõistlus kolmeliikmelistele võistkondadele
Algus:06. oktoober 2013 - 14:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 15:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Jalgrattasport: Jõhvi MV downhillis ehk mäestlaskumises
Algus:06. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Peep Kivil

Poks: Lahtine ring
Algus:05. oktoober 2013
Lõpp:05. oktoober 2013
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK – Salva/Rock I
Algus:05. oktoober 2013 - 14:45
Lõpp:05. oktoober 2013 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti MV A 95. Salva/Rock 1
Algus:05. oktoober 2013 - 14:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV rattakrossis (XCO)
Algus:05. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 13:30
Asukoht:Kiviõli
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:04. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:04. oktoober 2013 - 17:30
Asukoht:Viljandi kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: 2+2 turniir
Algus:29. september 2013 - 11:00
Lõpp:29. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Iisaku RAHVAJOOKS
Algus:29. september 2013 - 12:00
Lõpp:29. september 2013 - 14:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgpall: Eesti MV B2. Kohtla-Järve JK Järve 2
Algus:28. september 2013 - 11:00
Lõpp:28. september 2013 - 13:30
Asukoht:K-Järve SK st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti MEISTRILIIGA, KK HITO - TTÜ KK
Algus:28. september 2013 - 18:00
Lõpp:28. september 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Jõhvi MV rattakrossis
Algus:28. september 2013 - 12:00
Lõpp:28. september 2013 - 15:00
Asukoht:start-finis lasteaia Pillerkaar parkla
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Korvpall: Eesti MV B kl. Virumaa PK, BC Tarvas/R;
Algus:28. september 2013 - 12:00
Lõpp:28. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Poks: Rahvusvaheline turniir
Algus:27. september 2013
Lõpp:29. september 2013
Asukoht:Daugavpils, Läti
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup. Tallinn Pirita
Algus:22. september 2013 - 11:00
Lõpp:22. september 2013 - 17:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Poks: Lahtine ring
Algus:21. september 2013
Lõpp:21. september 2013
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Välkturniir
Algus:21. september 2013 - 15:00
Lõpp:21. september 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV III liiga. Tln FC STROMMI
Algus:21. september 2013 - 12:00
Lõpp:21. september 2013 - 14:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Korvpall: Eesti MV A 95. BC Tarvas
Algus:21. september 2013 - 13:00
Lõpp:21. september 2013 - 14:30
Asukoht:Jõhvi Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:20. september 2013 - 17:00
Lõpp:20. september 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti MV D2. Rakvere Tsempion
Algus:18. september 2013 - 16:00
Lõpp:18. september 2013 - 17:30
Asukoht:Rakvere kunstmuruv.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Algus:15. september 2013 - 10:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Kiviõli FC Irbis
Algus:15. september 2013 - 14:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:14. september 2013 - 15:30
Lõpp:14. september 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Kergejõustik: 3 päeva jooksu Ida-Virumaal 2013
Algus:14. september 2013 - 11:00
Lõpp:14. september 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Heigo Põld

Jalgpall: Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:13. september 2013 - 16:30
Lõpp:13. september 2013 - 18:00
Asukoht:Paide Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Trans
Algus:12. september 2013 - 16:30
Lõpp:12. september 2013
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu IV etapp
Algus:11. september 2013 - 18:00
Lõpp:11. september 2013 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Eesti juunioride ja noorte KV
Algus:07. september 2013
Lõpp:07. september 2013
Asukoht:Tartu Tamme staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:07. september 2013 - 12:30
Lõpp:07. september 2013 - 14:00
Asukoht:Narva kunstmuru väljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Samsung Karikas, EMV teatekross. Jõulumäe
Algus:07. september 2013
Lõpp:08. september 2013
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:05. september 2013 - 15:00
Lõpp:05. september 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Infotund Jõhvi spordiklubidele
Algus:04. september 2013 - 15:00
Lõpp:04. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: 3vs3 võrkpall
Algus:31. august 2013 - 11:00
Lõpp:31. august 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: EMV eraldistart
Algus:31. august 2013 - 11:00
Lõpp:01. september 2013 - 17:00
Asukoht:Jõgeva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:30. august 2013 - 15:00
Lõpp:30. august 2013 - 16:30
Asukoht:Kambja st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Rukkilillemängud
Algus:27. august 2013 - 12:00
Lõpp:28. august 2013 - 17:00
Asukoht:Kadriorg
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Jalgrattasport: MTB maraton Kuremaa
Algus:24. august 2013 - 11:00
Lõpp:24. august 2013 - 17:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:23. august 2013 - 17:00
Lõpp:23. august 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti MV D2. Rakvere Tarvas
Algus:22. august 2013 - 17:30
Lõpp:22. august 2013 - 19:00
Asukoht:Rakvere kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Korvpall: JÕHVI/JÄRVE KARIKAS 2013 noorte rahvusvaheline turniir
Algus:22. august 2013 - 09:00
Lõpp:24. august 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgrattasport: Filter Võru rattaralli
Algus:18. august 2013 - 11:00
Lõpp:18. august 2013 - 17:00
Asukoht:Võru

Jalgpall: Eesti MV B2. K-Järve JK Järve
Algus:17. august 2013
Lõpp:17. august 2013
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Aseri Tänavakorvpall
Algus:10. august 2013 - 11:00
Lõpp:10. august 2013 - 15:00
Asukoht:Aseri spordihalli parkla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV D2. K-Järve JK JÄRVE
Algus:10. august 2013 - 15:00
Lõpp:10. august 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgpall: Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:09. august 2013 - 16:30
Lõpp:09. august 2013 - 18:00
Asukoht:Paide Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Rattavõistluse mitmepäevasõidud.
Algus:07. august 2013 - 11:00
Lõpp:08. august 2013 - 17:30
Asukoht:Viimsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgrattasport: X Alutaguse rattamaraton
Algus:04. august 2013 - 00:00
Lõpp:04. august 2013 - 00:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Peep Kivil

Võrkpall: Jõhvi karikas segavõistkondadele
Algus:03. august 2013 - 11:00
Lõpp:03. august 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Viljandi JK Tulevik
Algus:03. august 2013 - 19:30
Lõpp:03. august 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Kergejõustik: Eesti mitmevõistluse MV
Algus:02. august 2013
Lõpp:04. august 2013
Asukoht:Rakvere staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Rulluisutamine: Jõhvi meistrivõistlused, Argipäeva rulliõhtu V etapp
Algus:31. juuli 2013 - 18:30
Lõpp:31. juuli 2013 - 20:00
Asukoht:Valge Hobu
Korraldaja:Jõhvi RS, Priit Kaasik

Kergejõustik: Balti A-klassi maavõistlus
Algus:30. juuli 2013
Lõpp:31. juuli 2013
Asukoht:Alytus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Kergejõustik: Eesti meistrivõistlused
Algus:27. juuli 2013
Lõpp:28. juuli 2013
Asukoht:Kadrioru staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Kergejõustik: Euroopa juunioride (U20) MV
Algus:18. juuli 2013
Lõpp:21. juuli 2013
Asukoht:Rieti, Itaalia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Kergejõustik: Treeninglaager
Algus:15. juuli 2013
Lõpp:21. juuli 2013
Asukoht:Karjamaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt, Hanno Koll

Jalgpall: Illuka Sõprusvaldade noorte jalgpalliturniir. 2002 a.s poistele.
Algus:12. juuli 2013 - 09:30
Lõpp:13. juuli 2013 - 19:30
Asukoht:Illuka spordistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Spordilaager
Algus:12. juuli 2013 - 10:50
Lõpp:19. juuli 2013 - 10:30
Asukoht:
Korraldaja:Kulatštnko, Koll, Schmidt, Predpannikov

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu III etapp
Algus:11. juuli 2013 - 19:00
Lõpp:11. juuli 2013 - 20:30
Asukoht:Valge Hobu
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Noorte (U18) maailmameistrivõistlused
Algus:10. juuli 2013
Lõpp:14. juuli 2013
Asukoht:Donetsk, Ukraina
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgrattasport: Urumarjatuur
Algus:08. juuli 2013
Asukoht:Pärnumaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Spordilaager. Jalgpall, suusatamine.
Algus:04. juuli 2013 - 00:00
Lõpp:11. juuli 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe, Nesterenko

Kergejõustik: Eesti MV A klass ja noorsoo
Algus:03. juuli 2013
Lõpp:03. juuli 2013
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Jalgrattasport: Eesti mv M-16 mitmepäevasõidus
Algus:02. juuli 2013
Lõpp:05. juuli 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Spordikool, Jõhvi Rattaklubi, Peep Kivil

Korvpall: Loret de mar
Algus:30. juuni 2013 - 16:00
Lõpp:06. juuli 2013
Asukoht:Hispaania
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: 2001 a.s sõprusmäng Mustvees. Jõhvi/HITO- Venemaa
Algus:29. juuni 2013
Lõpp:29. juuni 2013
Asukoht:

Eesti linnade suvemängud Haapsalus
Algus:29. juuni 2013
Lõpp:30. juuni 2013
Asukoht:

Kergejõustik: Eesti noorsoo ja A-klassi MV
Algus:26. juuni 2013
Lõpp:27. juuni 2013
Asukoht:Võru staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Võrkpall: Suvevolle
Algus:25. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:25. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kergejõustik: Euroopa võistlondlike meistrivõistluste I liiga
Algus:22. juuni 2013
Lõpp:23. juuni 2013
Asukoht:Dublin, Iirimaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Kergejõustik: NIKOLAI KÜTTISE MÄLESTUSVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:21. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:21. juuni 2013 - 14:30
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva Paemurru Spordikool, Viktor Predbannikov

Jalgpall: Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:20. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:20. juuni 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Võrkpall: Suvevolle
Algus:18. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:18. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kergejõustik: Eesti karikavõistlused
Algus:16. juuni 2013
Lõpp:16. juuni 2013
Asukoht:Rakvere staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgpall: Eesti MV D2. Rakvere Tsempion
Algus:16. juuni 2013 - 16:00
Lõpp:16. juuni 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgrattasport: Sillamäe ja N-Jõesuu maastikusõit
Algus:15. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:15. juuni 2013 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kergejõustik: TV 10 OS finaal
Algus:14. juuni 2013
Lõpp:15. juuni 2013
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgpall: Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:14. juuni 2013 - 17:00
Lõpp:14. juuni 2013 - 18:30
Asukoht:Kambja st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused.
Algus:14. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:14. juuni 2013 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva Paemuru Spordikool, Kohtla-Järve klubi „Atleetika“ ja Ida-Virumaa spordiliit.., Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Teivashüppe GP etapp
Algus:11. juuni 2013 - 13:15
Lõpp:11. juuni 2013
Asukoht:TÜ staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Eesti MV D2. Rakvere Tarvas
Algus:11. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: JÕHVI SPORDIKOOLI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED
Algus:11. juuni 2013 - 13:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: ANATOLI PAALI MEMORIAALVÕISTLUSED
Algus:08. juuni 2013 - 11:30
Lõpp:08. juuni 2013 - 14:00
Asukoht:NARVA, Kreenholmi staadion
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Ujumine: Keila Cup 2013
Algus:08. juuni 2013 - 00:00
Lõpp:08. juuni 2013 - 00:00
Asukoht:Keila

Jalgpall: Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:07. juuni 2013 - 17:00
Lõpp:07. juuni 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: TV 10 OLümpiastarti
Algus:06. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:07. juuni 2013 - 20:00
Asukoht:Sillamäe staadionil
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Power CUP
Algus:05. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:09. juuni 2013 - 23:00
Asukoht:Mikkeli Soome
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Jalgrattasport: Rattaõhtute II etapp
Algus:05. juuni 2013 - 19:00
Lõpp:05. juuni 2013 - 21:00
Asukoht:Edise tee
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Võrkpall: Suvevolle
Algus:04. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:04. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: Tänavakorvpall. Noored. Mehed.
Algus:01. juuni 2013 - 11:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordikool
Korraldaja:SK BC Karjamaa, Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Tänavakorvpall. Täiskasvanud
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Trans
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nezterenko

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:31. mai 2013 - 17:00
Lõpp:31. mai 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: EMV tüdrukud U-14 finaal
Algus:31. mai 2013 - 12:00
Lõpp:31. mai 2013
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti, Viktoria

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:29. mai 2013 - 16:30
Lõpp:29. mai 2013 - 18:00
Asukoht:Narva Kalevi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Võrkpall: Minivõrkpalli Festivalile 2013. 1-3 kl
Algus:29. mai 2013 - 10:30
Lõpp:29. mai 2013 - 18:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: 49. G. Sule mälestusvõistlused
Algus:28. mai 2013
Lõpp:28. mai 2013
Asukoht:Tartu Tamme staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Võrkpall: Eesti noorte 2013 Minivõrkpalli Festival U12 (E) vanuseklassile
Algus:28. mai 2013 - 11:00
Lõpp:28. mai 2013 - 18:00
Asukoht:Tartu välisväljakud
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: TV 10 OS IV etapp
Algus:25. mai 2013
Lõpp:25. mai 2013
Asukoht:Karksi-Nuia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgrattasport: Eesti mv tänavasõidu 4 etapp. Elva
Algus:25. mai 2013 - 11:00
Lõpp:26. mai 2013
Asukoht:
Korraldaja:Peep Kivil

Kergejõustik: Kohtla-Järve - Jõhvi maanteejooks
Algus:25. mai 2013 - 12:00
Lõpp:25. mai 2013 - 14:00
Asukoht:K-Järve Linnavalitsuse väljak - Jõhvi

