Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jalgpall

Ida-Virumaa jalgpalli treenerite täiendkoolitus
Algus:20. juuni 2018
Lõpp:20. juuni 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpalliklubi Fööniks jalgpalli hooaja avamine
Algus:08. aprill 2018 - 12:00
Lõpp:08. aprill 2018 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

J õhvi LOKO CUP
Algus:18. veebruar 2018 - 10:00
Lõpp:18. veebruar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Jõhvi LOKO CUP
Algus:17. veebruar 2018
Lõpp:17. veebruar 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jõhvi LOKO CUP
Algus:04. veebruar 2018
Lõpp:04. veebruar 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jõhvi LOKO CUP
Algus:03. veebruar 2018 - 10:00
Lõpp:03. veebruar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jõhvi LOKO CUP
Algus:28. jaanuar 2018 - 10:00
Lõpp:28. jaanuar 2018 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Veteranide jalgpalli turniir.
Algus:01. mai 2015 - 09:30
Lõpp:01. mai 2015 - 13:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:BK-85, Viktor Predbannikov

Talveliiga-Harju Jalgpallikool, IV etapp
Algus:14. märts 2015 - 08:30
Lõpp:14. märts 2015 - 15:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Suure-Jaani Cup
Algus:01. veebruar 2015 - 09:00
Lõpp:01. veebruar 2015
Asukoht:Suure-Jaani
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Suure-Jaani Cup
Algus:25. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:25. jaanuar 2015
Asukoht:Suure -Jaani
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2005, Igor Shashkov

Talveliiga -Harju Jalgpallikool, III etapp
Algus:17. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:17. jaanuar 2015 - 15:15
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Põltsama Cup 2015
Algus:17. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:17. jaanuar 2015
Asukoht:
Korraldaja:,

AASTALÕPUTURNIIR D2 klassi
Algus:29. detsember 2014 - 11:00
Lõpp:29. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:Tallinnas Kalevi Spordihallis.
Korraldaja:Johvi SK Lokomotiv 2003, Igor Shashkov

TalveKarikas Sillamäel.
Algus:20. detsember 2014 - 08:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 16:00
Asukoht:

Talveliiga 2014/2015 Harju Jalgpallikool, II-etapp
Algus:13. detsember 2014 - 09:00
Lõpp:13. detsember 2014 - 15:15
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Flora cup
Algus:16. november 2014 - 11:00
Lõpp:16. november 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Igor Saskov

Talveliiga 2014/2015 Harju Jalgpallikool, I-etapp
Algus:15. november 2014 - 09:00
Lõpp:15. november 2014 - 15:15
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:SK Lokomotiv Jõhvi 2003, Igor Shashkov

Eesti mv D2 V. JK Kuusalu Kalev
Algus:11. oktoober 2014 - 12:30
Lõpp:11. oktoober 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Jalgpall Kooliliiga
Algus:09. oktoober 2014 - 10:00
Lõpp:09. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:Paide
Korraldaja:Valeri Kulatšenko

Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Tallinna JK Flora II
Algus:08. oktoober 2014 - 16:00
Lõpp:08. oktoober 2014 - 17:30
Asukoht:Nike Arena
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

E2.VII
Algus:05. oktoober 2014 - 12:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 13:15
Asukoht:Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv, Igor Shashkov

E2.VII»
Algus:05. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 14:15
Asukoht:Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv, Igor Shashkov

E mv.D2.5 Paide Linnameeskond (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:04. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 12:20
Asukoht:Paide kunstmuruväljak-Kooli 1 .Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Vändra JK Vaprus
Algus:04. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

E mv.D2.5 FC Paide (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:28. september 2014 - 16:00
Lõpp:28. september 2014 - 17:20
Asukoht:Paide kunstmuruväljak-Kooli 1 .Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

EMV E2.VII
Algus:28. september 2014 - 16:00
Lõpp:28. september 2014 - 17:15
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 1 (05), Igor Shashkov

E2.VII
Algus:24. september 2014 - 17:00
Lõpp:24. september 2014 - 18:15
Asukoht:Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv, Igor Shashkov