Jõutõstmine: Ida-Virumaa MV sangpommis
Algus:25. mai 2013 - 11:00
Lõpp:25. mai 2013 - 13:30
Asukoht:Tammiku gümnaasiumi jõusaal
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Poks: Rahvusvaheline turniir
Algus:24. mai 2013
Lõpp:26. mai 2013
Asukoht:Kingissepp, Venemaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Korvpalliturniir Salva Cup 2001 poistele
Algus:24. mai 2013 - 10:00
Lõpp:26. mai 2013 - 14:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Ida-Virumaa algklasside MV
Algus:22. mai 2013
Lõpp:22. mai 2013
Asukoht:Toila
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV tänavasõidus
Algus:22. mai 2013 - 17:00
Lõpp:22. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti mv B2. K-Järve JÄRVE 2
Algus:21. mai 2013 - 17:00
Lõpp:21. mai 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp
Algus:21. mai 2013
Lõpp:21. mai 2013
Asukoht:Iisaku staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jalgrattasport: Eesti mv tänavasõidu 3 etapp. Kuressaare
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Makro ja mikro noorte korvpallifestval
Algus:18. mai 2013 - 00:00
Lõpp:18. mai 2013 - 00:00
Asukoht:Viimsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti MV. Jõhvi Lokomotiv - Viljandi
Algus:17. mai 2013 - 19:00
Lõpp:17. mai 2013 - 20:30
Asukoht:Viljandi Linnastaadion Ranna pst 1
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Võrkpall: Eesti MV U-16 III finaal
Algus:17. mai 2013 - 12:00
Lõpp:18. mai 2013 - 18:00
Asukoht:Kuremaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Ujumine: X Ida-virumaa meistrivõistlused 17-18.05.2013
Algus:17. mai 2013 - 15:15
Lõpp:18. mai 2013 - 14:00
Asukoht:

Jalgpall: Eesti MV D2. Sillamäe Kalev
Algus:15. mai 2013 - 16:00
Lõpp:15. mai 2013 - 17:30
Asukoht:Sillamäe Kalevi st

Korvpall: EMV B-klass, KK HITO/Jõhvi - Virumaa PK
Algus:15. mai 2013 - 17:30
Lõpp:15. mai 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Alutaguse NM koolinoorte MV
Algus:14. mai 2013
Lõpp:14. mai 2013
Asukoht:Iisaku
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:12. mai 2013 - 11:00
Lõpp:12. mai 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup I
Algus:12. mai 2013 - 12:00
Lõpp:12. mai 2013 - 17:00
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Peep Kivil

Poks: Lahtine ring
Algus:11. mai 2013
Lõpp:11. mai 2013
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Jõhvi Karikas 2013 neidude võrkpalliturniir
Algus:10. mai 2013 - 12:00
Lõpp:11. mai 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: IAAF-i rahvusvaheline kergejõustikupäeva
Algus:10. mai 2013 - 00:00
Lõpp:10. mai 2013 - 00:00
Asukoht:Jõgeva
Korraldaja:Eesti kergejõustiku Liit, Viktor Predbannikov

Korvpall: KK HITO - Kohila SK/Lallemand
Algus:10. mai 2013 - 20:00
Lõpp:10. mai 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:09. mai 2013 - 16:00
Lõpp:09. mai 2013 - 17:30
Asukoht:Valga Kungla Kunstmuru v
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: EKSLi 7.klassi poiste Korvpalli meistriliiga
Algus:08. mai 2013 - 10:00
Lõpp:08. mai 2013 - 17:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Henri Ausmaa

Võrkpall: MINILIIGA MINIVÕRKPALL
Algus:07. mai 2013 - 10:00
Lõpp:07. mai 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jõhvi 75 spordiüritused
Algus:05. mai 2013 - 13:00
Lõpp:05. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Eesti murdmaajiiksu MV
Algus:05. mai 2013
Lõpp:05. mai 2013
Asukoht:Tallinn, Nõmme Spordikeskus
Korraldaja:Eesti Kergejõustikuliit, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Eesti mv tänavasõidu 2 etapp ja Mulgimaraton. Viljandi
Algus:04. mai 2013 - 11:00
Lõpp:05. mai 2013 - 15:30
Asukoht:
Korraldaja:Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV D2. K-Järve JK JÄRVE
Algus:04. mai 2013 - 12:30
Lõpp:04. mai 2013 - 13:45
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. Tallinna Maccabi
Algus:02. mai 2013 - 18:30
Lõpp:02. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Tallinn

Poks: Socikase turniir
Algus:01. mai 2013
Lõpp:05. mai 2013
Asukoht:Kaunas, Leedu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: KOOLIDE FINAAL
Algus:30. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:30. aprill 2013 - 16:00
Asukoht:KOHILA
Korraldaja:Jõhvi gümn., Kersti Rajas

Võrkpall: Eesti noorte mv Häädemeeste etapp
Algus:28. aprill 2013 - 11:30
Lõpp:28. aprill 2013 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Viktoria Prussakova

Jalgrattasport: Eesti mv tänavasõidu 1 etapp
Algus:27. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:28. aprill 2013 - 15:30
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. FC Levadia
Algus:27. aprill 2013 - 12:00
Lõpp:27. aprill 2013 - 14:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.

Poks: Giga Grand Prix
Algus:26. aprill 2013
Lõpp:28. aprill 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK - Jõhvi SK
Algus:26. aprill 2013 - 15:00
Lõpp:26. aprill 2013 - 16:20
Asukoht:Viljandi kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. Ambla Vallameeskond
Algus:21. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Ambla

Kergejõustik: EMV murdmaajooksus
Algus:20. aprill 2013
Lõpp:20. aprill 2013
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Jõutõstmine: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:20. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:20. aprill 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Järvel Tammiku Gümnaasiumis
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Korvpall: EMV B-klassi etapp
Algus:20. aprill 2013 - 15:30
Lõpp:21. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EYBL U20 finaalturniir
Algus:19. aprill 2013 - 17:00
Lõpp:20. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Poks: Pihkva Malinovõi Zvon nim poksiturniir.
Algus:19. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: 2000-01 Matškohtumine Jõhvi - K-Järve (Pugatsov)
Algus:18. aprill 2013 - 15:15
Lõpp:18. aprill 2013 - 16:20
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Koolisport: Alutaguse NM 6.-9. klasside võrkpall PT
Algus:17. aprill 2013
Lõpp:17. aprill 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Korvpall: Matškohtumine. Rakvere- Jõhvi
Algus:17. aprill 2013 - 15:30
Lõpp:17. aprill 2013 - 16:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: 98 poisid. Matškohtumine Narva Trans - Jõhvi Spordikool
Algus:17. aprill 2013 - 15:15
Lõpp:17. aprill 2013 - 17:00
Asukoht:Narva kunstmuru väljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Koolisport: Alutaguse NM 10.-12. klasside võrkpall PT
Algus:16. aprill 2013
Lõpp:16. aprill 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Võrkpall: Koolide 6-9 kl võrkpalli finaal 4+2.
Algus:16. aprill 2013 - 11:30
Lõpp:16. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Lehar Kumari

Algus:13. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:13. aprill 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Suusatamine: Ida-Virumaa MV maratonis (vabatehnika)
Algus:13. aprill 2013 - 10:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. SK Eestimaa Kasakad
Algus:13. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Korvpall: Ida-Virumaa mv. SK BC Karjamaa - Iisaku
Algus:13. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 14:20
Asukoht:Iisaku

Ujumine: Kohtla-Järve lahtised MV
Algus:13. aprill 2013
Lõpp:13. aprill 2013
Asukoht:K-Järve ujula
Korraldaja:SK Dilan, Igor Prussakov

Poks: Juri Kudrjasovi memoriaal
Algus:12. aprill 2013
Lõpp:14. aprill 2013
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Võrkpalli kooli miniliiga, 4 poiste, 4 tüdrukute vk
Algus:11. aprill 2013 - 10:30
Lõpp:11. aprill 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgpall: 98 poisid. Matškohtumine Narva Trans - Jõhvi Spordikool
Algus:10. aprill 2013 - 16:00
Lõpp:10. aprill 2013 - 17:30
Asukoht:Narva Kalevi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Ida-Virumaa MV naiste korvpallis
Algus:07. aprill 2013 - 12:00
Lõpp:07. aprill 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Carolin Mesi

Poks: A.Baranovi memoriaal
Algus:06. aprill 2013
Lõpp:07. aprill 2013
Asukoht:Maardu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti mv B kl vahegrupp.
Algus:06. aprill 2013 - 15:30
Lõpp:07. aprill 2013 - 17:30
Asukoht:Tallinn, Audentes
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti mv A kl vahegrupp.
Algus:06. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:07. aprill 2013 - 13:00
Asukoht:Tartu Ülikooli SH

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:31. märts 2013
Lõpp:31. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõutõstmine: Eesti mv.
Algus:31. märts 2013 - 11:00
Lõpp:31. märts 2013 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Korvpall: Eesti MV II liiga. Põlva
Algus:31. märts 2013 - 14:30
Lõpp:31. märts 2013 - 16:00
Asukoht:Põlva spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV, Elvarem - BC Karjamaa
Algus:30. märts 2013 - 18:45
Lõpp:30. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Poks: Eesti MV U17
Algus:29. märts 2013
Lõpp:31. märts 2013
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:29. märts 2013
Lõpp:29. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Suusatamine: Pannjärve kolmapäevak
Algus:27. märts 2013 - 18:30
Lõpp:27. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO II - BC Kala/Põlva
Algus:24. märts 2013 - 14:00
Lõpp:24. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Poks: Eesti MV U35
Algus:22. märts 2013
Lõpp:24. märts 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: BC Kala/Põlva - KK HITO II
Algus:22. märts 2013 - 20:30
Lõpp:22. märts 2013 - 22:00
Asukoht:Põlva spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EYBL U15
Algus:22. märts 2013
Lõpp:22. märts 2013
Asukoht:Tallinn, Kalevi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Kooliliiga neidude finaalturniir (6-9 kl)
Algus:16. märts 2013 - 11:00
Lõpp:16. märts 2013 - 19:00
Asukoht:Viljandi Spordikeskus

Korvpall: Eesti MV II liiga. Pirita
Algus:13. märts 2013 - 19:30
Lõpp:13. märts 2013 - 21:15
Asukoht:Pirita Majandusgümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: Noorte kergejõustikuvõistlus Lätis
Algus:13. märts 2013 - 00:00
Lõpp:14. märts 2013 - 00:00
Asukoht:Jekabils (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Korvpall: Sõpruskohtumine KK Erkmaa (2003-04)
Algus:12. märts 2013 - 15:00
Lõpp:12. märts 2013 - 16:30
Asukoht:EPA spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Noorte EKV
Algus:10. märts 2013
Lõpp:10. märts 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1.liiga. Iisaku VT-Jõhvi SK/ BC Karjamaa
Algus:10. märts 2013 - 17:30
Lõpp:10. märts 2013 - 19:00
Asukoht:Iisaku
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi etapp
Algus:10. märts 2013 - 11:00
Lõpp:10. märts 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Swedbank noortesarja V etapp Tamsalu
Algus:10. märts 2013 - 11:00
Lõpp:10. märts 2013 - 16:30
Asukoht:Tamsalu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: Eesti mv C2 kl .
Algus:10. märts 2013 - 00:00
Lõpp:10. märts 2013 - 15:00
Asukoht:Kunda
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi etapp
Algus:09. märts 2013 - 13:00
Lõpp:09. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv 1997 a.s.
Algus:09. märts 2013 - 10:45
Lõpp:09. märts 2013 - 12:00
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jõutõstmine: Kohtla-Järve lahtised MV
Algus:09. märts 2013 - 11:00
Lõpp:09. märts 2013 - 16:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Poks: Eesti MV U-19 juuniorid
Algus:09. märts 2013 - 12:00
Lõpp:09. märts 2013 - 16:00
Asukoht:Tallinna SKA
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Olümpiakinnas
Algus:08. märts 2013
Lõpp:10. märts 2013
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: Jõhvi CUP
Algus:08. märts 2013 - 15:00
Lõpp:08. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO II - Puhhid
Algus:08. märts 2013 - 20:00
Lõpp:08. märts 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Suusatamine: Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (vabatehnika)
Algus:07. märts 2013 - 18:30
Lõpp:07. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Piret Niglas

Võrkpall: Eesti minivõrkpall Virumaa II etapp
Algus:07. märts 2013 - 11:00
Lõpp:07. märts 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: 2003 noorte poiste liiga. AmEST Rapla, BC Tarvas
Algus:07. märts 2013 - 12:00
Lõpp:07. märts 2013 - 16:00
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Koolisport: Kuni 7kl „Osavaim korvpallur“ PT
Algus:06. märts 2013
Lõpp:06. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Koolisport: Rahvastepalli Dumle MV piirkonnaliiga PT
Algus:05. märts 2013
Lõpp:05. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Korvpall: EMV D-klassi noorte korvpall
Algus:03. märts 2013 - 11:00
Lõpp:03. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV D-klassi noorte korvpall
Algus:02. märts 2013 - 13:00
Lõpp:02. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgrattasport: Eesti MV talikrossis
Algus:02. märts 2013 - 12:00
Lõpp:02. märts 2013 - 15:00
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: EVF 2013.a. Võrkpalli Karikavõistlused III finaalgrupp
Algus:01. märts 2013 - 15:00
Lõpp:02. märts 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti MV U-20 eliit. Rapla
Algus:26. veebruar 2013 - 19:00
Lõpp:26. veebruar 2013 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

SPORDIHALL SULETUD
Algus:24. veebruar 2013
Lõpp:24. veebruar 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Suusatamine: Swedbank noortesarja V etapp Holstre
Algus:24. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:24. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: I Narva suusamaraton
Algus:24. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:24. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: G4S KML, KK HITO – TTÜ
Algus:23. veebruar 2013 - 17:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Kergejõustik: Balti A-klassi maavõistlus
Algus:23. veebruar 2013
Lõpp:23. veebruar 2013
Asukoht:Läti
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II – Iisaku KK
Algus:23. veebruar 2013 - 18:45
Lõpp:23. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv B kl eliit. Rakvere SK, Audentes 2
Algus:23. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 16:30
Asukoht:Tallinn, Audentes
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Ida-Virumaa lahtised MV noorte kergejõustikus
Algus:23. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: 2002 noorte poiste liiga
Algus:23. veebruar 2013 - 11:30
Lõpp:23. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Pärnu spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Sõprusmäng Sillamäe Kalev
Algus:23. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Elva talikross I etapp
Algus:23. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Poks: Kingiseppa poksiturniir. Venemaa
Algus:22. veebruar 2013
Lõpp:24. veebruar 2013
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Suusatamine: Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (klassika)
Algus:21. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:21. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Jõhvi Vene gümnaasiumi VIII taliolümpiamängud
Algus:19. veebruar 2013 - 10:00
Lõpp:21. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Poks: Hans Kaiva MT
Algus:16. veebruar 2013
Lõpp:17. veebruar 2013
Asukoht:Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV B-klass 4 mängu
Algus:16. veebruar 2013 - 12:30
Lõpp:16. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Kergejõustik: Eesti talvised MV
Algus:16. veebruar 2013
Lõpp:17. veebruar 2013
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Korvpall: EYBL U-20 3 etapp. Spartak, Riia BJSC, Rootsi Nordköpping, Riia Ridzene
Algus:15. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:17. veebruar 2013 - 21:00
Asukoht:Läti
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud Mäetaguse etapp
Algus:14. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:14. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Suusatamine: Jõhvi gümnaasiumi avatud suusamaraton (vabatehnika)
Algus:12. veebruar 2013 - 10:00
Lõpp:12. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Priit Palmet

Korvpall: Kohtla-Nõmme/HITO-Jõhvi BC Karjamaa
Algus:11. veebruar 2013 - 19:15
Lõpp:11. veebruar 2013 - 20:30
Asukoht:Kohtla-Järve Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv A kl 1 liiga. Tartu Salva/Rock
Algus:10. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:10. veebruar 2013 - 17:30
Asukoht:Tartu TÜ
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: V Piret Niglase auhinnavõistlus suusavahetusega sõidus
Algus:10. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:10. veebruar 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Võrkpall: EVF 2013 karikavõistlused II tsoon
Algus:10. veebruar 2013
Lõpp:10. veebruar 2013
Asukoht:Jõgeva. Kuremaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Poks: Tallinna lahtised MV
Algus:09. veebruar 2013
Lõpp:10. veebruar 2013
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: TV 10 OS II etapp
Algus:09. veebruar 2013
Lõpp:09. veebruar 2013
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Suusatamine: ALUTAGUSE MARATON
Algus:09. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve Tervisekeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK - Salva/Rock II
Algus:09. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Minikorvpalli IVetapp (2001 a.s)
Algus:09. veebruar 2013 - 12:20
Lõpp:10. veebruar 2013 - 14:30
Asukoht:9.02Tallinn THK/ 10.02Keila kooli võimla
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Jõhvi CUP kergejõustikus
Algus:08. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:08. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Kergejõustik: TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Algus:05. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:05. veebruar 2013 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt, Hanno Koll

Kergejõustik: Martin Kutmani mälestusvõistlused
Algus:05. veebruar 2013 - 18:00
Lõpp:05. veebruar 2013
Asukoht:TÜ Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Võrkpall: Lähte Cup
Algus:05. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:05. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Lähte KK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Võrkpall: Naiste rahvaliiga C-grupp 3 mängu
Algus:03. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: PA eliit KK HITO/Jõhvi - Rakvere SK/Tarvas
Algus:03. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga. Spordiklubi BC Karjamaa - Askele Neli/Kiviõli regioon
Algus:03. veebruar 2013 - 14:30
Lõpp:03. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: 3 liiga vstk kontrollmäng JK Legion.
Algus:03. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Tallinn Vismari staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Ivanov

Poks: Lahtine ring
Algus:02. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - Keila KK
Algus:02. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Swedbank noortesarja IV etapp Otepääl
Algus:02. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:

Korvpall: Eesti mv C1 kl esiliiga. Kuldre k, Valga KK
Algus:02. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:K-Järve Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kick-boxing: WAKO BALTIC OPEN ( Estopen 2013 )
Algus:01. veebruar 2013
Lõpp:03. veebruar 2013
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud Mäetaguse etapp
Algus:31. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:31. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti MV I liiga. Narva Energia - Jõhvi / KK HITO
Algus:31. jaanuar 2013 - 19:00
Lõpp:31. jaanuar 2013 - 20:30
Asukoht:Narva Energia SK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Eesti noorsoo ja juunioride MV
Algus:26. jaanuar 2013
Lõpp:27. jaanuar 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Suusatamine: Swedbanki noortesari III etapp.
Algus:26. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:26. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:Tallinn lauluväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Poks: Rahvusvaheline turniir
Algus:24. jaanuar 2013
Lõpp:27. jaanuar 2013
Asukoht:Sertolovo, Venemaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Suusatamine: Äkke õhtune suusasõit (vabatehnika)
Algus:23. jaanuar 2013 - 18:00
Lõpp:23. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Narva, Äkke
Korraldaja:Äkke SUKL, Vladimir Vsivtsev

Korvpall: Eesti MV II liiga. Iisaku KK
Algus:23. jaanuar 2013 - 19:00
Lõpp:23. jaanuar 2013 - 20:30
Asukoht:Iisaku
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: ETV-Swedbank I etapp
Algus:20. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: IVMV korvpallis.Sillamäe Kalev - BC Karjamaa/Jõhvi SpKo
Algus:19. jaanuar 2013 - 16:30
Lõpp:19. jaanuar 2013 - 17:30
Asukoht:Sillamäe Spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: Eesti A- ja B-klassi MV
Algus:19. jaanuar 2013
Lõpp:20. jaanuar 2013
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll, Viktor Predbannikov

Poks: Eesti MV U23
Algus:18. jaanuar 2013
Lõpp:20. jaanuar 2013
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kick-boxing: Riia KAUSS 2013
Algus:18. jaanuar 2013 - 10:30
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 20:30
Asukoht:Riia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Korvpall: U15 Euroopa Noorte korvpalliliiga
Algus:17. jaanuar 2013
Lõpp:20. jaanuar 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Suusatamine: Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (vabatehnika)
Algus:17. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:17. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Suusatamine: Ühistreening
Algus:14. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:14. jaanuar 2013 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti MV A kl I liiga : sPORTKUNDA, ?
Algus:13. jaanuar 2013 - 13:20
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Narva Energia SK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: ETV-Swedbank II etapp
Algus:13. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Mammaste
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused.
Algus:12. jaanuar 2013 - 00:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Korvpall: Ida-Virumaa KV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - Kiviõli / Maidla
Algus:12. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV A kl eliit: KK HITO/JSK - T. Soku KK
Algus:12. jaanuar 2013 - 13:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Võrkpall: Naiste võrkpalli rahvaliiga, Jõhvi SK – Andekad
Algus:12. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Suusatamine: Eesti noorte mv : Mammaste (Põlva)
Algus:12. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Ujumine: SK Dilan mitmevõistlused
Algus:12. jaanuar 2013
Lõpp:12. jaanuar 2013
Asukoht:Kohtla-Järve
Korraldaja:SK Dilan,

Korvpall: Eesti MV meeste II liiga. Ambla - KK HITO/Jõhvi
Algus:10. jaanuar 2013 - 20:30
Lõpp:10. jaanuar 2013 - 22:00
Asukoht:Keila Tervisekeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Pannjärve kolmapäevak
Algus:09. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:09. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi,

Korvpall: KML, HITO-TÜ/Rock
Algus:06. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:06. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistlused (vabatehnika)
Algus:06. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:06. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Narva SUKL Firn,

Korvpall: KML, HITO-TTÜ
Algus:05. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:05. jaanuar 2013 - 00:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi "Atleetika", Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Teivashüppe GP Tallinna etapp
Algus:02. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:02. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:30. detsember 2012
Lõpp:01. jaanuar 2013
Asukoht:

Korvpall: Noorte Korvpalliturniir 1997 a.s poisid.
Algus:29. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 00:00
Asukoht:Viimsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: XXV Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:28. detsember 2012 - 13:00
Lõpp:28. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: RIM Jõuluturniir 1997 a.s poistele.
Algus:25. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:25. detsember 2012 - 18:00
Asukoht:THK spordihoone, Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:23. detsember 2012
Lõpp:26. detsember 2012
Asukoht:

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus IV etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:22. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:22. detsember 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Jalgpall: Kiviõli Irbis Cup
Algus:22. detsember 2012 - 10:30
Lõpp:22. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Kiviõli
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Aastalõputurniir
Algus:21. detsember 2012 - 09:00
Lõpp:21. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Poks: Presidendi Karikas 2012
Algus:21. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:22. detsember 2012 - 12:00
Asukoht:Tartu Ülikooli spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Ujumine: Eesti MV
Algus:20. detsember 2012 - 09:00
Lõpp:21. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Tallinn,Kalev SPA ujula

Jalgpall: Aastalõputurniir III liiga. 1994-1996 a.s noormehed
Algus:19. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:19. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Kalevi spordihall. Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanov

Korvpall: Eesti MV A kl I liiga : Viljandi SK, Räpina SK
Algus:16. detsember 2012 - 12:00
Lõpp:16. detsember 2012 - 18:30
Asukoht:Räpina G
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: Sillamäe Kalevi jalgpalliturniir. 2002 poisid
Algus:15. detsember 2012
Lõpp:15. detsember 2012
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Poks: Pihkva MV
Algus:14. detsember 2012
Lõpp:16. detsember 2012
Asukoht:Pihkva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti MV meeste II liiga. Ambla - KK HITO/Jõhvi
Algus:14. detsember 2012 - 00:00
Lõpp:14. detsember 2012 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: JÕHVI LINNA LAHTISED NOORTE MV
Algus:13. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:13. detsember 2012 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Võrkpall: Rahvaliiga C grupp.
Algus:09. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:09. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Kiili gümnn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti MV A kl : KK HITO/Jõhvi SpKo
Algus:09. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:09. detsember 2012 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: Eesti mv B esiliiga. Rakvere Spordihall
Algus:09. detsember 2012 - 12:00
Lõpp:09. detsember 2012 - 16:30
Korraldaja:Raul Rõõmus

Jalgpall: Rahvusvaheline noorte saalijalgpalliturniir „Sillamäe Cup 2012 (1993-97 )
Algus:08. detsember 2012 - 11:30
Lõpp:09. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti mv `99 a.s poisid. Keeni
Algus:08. detsember 2012 - 12:30
Lõpp:08. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti KV 98 a.s : Rakvere Rahu hall
Algus:08. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:08. detsember 2012 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa KV. Kiviõli/Maidla - SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo
Algus:08. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:08. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Maidla Põhikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jõutõstmine: Jõhvi MV jõutõstmises
Algus:08. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:08. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumi jõusaal
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Korvpall: Eesti D 2 liiga. Haabersti SK ja Audentese SK
Algus:08. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:08. detsember 2012 - 15:30
Asukoht:Tallinn. Järveotsa G
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV meeste II liiga. Tartu EMÜ - KK HITO/Jõhvi
Algus:07. detsember 2012 - 18:45
Lõpp:07. detsember 2012 - 20:30
Asukoht:Tartu EMÜ
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Eesti tüdrukute minivõrkpalli (s 2000. a. ja hiljem) meistrivõistluste idaregiooni I etapp
Algus:06. detsember 2012 - 12:00
Lõpp:06. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Rakvere Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: IDA – VIRU MAAKONNA VÕISTLUSSARJA TV “10 OLÜMPIASTARTI ”
Algus:05. detsember 2012 - 00:00
Lõpp:05. detsember 2012 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Viktor Predbannikov

Korvpall: EMV 3vs3 korvpallis, Ida-Virumaa etapp
Algus:03. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Henri Ausmaa

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - Kuressaare SK Vesse
Algus:02. detsember 2012 - 13:30
Lõpp:02. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Korvpall: A-klassi esiliiga, HITO/JSK II – Narva Energia
Algus:02. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:02. detsember 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistlused B-klass 4 mängu
Algus:01. detsember 2012 - 12:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa-Elvarem
Algus:01. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Rahvusvaheline noorte saalijalgpalliturniir „Sillamäe Cup 2012
Algus:01. detsember 2012 - 09:00
Lõpp:02. detsember 2012 - 20:30
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Poks: Ida-Virumaa MV S,A,B,C
Algus:01. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:02. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:K-Järve SpHoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: U-16 EKV III finaalgrupi mängud
Algus:01. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:01. detsember 2012 - 14:00
Asukoht:Kiili spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: EKV A-klass HITO/JSK - KK Pärnu
Algus:01. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:01. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Treening Pannjärvel
Algus:26. november 2012 - 17:00
Lõpp:26. november 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve tervisespordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

K-Järve linna mv . 1998 a.s ja vanemad.
Algus:23. november 2012 - 15:00
Lõpp:23. november 2012 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Lilia Schmidt