Eesti mv D2 V. K-Järve Viru
Algus:20. september 2014 - 12:30
Lõpp:20. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

E2.VII
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 11:15
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 2005, Igor Shashkov

E mv. E2.7 Kiviõli FC Irbis (05)-Jõhvi SK Lokomotiv II (05)
Algus:14. september 2014 - 12:00
Lõpp:14. september 2014 - 13:15
Asukoht:Kiviõli linnastaadion - Spordi 9
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

E mv.D2.5 Kiviõli FC Irbis (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:13. september 2014 - 12:30
Lõpp:13. september 2014 - 13:40
Asukoht:Kiviõli linnastaadion -Spordi 9
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Vasalemma
Algus:13. september 2014 - 16:00
Lõpp:13. september 2014 - 18:00
Asukoht:Vaslemma Põhikooli st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

E2.VII Jõhvi SK Lokomotiv I (05) Kiviõli FC Irbis (05)
Algus:06. september 2014 - 10:00
Lõpp:06. september 2014 - 11:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Igor Shashkov

E2.VII Jõhvi SK Lokomotiv II (05) Narva JK Trans (05)
Algus:06. september 2014 - 11:00
Lõpp:06. september 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Igor Shashkov

Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Põltsamaa Sport
Algus:06. september 2014 - 13:00
Lõpp:06. september 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D2 V.
Algus:06. september 2014 - 12:30
Lõpp:06. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

D2.VI 2003
Algus:06. september 2014 - 12:30
Lõpp:06. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 03, Igor Shashkov

Emv .E2.7 Rakvere JK Tarvas(05)-Jõhvi SK Lokomotiv 2 (05)
Algus:31. august 2014 - 12:00
Lõpp:31. august 2014 - 13:00
Asukoht:Rakvere kunstmuru Võidu 67
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

E mv. D2.5 Paide Linnameeskond (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:30. august 2014 - 11:00
Lõpp:30. august 2014 - 12:20
Asukoht:Paide kunstmuruväljak- Kooli 1 .Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

E2.VII EMV
Algus:27. august 2014 - 19:00
Lõpp:27. august 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Vändra
Algus:22. august 2014 - 17:00
Lõpp:22. august 2014 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Valeri Kulatšenko

D2.V FC Paide (03)-Jõhvi SK Lokomotiv (03)
Algus:09. august 2014 - 16:00
Lõpp:09. august 2014 - 17:20
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jõhvi Loko cup
Algus:03. august 2014 - 10:00
Lõpp:03. august 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen Igor Šaškov

Eesti mv B1.II 98. Vasalemma- Põltsamaa
Algus:26. juuli 2014 - 11:00
Lõpp:26. juuni 2014 - 13:00
Asukoht:Põltsamaa st.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv E2. Jõhvi Sk Lokomotiv- Rakvere Tarvas
Algus:06. juuli 2014 - 12:00
Lõpp:06. juuli 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Võidupüha noorte jalgpalliturniiri Loko CUP 2014
Algus:22. juuni 2014 - 10:00
Lõpp:23. juuni 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Tallinna JK Flora
Algus:14. juuni 2014 - 13:00
Lõpp:14. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - K-Järve
Algus:14. juuni 2014 - 12:30
Lõpp:14. juuni 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Eesti mv D2.V 03. Kiviõli - Jõhvi
Algus:07. juuni 2014 - 12:30
Lõpp:07. juuni 2014 - 14:30
Asukoht:Kiviõli linnastaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Eesti mv B1.II 98. Vändra Vaprus - Jõhvi
Algus:06. juuni 2014 - 17:00
Lõpp:06. juuni 2014 - 19:00
Asukoht:Vändra staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D2.V 03. Kuusalu - Jõhvi
Algus:01. juuni 2014 - 17:00
Lõpp:01. juuni 2014 - 18:30
Asukoht:Kuusalu Keskooli st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:24. mai 2014 - 12:30
Lõpp:24. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Eesti mv B1.II 98. Vasalemma- Jõhvi
Algus:22. mai 2014 - 16:00
Lõpp:22. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Vasalemma PK st.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv E2 VII.Narva JK Trans (05)- - Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:18. mai 2014 - 12:00
Lõpp:18. mai 2014 - 13:30
Asukoht:Narva st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Šaškov