Korvpall: EYBL U-20. RIIA (Läti)
Algus:23. november 2012 - 12:00
Lõpp:25. november 2012 - 18:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Poks: Narva MV poksis
Algus:17. november 2012 - 12:00
Lõpp:18. november 2012 - 16:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Ujumine: Narva Vesi
Algus:16. november 2012 - 15:30
Lõpp:16. november 2012 - 18:00
Asukoht:Narva Energia SK ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti mv C1 kl. Sillamäe Kalev – KK HITO/Jõhvi´99
Algus:14. november 2012 - 17:30
Lõpp:14. november 2012 - 19:00
Asukoht:Sillamäe spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti KV A kl : SALVA/ Tartu RockII - HITO/Jõhvi SpKo
Algus:14. november 2012 - 16:00
Lõpp:14. november 2012 - 18:00
Asukoht:Ülenurme g
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Võrkpalli noorte maavõistlus Jõhvi - Jõgeva
Algus:13. november 2012 - 15:00
Lõpp:13. november 2012 - 17:00
Asukoht:Jõgeva G
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: Ida-Virumaa MV noortele. 1999 a. s. ja nooremad.
Algus:10. november 2012 - 11:00
Lõpp:10. november 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti mv B esiliiga. Torma Sport, Erkmaa KK
Algus:10. november 2012 - 11:20
Lõpp:10. november 2012 - 17:30
Asukoht:K-Järve SpHoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:05. november 2012 - 17:00
Lõpp:05. november 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti esiliiga PA (C alagrupp) Salva/Rock III - KK HITO/Johvi`96
Algus:04. november 2012 - 16:20
Lõpp:04. november 2012 - 18:00
Asukoht:Energia spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti esiliiga PA (C alagrupp) KK HITO/Johvi`96 - Salva/Rock IV
Algus:04. november 2012 - 17:40
Lõpp:04. november 2012 - 19:00
Asukoht:Energia spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: EMV II liiga, Saku KK - KK HITO II/Jõhvi
Algus:04. november 2012 - 18:00
Lõpp:04. november 2012 - 20:30
Asukoht:Saku gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa/Jõhvi SpKo-Mäetaguse
Algus:03. november 2012 - 14:00
Lõpp:03. november 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Poks: Tallinn Box Open
Algus:02. november 2012
Lõpp:04. november 2012
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:01. november 2012 - 17:00
Lõpp:01. november 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: A.Kraukla mem. korvpalliturniir. 2000 ja 2001 a.s poisid
Algus:01. november 2012 - 07:00
Lõpp:03. november 2012 - 23:30
Asukoht:Riia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:31. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:31. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:30. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:30. oktoober 2012
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti mv A kl ja 2002 liiga.
Algus:29. oktoober 2012 - 14:00
Lõpp:29. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: EMV II liiga, Kuressaare SK Vesse - KK HITO II/Jõhvi
Algus:28. oktoober 2012 - 15:00
Lõpp:28. oktoober 2012 - 17:00
Asukoht:Kuressaare spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Poks: Jõhvi Box Open
Algus:27. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:28. oktoober 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Eesti MV C1 Rapla JK Atli - Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:26. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:26. oktoober 2012 - 20:30
Asukoht:Valtu SH staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - Ambla spordiklubi
Algus:26. oktoober 2012 - 18:45
Lõpp:26. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:25. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:25. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:25. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:25. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: 2002 liiga. Rae Koss, Marcus, Saku
Algus:24. oktoober 2012 - 12:15
Lõpp:24. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:32 KK Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti KV B kl 97: HITO/Jõhvi SpKo - Rakvere/Tarvas
Algus:24. oktoober 2012 - 16:30
Lõpp:24. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:23. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:23. oktoober 2012 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:23. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:23. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) JK Kaitseliit Kalev - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:21. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:21. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Kuusalu KK staadion (Kuusalu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Soome lumelaager
Algus:21. oktoober 2012
Lõpp:21. oktoober 2012
Asukoht:Jämi
Korraldaja:Alutaguse suusaklubi, Jõhvi SpKo, Janek Vallimäe

Korvpall: I-V MV. Kiviõli/Maidla - SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo
Algus:21. oktoober 2012 - 16:30
Lõpp:21. oktoober 2012 - 17:45
Asukoht:Maidla Põhikool
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus III etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:20. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PA eliit KK HITO/Jõhvi - Salva/TÜ I
Algus:20. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - EMÜ SK
Algus:20. oktoober 2012 - 15:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Poks: Evail -Atleetik meistrivõistlused
Algus:20. oktoober 2012 - 14:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Sillamäe Evail -Atleetik Poksiklubi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Ujumine: Treeningkogunemine Vinni SK
Algus:20. oktoober 2012 - 13:30
Lõpp:26. oktoober 2012
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Jalgpall: Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - Tallinna FC Flora
Algus:19. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:19. oktoober 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:18. oktoober 2012
Lõpp:18. oktoober 2012
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:17. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:17. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:16. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:16. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Lilia Schmidt

Jõhhvi spordihalli avatud uste päev
Algus:14. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:14. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv B eliit. Viimsi KK ja T.Sokk KK
Algus:14. oktoober 2012 - 12:30
Lõpp:14. oktoober 2012
Asukoht:Sõmeru spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sternhof

Korvpall: Eesti mv C -1`99 I liiga. Rakvere Tarvas II ja sPORTKUNDA
Algus:14. oktoober 2012 - 10:30
Lõpp:14. oktoober 2012 - 16:00
Asukoht:Vinni
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti meistriliiga, KK HITO/Jõhvi - BC Rakvere Tarvas
Algus:13. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:13. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti mv A I liiga. RakvereTarvas II ja sPORTKUNDA
Algus:13. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:13. oktoober 2012 - 13:00
Asukoht:Kunda
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Turniir Elkis
Algus:12. oktoober 2012
Lõpp:14. oktoober 2012
Asukoht:Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - FC HELIOS
Algus:12. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:12. oktoober 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: I-V KV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - Elvarem
Algus:12. oktoober 2012 - 18:30
Lõpp:12. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:10. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:10. oktoober 2012 - 19:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:09. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:09. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Jõhvi MV downhillis
Algus:07. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Tallinna JK Legion - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:07. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Jõhvi MV XCO rattakrossis / Ida-Viru karikas XIII etapp
Algus:06. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Rattaklubi, Jõhvi SpKo, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (IV E) JK Tallinna Kalev Juunior - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:06. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PA eliit KK HITO/Jõhvi - Parksepa SK/Võru
Algus:06. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:06. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Poks: Lahtine RING
Algus:06. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 16:00
Asukoht:Kaitseliit
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Eesti MV C1 Nõmme JK Kalju - Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:05. oktoober 2012 - 16:00
Lõpp:05. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:Hiiu kunstmuru, Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PB eliit KK HITO/Jõhvi SK - Rakvere SK/Tarvas
Algus:05. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:05. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV meeste II liiga. Pirita - KK HITO/Jõhvi
Algus:04. oktoober 2012 - 19:30
Lõpp:04. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Pirita Pajanduskool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, Puhhid - KK HITO II/Jõhvi
Algus:03. oktoober 2012 - 19:30
Lõpp:03. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Pirita majandusgümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:03. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:03. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:02. oktoober 2012 - 00:00
Lõpp:02. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: I-V MV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - ENTEH
Algus:30. september 2012 - 16:15
Lõpp:30. september 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Triatlon: Võistkondlik triatlon
Algus:30. september 2012 - 16:00
Lõpp:30. september 2012 - 18:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Viimsi FC Igiliikur
Algus:29. september 2012 - 12:00
Lõpp:29. september 2012 - 14:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (E1.V) Narva Trans-Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:27. september 2012 - 15:45
Lõpp:27. september 2012 - 18:00
Asukoht:Narva kalevi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: KK HITO - USA next dream team
Algus:26. september 2012 - 20:00
Lõpp:26. september 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV (E1.V) Jõhvi SK Lokomotiv-JK Alko
Algus:23. september 2012 - 10:00
Lõpp:23. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV rattakrossis
Algus:23. september 2012 - 12:00
Lõpp:23. september 2012 - 16:00
Asukoht:Narva, Äkke
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - SK Haapsalu 68:62
Algus:23. september 2012 - 15:00
Lõpp:23. september 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi korvpalli VÄLKTURNIIR
Algus:22. september 2012 - 13:00
Lõpp:22. september 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikool, SK BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - Vändra JK Vaprus
Algus:21. september 2012 - 17:00
Lõpp:21. september 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) FC Kiiu - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:20. september 2012 - 19:00
Lõpp:20. september 2012 - 21:00
Asukoht:Kuusalu KK staadion (Kuusalu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:18. september 2012 - 17:00
Lõpp:18. september 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jõhvi gümnaasiumi OLÜMPIAMÄNGUD
Algus:17. september 2012 - 11:00
Lõpp:19. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:kehalise k õp ja sp treenerid

Jalgpall: Eesti MV (E1.V) JK Sillamäe Kalev-Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:16. september 2012 - 10:00
Lõpp:16. september 2012 - 14:00
Asukoht:Sillamäe kalevi kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:16. september 2012 - 09:00
Lõpp:16. september 2012 - 14:20
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgrattasport: Püssi tuhamäekross
Algus:16. september 2012 - 12:00
Lõpp:16. september 2012 - 15:00
Asukoht:Püssi tuhamägi
Korraldaja:Püssi SK, Jõhvi Jalgrattaklubi, Reijo Peenema, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Tallinna JK Piraaja II
Algus:15. september 2012 - 12:00
Lõpp:15. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:15. september 2012 - 09:00
Lõpp:15. september 2012 - 18:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:14. september 2012 - 10:00
Lõpp:14. september 2012 - 19:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - Rapla JK Atli
Algus:14. september 2012 - 17:00
Lõpp:14. september 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - JK Suema Cargobus
Algus:12. september 2012 - 18:00
Lõpp:12. september 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Sõpruskohtumine KK HITO/Jõhvi - BC Samara U20
Algus:12. september 2012 - 20:00
Lõpp:12. september 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgrattasport: Eesti MV teatekrossis
Algus:09. september 2012 - 12:00
Lõpp:09. september 2012 - 16:00
Asukoht:Kambja
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Rakvere JK Tarvas III - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:09. september 2012 - 12:00
Lõpp:09. september 2012 - 14:00
Asukoht:Rakvere kunstmuru (Võidu 67, Rakvere)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv C1 (98).Flora - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:07. september 2012 - 16:00
Lõpp:07. september 2012 - 17:30
Asukoht:Tallinn, Al e Cog varuväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti MV B-klassi testturniir, HITO/Jõhvi SK - Haabersti SK
Algus:07. september 2012 - 18:45
Lõpp:07. september 2012 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu V etapp
Algus:05. september 2012 - 18:00
Lõpp:05. september 2012 - 19:30
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (E1.V) Jõhvi SK Lokomotiv-Rakvere JK Tarvas
Algus:04. september 2012 - 17:00
Lõpp:04. september 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Eesti MV maanteesõidus (noortele)
Algus:01. september 2012 - 12:00
Lõpp:02. september 2012 - 15:00
Asukoht:Vändra
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (IV E) FC Pokkeriprod - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:26. august 2012 - 12:00
Lõpp:26. august 2012 - 14:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup
Algus:26. august 2012 - 10:00
Lõpp:26. august 2012 - 16:00
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:25. august 2012 - 10:00
Lõpp:25. august 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:24. august 2012 - 10:00
Lõpp:24. august 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:23. august 2012 - 15:00
Lõpp:23. august 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - JK Sillamäe Kalev II
Algus:22. august 2012 - 10:00
Lõpp:22. august 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari V / Võru rattaralli
Algus:19. august 2012 - 12:00
Lõpp:19. august 2012 - 15:00
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Narva JK Trans II
Algus:19. august 2012 - 12:00
Lõpp:19. august 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (E1.V) Jõhvi SK Lokomotiv-JK Alko
Algus:19. august 2012 - 10:00
Lõpp:19. august 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja etapp
Algus:19. august 2012 - 11:00
Lõpp:19. august 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: JÕHVI tänavakorvpall 2012, Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:18. august 2012 - 14:00
Lõpp:18. august 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) JK Tallinna Kalev II - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:17. august 2012 - 20:15
Lõpp:17. august 2012 - 22:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (E1.V) JK Sillamäe Kalev-Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:15. august 2012 - 12:00
Lõpp:15. august 2012 - 15:00
Asukoht:Sillamäe kalevi kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Ambla Vallameeskond - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:12. august 2012 - 13:00
Lõpp:12. august 2012 - 15:00
Asukoht:Ambla staadion (Ambla)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - Lasnamäe FC Ajax
Algus:10. august 2012 - 19:00
Lõpp:10. august 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv C1 (98). Vändra JK Vaprus - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:10. august 2012 - 13:00
Lõpp:10. august 2012 - 14:30
Asukoht:Vändra staadion

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Tallinna FC Levadia III
Algus:04. august 2012 - 12:00
Lõpp:04. august 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Jõhvi Cup
Algus:04. august 2012 - 11:00
Lõpp:04. august 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) FC M.C. Tallinn - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:03. august 2012 - 19:00
Lõpp:03. august 2012 - 21:00
Asukoht:Kernu PK staadion (Kernu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - SK Eestimaa Kasakad
Algus:29. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:29. juuli 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV eraldistardiga sõidus / Ida-Viru karikas VII etapp
Algus:26. juuli 2012 - 19:00
Lõpp:26. juuli 2012 - 21:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:24. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:24. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: Eesti MV XCO
Algus:20. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:21. juuli 2012 - 16:00
Asukoht:Ülgase, Jõelähtme
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Rulluisutamine: IDA-VIRUMAA ARGIPÄEVA RULLIÕHTUD 2012
Algus:18. juuli 2012 - 18:30
Lõpp:18. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Valge Hobu Trahter
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu III etapp
Algus:17. juuli 2012 - 19:00
Lõpp:17. juuli 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi - Kohtla-Järve kergliiklusteel
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:17. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:17. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV (IV E) SK Eestimaa Kasakad - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:15. juuli 2012 - 15:00
Lõpp:15. juuli 2012 - 17:00
Asukoht:Laagri kunstmuru (Veskitammi 22, Saue)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Urumarja 24.velotuur
Algus:10. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:12. juuli 2012 - 16:00
Asukoht:Urumarja
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:10. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:10. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti - Gruusia U20 maavõistlus
Algus:06. juuli 2012 - 17:00
Lõpp:06. juuli 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Eesti A- ja B-klassi MV
Algus:05. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:06. juuli 2012 - 17:00
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari IV / Haapsalu rattaralli
Algus:01. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:01. juuli 2012 - 15:00
Asukoht:Haapsalu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - JK Kaitseliit Kalev
Algus:01. juuli 2012 - 17:00
Lõpp:01. juuli 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Valdade suvemängud
Algus:30. juuni 2012 - 11:30
Lõpp:30. juuni 2012 - 17:00
Asukoht:Paikuse

Kergejõustik: N.Küttise mälestusvõistlused
Algus:29. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:29. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:PSK Narvik, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV maanteesõidus / Ida-Viru karikas VI etapp
Algus:28. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:28. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Kuremäe
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Tallinna JK Dünamo - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:26. juuni 2012 - 19:00
Lõpp:26. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Sõle G staadion (Sõle 40, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Ujumine: 93. Eesti lahtised meistrivõistlused, 25.-27.06.2012 Tartu
Algus:25. juuni 2012 - 00:00
Lõpp:27. juuni 2012 - 00:00
Asukoht:

Jalgpall: Eesti mv C1 (98). Jõhvi SK/Lokomotiv- NõmmeJK Kalju
Algus:22. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:22. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Eesti MV maanteesõidus
Algus:20. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:22. juuni 2012 - 16:00
Asukoht:Rõuge
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgrattasport: Sillamäe rattaralli
Algus:17. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:17. juuni 2012 - 13:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kergejõustik: Eesti J ja N MV
Algus:16. juuni 2012
Lõpp:17. juuni 2012
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv C1 (98). FC Flora - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:15. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:15. juuni 2012 - 18:30
Asukoht:Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)

Rulluisutamine: Argipäeva rulliõhtu
Algus:13. juuni 2012 - 18:30
Lõpp:13. juuni 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi, start Valge Hobu trahteri juurest.