Eesti mv E2. Kiviõli Irbis - Jõhvi Sk Lokomotiv
Algus:18. mai 2014 - 12:00
Lõpp:18. mai 2014 - 00:00
Asukoht:Kiviõli st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Saskov

Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Paide
Algus:17. mai 2014 - 12:30
Lõpp:17. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Saskov

Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vasalemma
Algus:16. mai 2014 - 16:00
Lõpp:16. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D2.V 03. K-Järve - Jõhvi
Algus:11. mai 2014 - 10:00
Lõpp:11. mai 2014 - 12:00
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Eesti mv B1.II 98. Põltsamaa - Jõhvi
Algus:10. mai 2014 - 11:00
Lõpp:10. mai 2014 - 13:00
Asukoht:Põltsamaa staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli Irbis
Algus:08. mai 2014 - 17:30
Lõpp:08. mai 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Šaškov

Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Tallinna JK Flora
Algus:06. mai 2014 - 15:00
Lõpp:06. mai 2014 - 16:30
Asukoht:A le cog arena
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv B1.II 98. Tln FC Flora - Jõhvi
Algus:03. mai 2014 - 11:00
Lõpp:03. mai 2014 - 13:00
Asukoht:Nike Arena
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:02. mai 2014 - 16:00
Lõpp:02. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Põltsamaa
Algus:25. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:25. aprill 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Spring cup 2014
Algus:20. aprill 2014 - 08:30
Lõpp:20. aprill 2014 - 13:30
Asukoht:Laagri. Tln. Kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Spring Cup 2014
Algus:19. aprill 2014 - 08:30
Lõpp:19. aprill 2014 - 13:30
Asukoht:Laagri. Tln. Kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vändra Vaprus
Algus:19. aprill 2014 - 13:00
Lõpp:19. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Viljandi Cup. Viljandi Tulevik
Algus:09. märts 2014 - 10:30
Lõpp:09. märts 2014 - 15:00
Asukoht:Viljandi spordihoone suur saal, Vaksali 4
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Sõpruskohtumine
Algus:06. märts 2014 - 15:30
Lõpp:06. märts 2014 - 16:30
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Suure-Jaani CUP. 2005 poisid.
Algus:15. veebruar 2014
Lõpp:15. veebruar 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor

Noorteturniir Tammeka Cup.
Algus:08. veebruar 2014 - 11:00
Lõpp:08. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Nõo Spordihoone Hariduse 3b
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Sõprusturniir Flora cup.
Algus:14. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 16:00
Asukoht:Asula 4.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Šaškov

Jalgpall: Noorteturniir B kl Обезьянка. "Sillamae cup"
Algus:14. detsember 2013 - 13:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 19:00
Asukoht:Sillamäe SK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Noorteturniir A kl. Обезьянка. "Sillamae cup".
Algus:08. detsember 2013
Lõpp:08. detsember 2013
Asukoht:Sillamäe, Kesk 30, Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Noorteturniir B kl Обезьянка. "Sillamae cup"
Algus:07. detsember 2013 - 14:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Sillamäe, Kesk 30, Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

8 Suure-Jaani CUP. 2005 poisid.
Algus:07. detsember 2013
Lõpp:07. detsember 2013
Asukoht:Suure-Jaani Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, I. Šaškov

Harrastajate turniir Järve JK auhindadele
Algus:23. november 2013
Lõpp:23. november 2013
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Sõpruskohtumine. St Peterburg, JK Järve
Algus:02. november 2013 - 11:00
Lõpp:02. november 2013 - 15:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:26. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:17. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 17:30
Asukoht:Valga Kungla Kunstmuru v
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Põlva KSL finaal
Algus:10. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:10. oktoober 2013 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV III liiga. Tln JK Visadus
Algus:06. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 18:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Viktor Nesterenko

Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:04. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:04. oktoober 2013 - 17:30
Asukoht:Viljandi kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Kohtla-Järve JK Järve 2
Algus:28. september 2013 - 11:00
Lõpp:28. september 2013 - 13:30
Asukoht:K-Järve SK st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV III liiga. Tln FC STROMMI
Algus:21. september 2013 - 12:00
Lõpp:21. september 2013 - 14:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Eesti MV D2. Rakvere Tsempion
Algus:18. september 2013 - 16:00
Lõpp:18. september 2013 - 17:30
Asukoht:Rakvere kunstmuruv.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Kiviõli FC Irbis
Algus:15. september 2013 - 14:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:14. september 2013 - 15:30
Lõpp:14. september 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:13. september 2013 - 16:30
Lõpp:13. september 2013 - 18:00
Asukoht:Paide Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV D2. Narva Trans
Algus:12. september 2013 - 16:30
Lõpp:12. september 2013
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:07. september 2013 - 12:30
Lõpp:07. september 2013 - 14:00
Asukoht:Narva kunstmuru väljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:05. september 2013 - 15:00
Lõpp:05. september 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:30. august 2013 - 15:00
Lõpp:30. august 2013 - 16:30
Asukoht:Kambja st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:23. august 2013 - 17:00
Lõpp:23. august 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV D2. Rakvere Tarvas
Algus:22. august 2013 - 17:30
Lõpp:22. august 2013 - 19:00
Asukoht:Rakvere kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti MV B2. K-Järve JK Järve
Algus:17. august 2013
Lõpp:17. august 2013
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV D2. K-Järve JK JÄRVE
Algus:10. august 2013 - 15:00
Lõpp:10. august 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:09. august 2013 - 16:30
Lõpp:09. august 2013 - 18:00
Asukoht:Paide Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Viljandi JK Tulevik
Algus:03. august 2013 - 19:30
Lõpp:03. august 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Illuka Sõprusvaldade noorte jalgpalliturniir. 2002 a.s poistele.
Algus:12. juuli 2013 - 09:30
Lõpp:13. juuli 2013 - 19:30
Asukoht:Illuka spordistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:20. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:20. juuni 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Eesti MV D2. Rakvere Tsempion
Algus:16. juuni 2013 - 16:00
Lõpp:16. juuni 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:14. juuni 2013 - 17:00
Lõpp:14. juuni 2013 - 18:30
Asukoht:Kambja st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:07. juuni 2013 - 17:00
Lõpp:07. juuni 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV D2. Narva Trans
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nezterenko

Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:31. mai 2013 - 17:00
Lõpp:31. mai 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:29. mai 2013 - 16:30
Lõpp:29. mai 2013 - 18:00
Asukoht:Narva Kalevi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti mv B2. K-Järve JÄRVE 2
Algus:21. mai 2013 - 17:00
Lõpp:21. mai 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV. Jõhvi Lokomotiv - Viljandi
Algus:17. mai 2013 - 19:00
Lõpp:17. mai 2013 - 20:30
Asukoht:Viljandi Linnastaadion Ranna pst 1
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti MV D2. Sillamäe Kalev
Algus:15. mai 2013 - 16:00
Lõpp:15. mai 2013 - 17:30
Asukoht:Sillamäe Kalevi st

Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:09. mai 2013 - 16:00
Lõpp:09. mai 2013 - 17:30
Asukoht:Valga Kungla Kunstmuru v
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV D2. K-Järve JK JÄRVE
Algus:04. mai 2013 - 12:30
Lõpp:04. mai 2013 - 13:45
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Eesti mv 3 liiga. Tallinna Maccabi
Algus:02. mai 2013 - 18:30
Lõpp:02. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Tallinn

Eesti mv 3 liiga. FC Levadia
Algus:27. aprill 2013 - 12:00
Lõpp:27. aprill 2013 - 14:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.

Eesti MV B2. Viljandi SK - Jõhvi SK
Algus:26. aprill 2013 - 15:00
Lõpp:26. aprill 2013 - 16:20
Asukoht:Viljandi kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv 3 liiga. Ambla Vallameeskond
Algus:21. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Ambla

98 poisid. Matškohtumine Narva Trans - Jõhvi Spordikool
Algus:17. aprill 2013 - 15:15
Lõpp:17. aprill 2013 - 17:00
Asukoht:Narva kunstmuru väljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv 3 liiga. SK Eestimaa Kasakad
Algus:13. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

98 poisid. Matškohtumine Narva Trans - Jõhvi Spordikool
Algus:10. aprill 2013 - 16:00
Lõpp:10. aprill 2013 - 17:30
Asukoht:Narva Kalevi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Sõprusmäng Sillamäe Kalev
Algus:23. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

3 liiga vstk kontrollmäng JK Legion.
Algus:03. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Tallinn Vismari staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Ivanov

Kiviõli Irbis Cup
Algus:22. detsember 2012 - 10:30
Lõpp:22. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Kiviõli
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Aastalõputurniir
Algus:21. detsember 2012 - 09:00
Lõpp:21. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Aastalõputurniir III liiga. 1994-1996 a.s noormehed
Algus:19. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:19. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Kalevi spordihall. Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Sergei Ivanov

Sillamäe Kalevi jalgpalliturniir. 2002 poisid
Algus:15. detsember 2012
Lõpp:15. detsember 2012
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Rahvusvaheline noorte saalijalgpalliturniir „Sillamäe Cup 2012 (1993-97 )
Algus:08. detsember 2012 - 11:30
Lõpp:09. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Rahvusvaheline noorte saalijalgpalliturniir „Sillamäe Cup 2012
Algus:01. detsember 2012 - 09:00
Lõpp:02. detsember 2012 - 20:30
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV C1 Rapla JK Atli - Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:26. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:26. oktoober 2012 - 20:30
Asukoht:Valtu SH staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV (II E/N) JK Kaitseliit Kalev - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:21. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:21. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Kuusalu KK staadion (Kuusalu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - Tallinna FC Flora
Algus:19. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:19. oktoober 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - FC HELIOS
Algus:12. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:12. oktoober 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Tallinna JK Legion - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:07. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) JK Tallinna Kalev Juunior - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:06. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV C1 Nõmme JK Kalju - Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:05. oktoober 2012 - 16:00
Lõpp:05. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:Hiiu kunstmuru, Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Viimsi FC Igiliikur
Algus:29. september 2012 - 12:00
Lõpp:29. september 2012 - 14:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (E1.V) Narva Trans-Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:27. september 2012 - 15:45
Lõpp:27. september 2012 - 18:00
Asukoht:Narva kalevi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (E1.V) Jõhvi SK Lokomotiv-JK Alko
Algus:23. september 2012 - 10:00
Lõpp:23. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - Vändra JK Vaprus
Algus:21. september 2012 - 17:00
Lõpp:21. september 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) FC Kiiu - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:20. september 2012 - 19:00
Lõpp:20. september 2012 - 21:00
Asukoht:Kuusalu KK staadion (Kuusalu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (E1.V) JK Sillamäe Kalev-Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:16. september 2012 - 10:00
Lõpp:16. september 2012 - 14:00
Asukoht:Sillamäe kalevi kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Tallinna JK Piraaja II
Algus:15. september 2012 - 12:00
Lõpp:15. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV C1 Jõhvi SK Lokomotiv - Rapla JK Atli
Algus:14. september 2012 - 17:00
Lõpp:14. september 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - JK Suema Cargobus
Algus:12. september 2012 - 18:00
Lõpp:12. september 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Rakvere JK Tarvas III - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:09. september 2012 - 12:00
Lõpp:09. september 2012 - 14:00
Asukoht:Rakvere kunstmuru (Võidu 67, Rakvere)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti mv C1 (98).Flora - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:07. september 2012 - 16:00
Lõpp:07. september 2012 - 17:30
Asukoht:Tallinn, Al e Cog varuväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV (E1.V) Jõhvi SK Lokomotiv-Rakvere JK Tarvas
Algus:04. september 2012 - 17:00
Lõpp:04. september 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) FC Pokkeriprod - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:26. august 2012 - 12:00
Lõpp:26. august 2012 - 14:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - JK Sillamäe Kalev II
Algus:22. august 2012 - 10:00
Lõpp:22. august 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Narva JK Trans II
Algus:19. august 2012 - 12:00
Lõpp:19. august 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (E1.V) Jõhvi SK Lokomotiv-JK Alko
Algus:19. august 2012 - 10:00
Lõpp:19. august 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) JK Tallinna Kalev II - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:17. august 2012 - 20:15
Lõpp:17. august 2012 - 22:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (E1.V) JK Sillamäe Kalev-Jõhvi SK Lokomotiv
Algus:15. august 2012 - 12:00
Lõpp:15. august 2012 - 15:00
Asukoht:Sillamäe kalevi kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Ambla Vallameeskond - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:12. august 2012 - 13:00
Lõpp:12. august 2012 - 15:00
Asukoht:Ambla staadion (Ambla)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - Lasnamäe FC Ajax
Algus:10. august 2012 - 19:00
Lõpp:10. august 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti mv C1 (98). Vändra JK Vaprus - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:10. august 2012 - 13:00
Lõpp:10. august 2012 - 14:30
Asukoht:Vändra staadion