Korvpall: Laager
Algus:13. juuni 2012 - 11:00
Lõpp:16. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Karjamaa puhkebaas

Jalgrattasport: Spordilaager
Algus:11. juuni 2012 - 11:00
Lõpp:16. juuni 2012 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: Spordilaager
Algus:11. juuni 2012 - 00:00
Lõpp:16. juuni 2012 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: A.Palli mälestusvõistlused
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari III / Pandivere rattaralli
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Väike-Maarja
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (IV) Viimsi FC Igiliikur - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Ujumine: Keila CUP XI
Algus:09. juuni 2012 - 00:00
Lõpp:09. juuni 2012 - 00:00
Asukoht:

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) FC Maardu - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:09. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:09. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Maardu linnastaadion (Karjääri 4, Maardu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv C1 (98). JK Loo-Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:08. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:08. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Loo, Jõelähtme
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu II etapp / Ida-Viru karikas V etapp
Algus:07. juuni 2012 - 19:00
Lõpp:07. juuni 2012 - 20:30
Asukoht:Valge Hobu Trahteri parkla
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Korvpall: Rahvusvaheline turniir Gdanskis
Algus:06. juuni 2012
Lõpp:09. juuni 2012
Asukoht:Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Suvevolle esimene etapp
Algus:05. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:05. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup II etapp / Ida-Viru karikas IV etapp
Algus:03. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:03. juuni 2012 - 17:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - FC Kiiu
Algus:03. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:03. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: IX Alutaguse rattamaraton / Ida-Viru karikas III etapp
Algus:02. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:02. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - FC Infonet II
Algus:02. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:02. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv C1 (98). Jõhvi SK/Lokomotiv- JK Rapla
Algus:01. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:01. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Eesti mv 1999 ja nooremad
Algus:01. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:03. juuni 2012
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Kergejõustik: Jõhvi spordikooli lahtised meistrivõistlused
Algus:01. juuni 2012 - 14:00
Lõpp:01. juuni 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Alutaguse maratoni eelne avatud raja sõit.
Algus:30. mai 2012 - 18:00
Lõpp:30. mai 2012 - 20:30
Asukoht:Kohtla-Nõmme Kaevandusmuuseum
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Jalgrattasport: treening K-Nõmmel maratonirajal
Algus:29. mai 2012 - 17:00
Lõpp:29. mai 2012 - 19:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti mv C1 (98). JK Lootus - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:28. mai 2012 - 17:00
Lõpp:28. mai 2012 - 19:00
Asukoht:K-Järve lastestaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Eesti minifestival, E kl (2001 ja hiljem s.) väliväljakutel
Algus:27. mai 2012 - 11:00
Lõpp:27. mai 2012 - 18:30
Asukoht:Kohila
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Tallinna FC Ararat TTÜ SK - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:27. mai 2012 - 16:00
Lõpp:27. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Tallinna JK Piraaja II - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:27. mai 2012 - 18:30
Lõpp:27. mai 2012 - 20:00
Asukoht:Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Mikroliiga 2000 ja hiljem sündinud tüdrukud
Algus:26. mai 2012 - 11:00
Lõpp:26. mai 2012 - 16:00
Asukoht:Kohila
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgrattasport: Pannjärve kriteerium / Ida-Virumaa lahtised MV tänavasõidus
Algus:24. mai 2012 - 19:00
Lõpp:24. mai 2012 - 21:00
Asukoht:Pannjärve tervisekeskuse rollerirada
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Korvpall: Jõhvi noorte tänavakorvpall. Ida-Virumaa mv.
Algus:24. mai 2012 - 15:00
Lõpp:24. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi gümn staadion, parkla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari II / Elva rattaralli
Algus:20. mai 2012 - 12:00
Lõpp:20. mai 2012 - 15:00
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - JK Sillamäe Kalev II
Algus:20. mai 2012 - 20:00
Lõpp:20. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II (7 )- Rakvere JK Tarvas III (0)
Algus:20. mai 2012 - 15:00
Lõpp:20. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir segavõistkondadele
Algus:20. mai 2012 - 11:00
Lõpp:20. mai 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus II etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:19. mai 2012 - 10:00
Lõpp:19. mai 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis IV etapp
Algus:19. mai 2012 - 12:00
Lõpp:19. mai 2012 - 14:00
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgrattasport: Samsung Estonian Cup II etapp
Algus:19. mai 2012 - 12:00
Lõpp:19. mai 2012 - 16:00
Asukoht:Kõrvemaa matka-ja suusakeskus Aegviidus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu I etapp
Algus:16. mai 2012 - 18:00
Lõpp:16. mai 2012 - 19:30
Asukoht:Pannjärve rist
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Korvpall: I-V mini korvpalli liiga (2002 ja nooremad)
Algus:16. mai 2012 - 15:00
Lõpp:16. mai 2012 - 18:15
Asukoht:K-Järve SH
Korraldaja:KK HITO ja Jõhvi spordikool, Šetskov

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup II etapp
Algus:13. mai 2012 - 12:00
Lõpp:13. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Türisalu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: I-Virumaa mv I liiga pronksimäng
Algus:13. mai 2012 - 14:00
Lõpp:13. mai 2012 - 15:15
Asukoht:Voka
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Ujumine: IX Ida-virumaa meistrivõistlused 2012 a.
Algus:11. mai 2012 - 15:00
Lõpp:12. mai 2012 - 15:00
Asukoht:

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) FC Velldoris - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:11. mai 2012 - 20:00
Lõpp:11. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (IV E) JK Suema Cargobus - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:11. mai 2012 - 20:15
Lõpp:11. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Mini EURO
Algus:11. mai 2012
Lõpp:15. mai 2012
Asukoht:Poznan, Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Samsung Estonian Cup I etapp
Algus:06. mai 2012 - 12:00
Lõpp:06. mai 2012 - 16:00
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Nõmme JK Kalju II - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:06. mai 2012 - 16:00
Lõpp:06. mai 2012 - 19:00
Asukoht:Laagri kunstmuru (Veskitammi 22, Saue)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalturniir
Algus:05. mai 2012 - 14:00
Lõpp:05. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistluste 1/4finaal, KK HITO/Jõhvi - Audentese SK
Algus:05. mai 2012 - 18:30
Lõpp:05. mai 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - FC Pokkeriprod
Algus:05. mai 2012 - 15:00
Lõpp:05. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Ahtme G kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalturniir
Algus:04. mai 2012 - 18:00
Lõpp:04. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Võrkpall: Eesti mv Ida reg III etapp Narva U-14
Algus:04. mai 2012 - 00:00
Lõpp:04. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgpall: Ühistreening Voka varuväljakul
Algus:03. mai 2012 - 00:00
Lõpp:03. mai 2012 - 00:00
Asukoht:Voka
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari I etapp / Püha loomaaia rattaralli
Algus:29. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:29. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Poks: Olümpiakinnas
Algus:28. aprill 2012 - 16:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 16:00
Asukoht:Tallinna Kalevi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis II etapp
Algus:28. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:28. aprill 2012 - 14:00
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Ujumine: Tartu Kevad 7
Algus:28. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 00:00
Asukoht:

Korvpall: U20 Poolas superfinaalis
Algus:25. aprill 2012 - 10:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 12:00
Asukoht:Sopot
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:23. aprill 2012 - 18:00
Lõpp:23. aprill 2012 - 20:00
Asukoht:Torma
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti C1-kl (98) korvpalli MV etapp
Algus:22. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:22. aprill 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti mv C2 (99). Jõhvi SK/ HITO
Algus:22. aprill 2012
Lõpp:22. aprill 2012
Asukoht:Keila
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Ujumine: Kohtla-Järve MV
Algus:21. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:21. aprill 2012 - 16:30
Asukoht:

Korvpall: Eesti C1-klassi korvpalli MV etapp
Algus:21. aprill 2012 - 13:30
Lõpp:21. aprill 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis I etapp
Algus:21. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:21. aprill 2012 - 16:00
Asukoht:Kuressaare
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Poks: Eesti mv C, B
Algus:20. aprill 2012 - 10:30
Lõpp:22. aprill 2012 - 15:30
Asukoht:Sisekaitseakadeemia. Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup I etapp / Ida-Viru karikas I etapp
Algus:15. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:15. aprill 2012 - 16:00
Asukoht:Toila
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Kalevi Jalgrattakool, Peep Kivil

Korvpall: 2002 liiga
Algus:15. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:15. aprill 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:15. aprill 2012 - 12:30
Lõpp:15. aprill 2012 - 16:00
Asukoht:Viimsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti mv IV liiga. Tln FC Levadia - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:14. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:14. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Tln
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti mv C2 (99). Jõhvi SK/ HITO
Algus:14. aprill 2012 - 12:30
Lõpp:14. aprill 2012 - 18:15
Asukoht:Kunda SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti noorte 2002 liiga
Algus:14. aprill 2012
Lõpp:14. aprill 2012
Asukoht:K-Järve SH, Jõhvi Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, tali Margo, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:14. aprill 2012 - 13:30
Lõpp:14. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Viimsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti esiliiga 1/4 finaali esimene mäng, KK HITO/Jõhvi - Tallinna SK Marcus
Algus:13. aprill 2012 - 20:00
Lõpp:13. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Narva MV
Algus:13. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:13. aprill 2012 - 00:00
Asukoht:

Võrkpall: Koolispordi 6-9 kl võrkpall
Algus:11. aprill 2012 - 09:30
Lõpp:11. aprill 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:AlutaguseKSÜ, Andres Kallavus

Korvpall: I-V MV I liiga. JõhviSK/BC Karjamaa-Askele
Algus:08. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:08. aprill 2012 - 00:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli võimla
Korraldaja:Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa mv I liiga. Askele-Jõhvi Sk/BcKarjamaa
Algus:07. aprill 2012 - 16:30
Lõpp:07. aprill 2012 - 17:45
Asukoht:Maidla
Korraldaja:Priit Käen

Korvpall: Eesti mv C1 (98).
Algus:07. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:08. aprill 2012 - 13:00
Asukoht:Tallinna Järveotsa Gümn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Poks: International Boxing Pyynikkitournament
Algus:06. aprill 2012 - 10:00
Lõpp:08. aprill 2012 - 14:30
Asukoht:Soome Tampere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäel.
Algus:06. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:06. aprill 2012 - 16:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Rahvusvaheline korvpalliturniir
Algus:05. aprill 2012
Lõpp:08. aprill 2012
Asukoht:Praha (Tsehhi)

Korvpall: EKV A-kl, 2 mängu
Algus:01. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: EMV A-kl, 4 mängu
Algus:31. märts 2012 - 13:00
Lõpp:31. märts 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Kick-boxing: Latvia Open
Algus:31. märts 2012 - 10:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 14:30
Asukoht:Riia (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Ujumine: NS III etapp,Sillamäe
Algus:31. märts 2012 - 12:00
Lõpp:31. märts 2012 - 16:00
Asukoht:

Korvpall: EYBL U-14 HITO/Jõhvi
Algus:29. märts 2012 - 17:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 11:30
Asukoht:

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiv Cup, P1998+
Algus:25. märts 2012 - 11:00
Lõpp:25. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: K-Järve lahtised MV
Algus:24. märts 2012 - 12:00
Lõpp:24. märts 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: I-V MV I liiga. Askele- JõhviSK/BC Karjamaa
Algus:24. märts 2012 - 16:00
Lõpp:24. märts 2012 - 17:30
Asukoht:Maidla Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: 2002 a.s poiste liiga
Algus:23. märts 2012 - 10:00
Lõpp:23. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Tali, Sternhof

Võrkpall: Neidude Jõhvi Cup (95+ ja 97+)
Algus:22. märts 2012 - 16:00
Lõpp:24. märts 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:18. märts 2012 - 11:30
Lõpp:18. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti mv C kl.
Algus:18. märts 2012 - 13:15
Lõpp:18. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Suusatamine: Ida-Virumaa mv pikad distantsid.
Algus:18. märts 2012 - 12:00
Lõpp:18. märts 2012 - 14:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Kergejõustik: Jõhvi cup
Algus:17. märts 2012 - 11:00
Lõpp:17. märts 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Jalgrattasport: Treeninglaager Otepää
Algus:17. märts 2012 - 08:00
Lõpp:22. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Otepää
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: Koolispordi finaalturniir
Algus:17. märts 2012 - 11:00
Lõpp:17. märts 2012 - 18:15
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:17. märts 2012 - 12:30
Lõpp:17. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Suusatamine: Swedbank suusavõistlus
Algus:17. märts 2012 - 06:45
Lõpp:17. märts 2012 - 20:00
Asukoht:Tallinna laululava
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tallinna SK Marcus
Algus:16. märts 2012 - 20:00
Lõpp:16. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu K-Nõmmel
Algus:15. märts 2012 - 18:00
Lõpp:15. märts 2012 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiv Cup, P2005+
Algus:11. märts 2012 - 12:00
Lõpp:11. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv A kl. 2 mängu
Algus:10. märts 2012 - 12:00
Lõpp:11. märts 2012 - 15:00
Asukoht:Ülenurme g.

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Kohila SK
Algus:09. märts 2012 - 20:00
Lõpp:09. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Eesti minivõrkpalli EMV etapp tüdrukud
Algus:09. märts 2012 - 11:00
Lõpp:09. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Lihula Cup
Algus:09. märts 2012 - 10:00
Lõpp:09. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Lihula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Korvpall: I-V MV I liiga. ENTEH-Jõhvi SK/BC Karjamaa
Algus:08. märts 2012 - 18:00
Lõpp:08. märts 2012 - 19:30
Asukoht:K-Järve Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Rahvaliiga
Algus:05. märts 2012 - 18:00
Lõpp:05. märts 2012 - 20:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Poiste B esiliiga "final four"
Algus:04. märts 2012 - 13:30
Lõpp:04. märts 2012 - 18:30
Asukoht:Torma spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus I etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:03. märts 2012 - 10:00
Lõpp:03. märts 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti mv B kl poisid I liiga. 3 mängu
Algus:03. märts 2012 - 11:00
Lõpp:03. märts 2012 - 18:15
Asukoht:Tartu Korvpallikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgrattasport: Eesti MV talikrossis
Algus:03. märts 2012 - 12:00
Lõpp:03. märts 2012 - 17:00
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: Eesti mv I liiga mehed. Tamsalu/TO - HITO/Jõhvi
Algus:02. märts 2012 - 20:00
Lõpp:02. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Tamsalu spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi SK võrkpalliturniir
Algus:29. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:29. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: 3vs3 korvpall P/T 1996+
Algus:25. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Erik Setškov

Jalgpall: Sillamäe cup turniir 1997-98 a.s poisid
Algus:25. veebruar 2012 - 10:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: K-Järve lahtised KV
Algus:25. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: 2001 liiga finaalturniir
Algus:25. veebruar 2012 - 07:30
Lõpp:25. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Rapla Korvpallikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kick-boxing: Eesti mv
Algus:25. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 18:15
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Segavõistkondade kolmevõistlus - võrkpall, korvpall, saalihoki
Algus:24. veebruar 2012 - 15:00
Lõpp:24. veebruar 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jalgpall: Sillamäe cup turniir 1993-96 a.s poisid
Algus:24. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:24. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Suusatamine: Agu Normaku III mälestusvõistlused
Algus:24. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:24. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Voka staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: U-20 EYBL etapp Riias (5 mängu)
Algus:24. veebruar 2012 - 09:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Riia (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Võrkpall: Jõhvi SK minivõrkpalliturniir
Algus:22. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:22. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: 10 olümpiastarti
Algus:21. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:21. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:19. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:19. veebruar 2012 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi SK, Margo Tali

Korvpall: EMV Poiste B I liiga
Algus:19. veebruar 2012 - 12:30
Lõpp:19. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Torma Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa - Sillamäe
Algus:18. veebruar 2012 - 13:00
Lõpp:18. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:18. veebruar 2012 - 14:30
Lõpp:18. veebruar 2012 - 18:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi SK, Margo Tali

Suusatamine: Jõhvi gümnaasiumi lahtine suusamaraton
Algus:14. veebruar 2012 - 10:00
Lõpp:14. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi gümnaasium, Priit Palmet

Saalijalgpall: Jõhvi Cup, P2003+
Algus:12. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti A-klassi MV, HITO/JSK - Rakvere
Algus:12. veebruar 2012 - 17:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Suusatamine: Piret Niglase 4 auhinnavõistlus suusavahetusega sõidus
Algus:12. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 13:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti mv A kl poisid I liiga. 2 mängu
Algus:12. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Alutaguse suusamaraton
Algus:11. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:11. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti meistrivõistluste B-klass, kuus mängu
Algus:11. veebruar 2012 - 10:30
Lõpp:11. veebruar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tartu Ülikool II
Algus:10. veebruar 2012 - 20:00
Lõpp:10. veebruar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: 2001 liiga vahegrupp
Algus:10. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:10. veebruar 2012 - 19:00
Asukoht:Märjamaa spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu V, R.Roodeni MV
Algus:09. veebruar 2012 - 18:00
Lõpp:09. veebruar 2012 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti EMV A-klassi esiliiga, 4 mängu ja B-klassi esiliiga, 1 mäng
Algus:05. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:05. veebruar 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Ujumine: NS II etapp,Kohtla-Järve
Algus:04. veebruar 2012 - 00:00
Lõpp:04. veebruar 2012 - 00:00
Asukoht:

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - KK Räpina Kotkad
Algus:03. veebruar 2012 - 20:00
Lõpp:03. veebruar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Lähte Karikas (6-9kl ja 10-12kl)
Algus:30. jaanuar 2012 - 14:00
Lõpp:30. jaanuar 2012 - 18:15
Asukoht:Lähte
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:29. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti A-klassi MV, HITO/JSK - Rapla KK
Algus:29. jaanuar 2012 - 15:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:28. jaanuar 2012 - 13:00
Lõpp:28. jaanuar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kergejõustik: Eesti junior-noorsoo mv.
Algus:28. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:28. jaanuar 2012 - 14:30
Asukoht:Lasnamäe sh
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Kick-boxing: Baltic Open
Algus:27. jaanuar 2012 - 12:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 20:30
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti mv I liiga mehed. BC Marcus - HITO/Jõhvi
Algus:26. jaanuar 2012 - 19:50
Lõpp:26. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Tallinn, Humanitaarülikool, Koidu 97
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Ida- virumaa Meistrivõistlused
Algus:26. jaanuar 2012 - 18:30
Lõpp:26. jaanuar 2012
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit,

Jalgrattasport: Treening saalis
Algus:25. jaanuar 2012 - 17:30
Lõpp:25. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kergejõustik: Eesti noorte mv.
Algus:21. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 14:30
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Poiste B I liiga
Algus:21. jaanuar 2012 - 09:45
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Väike-Maarja spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistlused suusatamises
Algus:21. jaanuar 2012 - 11:30
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 14:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Narva suusaklubi Firn, Jevgeni Sokolov

Korvpall: Jõhvi 3v3 korvpalliturniir meestele ja naistele
Algus:20. jaanuar 2012 - 19:00
Lõpp:20. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kick-boxing: Riia Open (Budo Kauss)
Algus:20. jaanuar 2012 - 12:00
Lõpp:22. jaanuar 2012 - 20:30
Asukoht:Riia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Mini võrkpalli Virumaa etapp
Algus:18. jaanuar 2012 - 12:00
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 17:00
Asukoht:Rakvere SpHall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Ühistreening
Algus:18. jaanuar 2012 - 17:00
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Sõprusmäng PB, HITO/Jõhvi – Virumaa PK
Algus:18. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Ühistreening
Algus:16. jaanuar 2012 - 17:00
Lõpp:16. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klass, KK HITO/Jõhvi - KK Pärnu
Algus:15. jaanuar 2012 - 12:30
Lõpp:15. jaanuar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: K-Järve linna lahtised mv
Algus:14. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:14. jaanuar 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti mv D kl (2000)
Algus:14. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:14. jaanuar 2012 - 18:15
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti valdade talimängude eelturniir
Algus:14. jaanuar 2012 - 08:30
Lõpp:14. jaanuar 2012 - 18:00
Asukoht:Vinni spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tamsalu
Algus:13. jaanuar 2012 - 20:00
Lõpp:13. jaanuar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening
Algus:13. jaanuar 2012 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Sõprusmäng P98, HITO/Jõhvi SK - VPK/Rock
Algus:11. jaanuar 2012 - 17:15
Lõpp:11. jaanuar 2012 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kergejõustik: TV10 olümpiastarti
Algus:11. jaanuar 2012 - 10:30
Lõpp:11. jaanuar 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Dmitri Varfolomejev

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiiv Cup, P2000+
Algus:08. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:08. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga,Viru JVP - Askele IV
Algus:08. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:08. jaanuar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:VJVP,

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga, BC Karjamaa - Mäetaguse SK
Algus:07. jaanuar 2012 - 16:00
Lõpp:07. jaanuar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Rising stars 2012
Algus:06. jaanuar 2012 - 13:15
Lõpp:06. jaanuar 2012 - 17:00
Asukoht:Tartu Turu 8 Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: 3vs3 segavolle Jõhvi 2011
Algus:06. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:06. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: 2001 liiga
Algus:04. jaanuar 2012 - 10:30
Lõpp:04. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Tartu EPMÜ spordihoones
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:27. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:27. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Rapla KK II
Algus:22. detsember 2011 - 20:00
Lõpp:22. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: XIX EESTI LÜHIRADADE MEISTRIVÕISLUSED
Algus:19. detsember 2011
Lõpp:20. detsember 2011
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:EUL,

Korvpall: EMV korvpall, PB esiliiga
Algus:18. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:18. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti mv B kl poisid I liiga. Hito/Jõhvi II - Narva
Algus:18. detsember 2011 - 12:00
Lõpp:18. detsember 2011 - 15:15
Asukoht:Energia SK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: 2001 liiga Tallinnas
Algus:17. detsember 2011 - 08:30
Lõpp:17. detsember 2011 - 12:00
Asukoht:Kopli Spordihoone Erika 5A
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: Kohtla-Järve lahtised sisemeistrivõistlused
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Ujumine: Jõhvi meistrivõistlused ujumises
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti MV A ja B-klass
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

SPORDIKOOLI JÕULUVÕISTLUSED
Algus:14. detsember 2011 - 13:15
Lõpp:14. detsember 2011 - 17:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti mv B kl poisid
Algus:11. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:11. detsember 2011 - 17:00
Asukoht:Rapla
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv C-2 kl poisid
Algus:11. detsember 2011 - 12:30
Lõpp:11. detsember 2011 - 15:30
Asukoht:Kuldre
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jõutõstmine: Jõhvi linna MV jõutõstmises
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi G jõusaal
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Jalgpall: Kiviõli noorte jalgpalliturniir
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 14:30
Asukoht:Maidla Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Korvpall: Eesti MV C1-klass, HITO/Jõhvi SK - Virumaa PK
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: 4-5klasside 3vs3 korvpall
Algus:09. detsember 2011 - 09:00
Lõpp:09. detsember 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Järve KK HITO, Margo Tali

Kergejõustik: E. Konisti mälestusvõistlused
Algus:08. detsember 2011 - 15:00
Lõpp:08. detsember 2011 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Korvpall: Sõpruskohtumine Virumaa PK-ga
Algus:07. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:07. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Rakvere Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Suusatamine: Ühistreening Pannjärvel
Algus:05. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:05. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, Viru JVP - BC Karjamaa
Algus:04. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:04. detsember 2011 - 18:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV minikorvpalli etapp
Algus:04. detsember 2011 - 10:30
Lõpp:04. detsember 2011 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, BC Karjamaa - ENTEH
Algus:03. detsember 2011 - 17:30
Lõpp:03. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV minikorvpalli etapp
Algus:03. detsember 2011 - 13:00
Lõpp:03. detsember 2011 - 17:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Margo Tali

Jalgpall: Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäe Cup 2011. P`02
Algus:02. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:04. detsember 2011 - 15:00
Asukoht:Sillamäe Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga, KK HITO - TTÜ SK
Algus:02. detsember 2011 - 20:00
Lõpp:02. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Poiste B I liiga
Algus:01. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:01. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Sillamäe spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jõutõstmine: Eesti noorte ja juunioride MV jõutõstmises
Algus:27. november 2011 - 10:00
Lõpp:27. november 2011 - 16:00
Asukoht:Kõrveküla
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: U-20 ja U-14 EYBL etapp Riias
Algus:24. november 2011 - 09:30
Lõpp:27. november 2011 - 19:00
Asukoht:Riia (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti noorte korvpalliMV, 5 mängu
Algus:20. november 2011 - 11:00
Lõpp:20. november 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: 2001. liiga korvpallis
Algus:19. november 2011 - 10:30
Lõpp:19. november 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Ujumine: Narva sügis 2011
Algus:18. november 2011 - 16:00
Lõpp:18. november 2011 - 19:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:sk Energia,

Korvpall: Jõhvi gümnaasiumi isad - pojad
Algus:14. november 2011 - 19:00
Lõpp:14. november 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi gümnaasium, Leana Kruusma

Kõikide laste isadepäev
Algus:13. november 2011 - 11:00
Lõpp:13. november 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi huvikeskus,

Jõutõstmine: Kohtla-Järve linna MV lamades surumises
Algus:12. november 2011 - 11:00
Lõpp:12. november 2011 - 15:00
Asukoht:Tammiku gümnaasium
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, BC Karjamaa - Askele IV
Algus:12. november 2011 - 13:00
Lõpp:12. november 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Sillamäe lahtised kergejõustiku mv
Algus:12. november 2011 - 11:00
Lõpp:12. november 2011 - 14:30
Asukoht:Sillamäe Spordikeskus.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: 2011/2012 Mini-klassi poiste mv põhiturniir
Algus:12. november 2011 - 11:30
Lõpp:13. november 2011 - 17:30
Asukoht:Tartu TÜ sph
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti korvpalliKV C-klass, HITO/JSK - Erkmaa KK
Algus:11. november 2011 - 17:15
Lõpp:11. november 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpalliMV B-klass, HITO/JSK II -.HITO/JSK III
Algus:09. november 2011 - 17:15
Lõpp:09. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgpall: Sõpruskohtumine
Algus:07. november 2011 - 14:00
Lõpp:07. november 2011 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi spordihoone

Korvpall: Eesti korvpalliMV A-klass, HITO/JSK - Salva/TÜ I
Algus:06. november 2011 - 12:30
Lõpp:06. november 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Jalgrattasport: Ebavere maastikujooks OÜ Reinpauli karikatele
Algus:06. november 2011 - 09:30
Lõpp:06. november 2011 - 14:00
Asukoht:Väike-Maarja, Ebavere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: I-V MV I liiga. BC Karjamaa - Kiviõli/Maidla
Algus:05. november 2011 - 17:00
Lõpp:05. november 2011 - 18:30
Asukoht:Maidla Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV C-klass
Algus:05. november 2011 - 11:00
Lõpp:05. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti mv A-kl eliit ja I liiga
Algus:05. november 2011 - 11:00
Lõpp:05. november 2011 - 18:30
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Balteco
Algus:04. november 2011 - 20:00
Lõpp:04. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Poks: Jõhvi lahtised MV poksis
Algus:30. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:30. oktoober 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:29. oktoober 2011 - 15:00
Lõpp:29. oktoober 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Kuressaare SWE-7
Algus:28. oktoober 2011 - 20:00
Lõpp:28. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Ida-virumaa karika
Algus:28. oktoober 2011 - 16:00
Lõpp:29. oktoober 2011 - 13:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Siluk,

Jalgrattasport: Treening Pannjärvel
Algus:26. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:26. oktoober 2011 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Treening Pannjärvel
Algus:24. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:24. oktoober 2011 - 16:00
Asukoht:

Korvpall: I-V KV I liiga. BC Karjamaa - ASKELE
Algus:23. oktoober 2011 - 13:00
Lõpp:23. oktoober 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jõutõstmine: Eesti MV lamades surumises
Algus:22. oktoober 2011 - 10:00
Lõpp:22. oktoober 2011 - 16:00
Asukoht:Pärnu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Korvpall: I-V MV I liiga. BC Karjamaa - K-Nõmme
Algus:22. oktoober 2011 - 16:00
Lõpp:22. oktoober 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Kohtla-Järve MV
Algus:22. oktoober 2011 - 10:00
Lõpp:22. oktoober 2011 - 13:00
Asukoht:Kohtla-Järve
Korraldaja:sk Dilan,

Korvpall: EKV C-kl, KK HITO/JSK – KK Paulus
Algus:19. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:19. oktoober 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: TTÜ SK - HIYTO/Jõhvi
Algus:18. oktoober 2011 - 17:30
Lõpp:18. oktoober 2011 - 24:00
Asukoht:Tallinn, TTÜ

Poks: Evoil cup. S, A, B, C võistlusklassid.
Algus:15. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:15. oktoober 2011 - 17:00
Asukoht:Sillamäe Spordikeskus.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. JK Merkuur - Jõhvi Spordikool (99)
Algus:15. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:15. oktoober 2011 - 12:30
Asukoht:Tartu, Annelinna st - Annemõisa 6
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kick-boxing: Baltic Championship 2011
Algus:15. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:16. oktoober 2011 - 16:00
Asukoht:Riia (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanõtšev

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - BC Kalev
Algus:12. oktoober 2011 - 20:00
Lõpp:12. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti koolide finaalturniir
Algus:12. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:12. oktoober 2011 - 15:00
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Kergejõustikutreening
Algus:11. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:11. oktoober 2011 - 18:15
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Poisid 2001 liiga
Algus:09. oktoober 2011 - 00:00
Lõpp:09. oktoober 2011 - 00:00
Asukoht:TÜ Spordihoone

Korvpall: Eesti MV B-klassi esiliiga, A-klassi eliit
Algus:09. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:09. oktoober 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti B-klassi MV, A-klassi KV
Algus:08. oktoober 2011 - 13:00
Lõpp:08. oktoober 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpalli MV B-klassi esiliiga
Algus:07. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:07. oktoober 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meeste mv I liiga. Audentese SG/Noortekoondis-HITO/JÕHVI
Algus:06. oktoober 2011 - 00:00
Lõpp:06. oktoober 2011 - 00:00
Asukoht:Audentes. Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Jõhvi MV rattakrossis
Algus:02. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:02. oktoober 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Jalgpall: Eesti mv D1. Tartu Tammeka - Jõhvi SK
Algus:01. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:01. oktoober 2011 - 12:00
Asukoht:Tartu Tamme muruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Jõhvi MV 3vs3 korvpallis
Algus:25. september 2011 - 11:30
Lõpp:25. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Poks: Lahtine ring 4.etapp
Algus:24. september 2011 - 11:00
Lõpp:24. september 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi Kaitseliidu saal
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Jalgpall: Eesi mv D1. FC Santos - Jõhvi SK
Algus:19. september 2011 - 17:30
Lõpp:19. september 2011 - 19:00
Asukoht:Tartu, Tamme st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir Õuest saali
Algus:18. september 2011 - 11:30
Lõpp:18. september 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir Õuest saali
Algus:18. september 2011 - 15:00
Lõpp:18. september 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Korvpall: Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused 3vs3
Algus:18. september 2011 - 11:00
Lõpp:18. september 2011 - 17:00
Asukoht:Kohtla-Järve spordihoone

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. FC Santos - Jõhvi Spordikool (99)
Algus:17. september 2011 - 14:00
Lõpp:17. september 2011 - 15:30
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Jõhvi I individuaalkorvpalliturniir
Algus:16. september 2011 - 19:00
Lõpp:16. september 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Eri alade ühistreening Pannjärvel
Algus:15. september 2011 - 17:00
Lõpp:15. september 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Erialade ühistreening Pannjärvel
Algus:13. september 2011 - 17:00
Lõpp:13. september 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Jalgpall: SK Noorus-96 (96) - Jõhvi Orbiit (96)
Algus:13. september 2011 - 13:30
Lõpp:13. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõgeva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV teatekrossis
Algus:11. september 2011 - 12:00
Lõpp:11. september 2011 - 15:00
Asukoht:Jõulumäe
Korraldaja:Eesti Jalgratturite Liit,

Korvpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused - välkturniir
Algus:10. september 2011 - 11:00
Lõpp:10. september 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Elion Estonian Cup VIII
Algus:10. september 2011 - 12:00
Lõpp:10. september 2011 - 15:00
Asukoht:Viljandi

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu V etapp
Algus:07. september 2011 - 18:00
Lõpp:07. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Korvpall: KK HITO - USA üliõpilasmeeskond
Algus:07. september 2011 - 19:00
Lõpp:07. september 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Jalgrattasport: Gustaf & Kopparberg Eesti MV grupisõit (noored)
Algus:04. september 2011 - 11:00
Lõpp:04. september 2011 - 16:00
Asukoht:Karksi-Nuia

Jalgrattasport: Gustaf & Kopparberg Eesti MV eraldistart (noored)
Algus:03. september 2011 - 10:00
Lõpp:03. september 2011 - 16:00
Asukoht:Karksi-Nuia

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV temposõidus
Algus:31. august 2011 - 18:00
Lõpp:31. august 2011 - 21:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari VI / Tabasalu rattaralli
Algus:28. august 2011 - 12:00
Lõpp:28. august 2011 - 15:00
Asukoht:Tabasalu

Jalgrattasport: Elion Estonian Cup VII
Algus:27. august 2011 - 12:00
Lõpp:27. august 2011 - 15:00
Asukoht:Otepää

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. FC Elva - Jõhvi Spordikool (99)
Algus:27. august 2011 - 11:00
Lõpp:27. august 2011 - 12:30
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: I Ida-Virumaa MV maantee grupisõidus
Algus:25. august 2011 - 18:00
Lõpp:25. august 2011 - 21:00
Asukoht:Pannjärve tervisekeskuse rollerirada
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Korvpall: Jõhvi/ Järve Cup
Algus:24. august 2011
Lõpp:27. august 2011
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, KK HITO, SK BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: III Ida-Virumaa rattamaraton
Algus:21. august 2011 - 12:00
Lõpp:21. august 2011 - 14:00
Asukoht:Narva, Äkke

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari V / Võru rattaralli
Algus:20. august 2011 - 12:00
Lõpp:20. august 2011 - 15:00
Asukoht:Võru

Jalgpall: Rahvaliiga. Rakvere-Jõhvi SK
Algus:18. august 2011 - 19:00
Lõpp:18. august 2011 - 20:30
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Jalgpall: Sõpruskohtumine (poisid 1999 a.s)
Algus:17. august 2011 - 10:30
Lõpp:17. august 2011 - 13:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Elion Estonian Cup VI
Algus:14. august 2011 - 12:00
Lõpp:14. august 2011 - 15:00
Asukoht:Jõulumäe

Korvpall: Eesti - Tšehhi meeste rahvuskoondiste sõprusmäng
Algus:12. august 2011 - 18:00
Lõpp:12. august 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV poisid B -2.FC Valga Warrior (96)- Jõhvi Spordikool (96)
Algus:11. august 2011 - 17:00
Lõpp:11. august 2011 - 18:30
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu IV etapp
Algus:10. august 2011 - 19:00
Lõpp:10. august 2011 - 21:00
Asukoht:Kose
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari IV / Haapsalu rattaralli
Algus:07. august 2011 - 12:00
Lõpp:07. august 2011 - 15:00
Asukoht:Haapsalu

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:06. august 2011 - 11:00
Lõpp:06. august 2011 - 15:00
Asukoht:Aseri Vabaajakeskuse parkla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Kurgjärve laager
Algus:31. juuli 2011 - 09:00
Lõpp:03. august 2011 - 16:00
Asukoht:Kurgjärve spordibaas

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup IV etapp
Algus:30. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:30. juuli 2011 - 17:00
Asukoht:Rakvere, Palermo

Jalgrattasport: Lauri Ausi mälestusvõistlus
Algus:24. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:24. juuli 2011 - 15:00
Asukoht:Tallinn, Pirita

Võrkpall: 3vs3 VÕRKPALLISARI 2011
Algus:23. juuli 2011 - 11:00
Lõpp:23. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Karjamaa spordibaas
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: Elion Estonian Cup V
Algus:23. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:23. juuli 2011 - 14:00
Asukoht:Elva

Jalgrattasport: Narva-Jõesuu Single
Algus:23. juuli 2011 - 13:00
Lõpp:23. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Narva-Jõesuu luitemännik

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu III etapp
Algus:20. juuli 2011 - 19:00
Lõpp:20. juuli 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi - Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Jalgrattasport: Fuji Eesti MV XCO rattakrossis
Algus:16. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:17. juuli 2011 - 17:00
Asukoht:Rakke
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Tennis: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:16. juuli 2011 - 10:00
Lõpp:16. juuli 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Urumarja velotuur
Algus:12. juuli 2011 - 18:00
Lõpp:14. juuli 2011 - 14:00
Asukoht:Sindi, Pärnumaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Elion Estonian Cup IV
Algus:10. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:10. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Tallinn

MTB Port of Tallinn
Algus:09. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:09. juuli 2011 - 17:00
Asukoht:Tallinn

Team Rattapood Cup III
Algus:09. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:09. juuli 2011 - 17:00
Asukoht:Põltsamaa

EMV mitmepäevasõidus noortele / Tartu noortetuur
Algus:05. juuli 2011 - 12:00
Lõpp:08. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:

Petank: Jõhvi lahtised meistrivõistlused, trio
Algus:05. juuli 2011 - 18:00
Lõpp:05. juuli 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisari, 1. etapp
Algus:03. juuli 2011 - 11:00
Lõpp:03. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Rulluisutamine: ARGIPÄEVA RULLUISUÕHTUD 2011, III etapp
Algus:29. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:29. juuni 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi-Edise kogumisteed (Valge Hobu Trahter)
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Jalgrattasport: Jalgratturite-suusatajate treeninglaager Karjamaal
Algus:27. juuni 2011 - 10:00
Lõpp:03. juuli 2011 - 19:00
Asukoht:Karjamaa spordibaas
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Ujumine: Eesti MV ujumises
Algus:26. juuni 2011
Lõpp:28. juuni 2011
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Eesti MV grupisõidus
Algus:21. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:22. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Kuressaare
Korraldaja:Eesti Jalgratturite Liit,

Eesti MV eraldistardis
Algus:20. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:20. juuni 2011 - 17:00
Asukoht:Kuressaare
Korraldaja:Eesti Jalgratturite Liit,

Võrkpall: EESTI NOORTE 2011.a. MINIVÕRKPALLI FESTIVAL U-12 (E) vkl.
Algus:15. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:15. juuni 2011 - 17:00
Asukoht:Jõulumäe Tervisespordikeskuse välisväljakutel
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgpall: Eesti MV poisid B -2.FC Valga Warrior (96)- Jõhvi Spordikool (96)
Algus:14. juuni 2011 - 17:00
Lõpp:14. juuni 2011 - 18:30
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kergejõustik: Mäkkejooks
Algus:13. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Valdek Murd

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. FC Tartu (99)- Jõhvi Spordikool (99)
Algus:12. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:12. juuni 2011 - 12:30
Asukoht:Tartu M.Reiniku G.st - Riia 25a,Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Elion Estonian Cup III
Algus:11. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:11. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Kuremaa

Korvpall: Noorte tänavakorvpall
Algus:11. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:11. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Rahvaliiga
Algus:11. juuni 2011 - 09:15
Lõpp:11. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Kunda
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1.Jõhvi Spordikool (99)-JK Tammeka (99)
Algus:09. juuni 2011 - 14:00
Lõpp:09. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu II etapp
Algus:08. juuni 2011 - 19:00
Lõpp:08. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Valge hobuse juurest
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Jõhvi spordikooli meistrivõistlused
Algus:08. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:08. juuni 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi G staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Jalgpall: Eesti MV poisid B -2. Jõhvi Spordikool(96) - Sillamäe Kalev(96)
Algus:07. juuni 2011 - 17:00
Lõpp:07. juuni 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: 2000 a. sünd poiste treeningud
Algus:07. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. Jõhvi Spordikool (99)- FC Santos(99)
Algus:06. juuni 2011 - 14:00
Lõpp:06. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: VIII Alutaguse rattamaraton / Alutaguse kolmiküritus II etapp
Algus:05. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:05. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Team Rattapood Cup II
Algus:04. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:04. juuni 2011 - 17:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: ANATOLI PAALI MEMORIAALVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:04. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:04. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Paemurru SK staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: Tänavakorvpall Rakveres
Algus:04. juuni 2011 - 09:30
Lõpp:04. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:

Ujumine: Eesti NS Finaal
Algus:03. juuni 2011 - 00:00
Lõpp:03. juuni 2011 - 00:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Korvpall: Korvpalliturniir
Algus:31. mai 2011
Lõpp:05. juuni 2011
Asukoht:Gdanskis (Poola)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Jalgpall: Eesti MV poisid B-2. Jõhvi Spordikool (96)- SK Noorus-96 (96)
Algus:30. mai 2011 - 17:00
Lõpp:30. mai 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: SEB 30.Tartu rattaralli
Algus:29. mai 2011 - 10:00
Lõpp:29. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Klubi Tartu Maraton, Indrek Kelk

Korvpall: EYBL kohamängud, 4 mängu
Algus:28. mai 2011 - 09:00
Lõpp:28. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Raul Rõõmus

Kergejõustik: IX Kohtla-Järve - Jõhvi jooks
Algus:28. mai 2011 - 12:00
Lõpp:28. mai 2011 - 14:00
Asukoht:
Korraldaja:Kohtla-Järve SS Kalev, Valdek Murd

Korvpall: EYBLi U17 6 mängu
Algus:27. mai 2011 - 10:00
Lõpp:27. mai 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 4 mängu
Algus:26. mai 2011 - 12:00
Lõpp:26. mai 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 8 treeningut
Algus:25. mai 2011 - 10:00
Lõpp:25. mai 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Rulluisutamine: Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtu 1. etapp, Pannjärve rahvarull
Algus:25. mai 2011 - 18:00
Lõpp:25. mai 2011 - 20:30
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV poisid B -2. Paide - Jõhvi Spordikool
Algus:24. mai 2011 - 17:00
Lõpp:24. mai 2011 - 18:30
Asukoht:Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Elion Estonian Cup II
Algus:22. mai 2011 - 12:00
Lõpp:22. mai 2011 - 16:00
Asukoht:Rakke

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari III / Pandivere rattaralli
Algus:21. mai 2011 - 12:00
Lõpp:21. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Pandivere

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1.Narva Trans (99)- Jõhvi Spordikool (99)
Algus:21. mai 2011 - 12:00
Lõpp:21. mai 2011 - 13:30
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Jugla noorte korvpalliturniir
Algus:20. mai 2011 - 06:00
Lõpp:22. mai 2011 - 21:00
Asukoht:Riia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari II / Elva rattaralli
Algus:15. mai 2011 - 12:00
Lõpp:15. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Elva

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis IV etapp
Algus:14. mai 2011 - 12:00
Lõpp:14. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Elva

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. Jõhvi Spordikool (99)- FC Elva (99)
Algus:14. mai 2011 - 14:00
Lõpp:14. mai 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti Makro- ja Mikrokorvpalli Festivalil
Algus:14. mai 2011 - 11:00
Lõpp:15. mai 2011 - 19:00
Asukoht:Tartu, A. Le Coq Sport Spordimaja ja Turu Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: A , C kl turniir Rakveres
Algus:13. mai 2011 - 13:00
Lõpp:15. mai 2011 - 19:00
Asukoht:Rakvere, Vinni
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Ujumine: Ida-Virumaa MV ujumises
Algus:13. mai 2011 - 11:00
Lõpp:14. mai 2011 - 00:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu I etapp
Algus:11. mai 2011 - 19:00
Lõpp:11. mai 2011 - 21:20
Asukoht:Uikala
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti MV poisid B -2. FC Valga Warrior (96)- Jõhvi Spordikool (96)
Algus:10. mai 2011 - 17:00
Lõpp:10. mai 2011 - 18:30
Asukoht:

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis III etapp
Algus:08. mai 2011 - 12:00
Lõpp:08. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Viljandi

Tõstesport: Edu karikavõistlused tõstmises
Algus:07. mai 2011 - 11:00
Lõpp:07. mai 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu,

Jalgrattasport: Elion Estonian Cup I
Algus:07. mai 2011 - 12:00
Lõpp:07. mai 2011 - 16:00
Asukoht:Rõuge

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. JK Alko (99)- Jõhvi Spordikool (99)
Algus:07. mai 2011 - 14:00
Lõpp:07. mai 2011 - 15:30
Asukoht:Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru - Altserva 6, Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Tüdrukute minivõrkpall
Algus:04. mai 2011 - 12:00
Lõpp:04. mai 2011 - 16:00
Asukoht:Kunda spordikeskus

Jalgpall: Eesti MV poisid B-2. Rakvere JK Tarvas (96) - Jõhvi Orbiit (96)
Algus:03. mai 2011 - 17:00
Lõpp:03. mai 2011 - 18:45
Asukoht:Rakvere kunstmuruväljak

Treening Pannjärvel
Algus:03. mai 2011 - 17:00
Lõpp:03. mai 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Filter MNT karikasari I etapp / Püha loomaaia rattaralli
Algus:01. mai 2011 - 12:00
Lõpp:01. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Pärnu

Võrkpall: Tüdrukute 3vs3 turniir
Algus:01. mai 2011 - 11:00
Lõpp:01. mai 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis II etapp
Algus:30. aprill 2011 - 12:00
Lõpp:30. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Pärnu

Poks: Lahtine ring 3.etapp
Algus:30. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:30. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi, Kaitseliit
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Õppe-treeninglaager
Algus:26. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:28. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Jõhvi kevadine 3v3 volleturniir segavõistkondadele
Algus:24. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:24. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: 96 liiga finaalturniiri
Algus:24. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:24. aprill 2011 - 13:00
Asukoht:Rakvere Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgrattasport: Eesti MV kriteeriumis I etapp
Algus:23. aprill 2011 - 12:00
Lõpp:23. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Kuressaare
Korraldaja:SJK Viiking,

Korvpall: 96 liiga finaalturniir
Algus:23. aprill 2011 - 11:30
Lõpp:23. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Rakvere Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jõutõstmine: Jõhvi meistrivõistlused lamades surumises
Algus:23. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:23. aprill 2011 - 12:00
Asukoht:Kohtla-Järve Tammiku gümnaasium
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Ujumine: Tartu Kevad
Algus:22. aprill 2011 - 00:00
Lõpp:23. aprill 2011 - 00:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Algus:17. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Kalevi lahtised mv naistele
Algus:17. aprill 2011 - 00:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 00:00
Asukoht:Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja:, Kersti Rajas

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup I etapp
Algus:16. aprill 2011 - 12:00
Lõpp:16. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Toila
Korraldaja:Kalevi Jalgrattakool,

Korvpall: Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Algus:16. aprill 2011 - 09:00
Lõpp:16. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga 1/4finaal, KK HITO - Tamsalu Los Toros
Algus:15. aprill 2011 - 20:15
Lõpp:15. aprill 2011 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV D-klassi tüdrukute veerandfinaalid
Algus:15. aprill 2011 - 16:45
Lõpp:15. aprill 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Alutaguse noorte mängude 6.-9. klasside turniir
Algus:14. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:14. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Jalgpall: Eesti MV poisid B-2. JK Sillamäe Kalev (96) - Jõhvi Orbiit (96)
Algus:12. aprill 2011 - 17:00
Lõpp:12. aprill 2011 - 18:45
Asukoht:Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak

Ujumine: Eesti Noorte sari III etapp
Algus:09. aprill 2011 - 00:00
Lõpp:09. aprill 2011 - 00:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Prussakov

Jalgpall: Võrgud sahisema vahevoor
Algus:07. aprill 2011 - 09:30
Lõpp:07. aprill 2011 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti A-klassi meistrivõistluste veerandfinaalseeria otsustav kohtumine, KK HITO - T. Soku KK
Algus:06. aprill 2011 - 19:30
Lõpp:06. aprill 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Poks: Maardu poksiturniir
Algus:02. aprill 2011 - 14:00
Lõpp:03. aprill 2011 - 14:00
Asukoht:Maardu spordihoone

Suusatamine: Ida-Virumaa MV vabatehnika maratonis
Algus:02. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:02. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Pannjärve

Ujumine: Kohtla-Järve lahti MV 2011
Algus:02. aprill 2011 - 10:30
Lõpp:02. aprill 2011 - 13:30

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi 1/4finaal, KK HITO - T. Soku KK
Algus:01. aprill 2011 - 17:45
Lõpp:01. aprill 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste finaal, KK HITO - Askele
Algus:01. aprill 2011 - 20:00
Lõpp:01. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Toomas Nõmmiste

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:31. märts 2011 - 17:00
Lõpp:31. märts 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Maris Nurm

Suusatamine: K-J lahtised MV vabatehnikas
Algus:30. märts 2011 - 18:00
Lõpp:30. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme

Korvpall: Eesti meistrivõistluste teise liiga 1/4finaal, KK HITO II - Tallinna Puhhid
Algus:29. märts 2011 - 20:15
Lõpp:29. märts 2011 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:27. märts 2011 - 11:00
Lõpp:27. märts 2011 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Poks: Lahtine ring 2.etapp
Algus:26. märts 2011 - 11:00
Lõpp:26. märts 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:26. märts 2011 - 11:00
Lõpp:26. märts 2011 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Korvpall: Jõhvi 3v3 turniir
Algus:25. märts 2011 - 19:00
Lõpp:25. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jalgrattasport: treening maanteel
Algus:25. märts 2011 - 11:00
Lõpp:25. märts 2011 - 13:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Maris Nurm

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:24. märts 2011 - 11:00
Lõpp:24. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:23. märts 2011 - 11:00
Lõpp:23. märts 2011 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Maris Nurm

Suusatamine: Piret Niglase 3 auhinnavõistlus suusavahetusega sõidus
Algus:20. märts 2011 - 12:00
Lõpp:20. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme

Korvpall: I-Virumaa MV , Viru Basket - BC Karjamaa
Algus:20. märts 2011 - 00:00
Lõpp:20. märts 2011 - 00:00
Asukoht:Voka spordihoone
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit,

Suusatamine: ETV-Swedbank noorte suusasari V etapp
Algus:19. märts 2011 - 11:00
Lõpp:19. märts 2011 - 15:00
Asukoht:Albu, Valgehobusemäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kergejõustik: Jõhvi Cup sisekergejõustikus
Algus:18. märts 2011 - 14:00
Lõpp:18. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Võrkpall: Võistlus Viljandis
Algus:18. märts 2011 - 07:30
Lõpp:19. märts 2011 - 15:00
Asukoht:

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu VII etapp
Algus:16. märts 2011 - 17:00
Lõpp:16. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Suusatamine: Jõhvi lahtised meistrivõistlused, vabatehnika
Algus:14. märts 2011 - 17:00
Lõpp:14. märts 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Jaak Mae karikavõistlused
Algus:13. märts 2011 - 00:00
Lõpp:13. märts 2011 - 00:00
Asukoht:Valgehobusemäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Maris Nurm

Suusatamine: Eesti noorte MV teatesõit
Algus:13. märts 2011
Lõpp:13. märts 2011
Asukoht:Mõedaka
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Suusatamine: Narva linna MV
Algus:13. märts 2011 - 11:00
Lõpp:13. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Äkkeküla, Pähklimäe suusarajad
Korraldaja:Äkke SK, Vladimir Vsivtsev

Jõutõstmine: Kohtla-Järve linna MV jõutõstmises
Algus:12. märts 2011 - 11:00
Lõpp:12. märts 2011 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused, Remeks - BC Karjamaa
Algus:12. märts 2011 - 14:30
Lõpp:12. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Kohtla-Järve spordihoone

Suusatamine: Eesti mv ind. dist
Algus:12. märts 2011 - 00:00
Lõpp:12. märts 2011 - 00:00
Asukoht:Mõedaka
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Peep Kivil

Korvpall: Eesti mv poisid C-1
Algus:12. märts 2011 - 00:00
Lõpp:12. märts 2011 - 00:00
Asukoht:Kunda SH
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: EMV 1. liiga, KK Hito – Filmipood.ee
Algus:11. märts 2011 - 20:00
Lõpp:11. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu VI etapp
Algus:09. märts 2011 - 18:00
Lõpp:09. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Suusatamine: Sinimäe maraton
Algus:06. märts 2011 - 12:00
Lõpp:06. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Sinimäe

Triatlon: Lähte talitriatlon/ Eesti MV/ Euroopa KV etapp
Algus:06. märts 2011 - 11:00
Lõpp:06. märts 2011 - 15:00
Asukoht:Lähte
Korraldaja:Kaarel Schmidt

Korvpall: EMV A-klassi eliitseeria, kolm mängu
Algus:06. märts 2011 - 11:30
Lõpp:06. märts 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: EMV A-klassi eliitseeria, KK HITO - BC Kalev/Cramo I
Algus:05. märts 2011 - 18:00
Lõpp:05. märts 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Jalgrattasport: Eesti MV talikrossis
Algus:05. märts 2011 - 00:00
Lõpp:05. märts 2011 - 00:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Maris Nurm

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK Hito II - Nõmme Rim
Algus:04. märts 2011 - 20:00
Lõpp:04. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu VI etapp
Algus:03. märts 2011 - 18:00
Lõpp:03. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jaak Rooden

Suusatamine: Alutaguse noorte mängud suusatamises
Algus:02. märts 2011 - 11:00
Lõpp:02. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Eesti meistriliiga, BC Kalev/Cramo - Valga KK
Algus:01. märts 2011 - 19:00
Lõpp:01. märts 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:28. veebruar 2011 - 17:00
Lõpp:28. veebruar 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Eesti valdade XIX talimängud
Algus:26. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:27. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Lähte
Korraldaja:Eestimaa Spordiliit Jõud,

Suusatamine: ETV-Swedbank noorte suusasari IV etapp
Algus:25. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:25. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Mammaste

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste I liiga, KK HITO - Kohila SK
Algus:25. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:25. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Äkke SK karikavõistlused
Algus:24. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:24. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Äkkeküla, Pähklimäe suusarajad

Korvpall: Eesti MV II liiga, Altius/Vars - KK Hito II
Algus:23. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:23. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Lasnamäe gümnaasium

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:23. veebruar 2011 - 14:00
Lõpp:23. veebruar 2011 - 16:30
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Võrkpall: Sõpruskohtumised
Algus:23. veebruar 2011 - 15:00
Lõpp:23. veebruar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti meistrivõistluste naiste meistriliiga, NikeWomen - Eclex
Algus:22. veebruar 2011 - 18:30
Lõpp:22. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: T6-9 klass turniir Lähtel
Algus:21. veebruar 2011 - 14:30
Lõpp:21. veebruar 2011 - 17:00
Asukoht:Lähte spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Suusaosakonna treening
Algus:21. veebruar 2011 - 17:00
Lõpp:21. veebruar 2011 - 19:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Kick-boxing: Est Open 2011
Algus:20. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:20. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Tallinn, Kalevi spordihall

Korvpall: Eesti D-klassi korvpalli MV etapp
Algus:20. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:20. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Jalgpall: Sillamäe Cup - P1998
Algus:19. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:19. veebruar 2011 - 14:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi spordihoone

Kick-boxing: Est Open 2011
Algus:19. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:19. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Tallinn, Kalevi spordihall

Suusatamine: Iisaku KV suusatamises
Algus:<