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Tallinna FC Levadia III
Algus:04. august 2012 - 12:00
Lõpp:04. august 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) FC M.C. Tallinn - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:03. august 2012 - 19:00
Lõpp:03. august 2012 - 21:00
Asukoht:Kernu PK staadion (Kernu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - SK Eestimaa Kasakad
Algus:29. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:29. juuli 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) SK Eestimaa Kasakad - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:15. juuli 2012 - 15:00
Lõpp:15. juuli 2012 - 17:00
Asukoht:Laagri kunstmuru (Veskitammi 22, Saue)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - JK Kaitseliit Kalev
Algus:01. juuli 2012 - 17:00
Lõpp:01. juuli 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Tallinna JK Dünamo - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:26. juuni 2012 - 19:00
Lõpp:26. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Sõle G staadion (Sõle 40, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti mv C1 (98). Jõhvi SK/Lokomotiv- NõmmeJK Kalju
Algus:22. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:22. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv C1 (98). FC Flora - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:15. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:15. juuni 2012 - 18:30
Asukoht:Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)

Eesti MV (IV) Viimsi FC Igiliikur - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) FC Maardu - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:09. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:09. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Maardu linnastaadion (Karjääri 4, Maardu)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti mv C1 (98). JK Loo-Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:08. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:08. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Loo, Jõelähtme
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - FC Kiiu
Algus:03. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:03. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - FC Infonet II
Algus:02. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:02. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti mv C1 (98). Jõhvi SK/Lokomotiv- JK Rapla
Algus:01. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:01. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv C1 (98). JK Lootus - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:28. mai 2012 - 17:00
Lõpp:28. mai 2012 - 19:00
Asukoht:K-Järve lastestaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV (II E/N) Tallinna FC Ararat TTÜ SK - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:27. mai 2012 - 16:00
Lõpp:27. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Tallinna JK Piraaja II - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:27. mai 2012 - 18:30
Lõpp:27. mai 2012 - 20:00
Asukoht:Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - JK Sillamäe Kalev II
Algus:20. mai 2012 - 20:00
Lõpp:20. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II (7 )- Rakvere JK Tarvas III (0)
Algus:20. mai 2012 - 15:00
Lõpp:20. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (II E/N) FC Velldoris - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:11. mai 2012 - 20:00
Lõpp:11. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Wismari staadion (Wismari 15a, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) JK Suema Cargobus - Jõhvi FC Lokomotiv II
Algus:11. mai 2012 - 20:15
Lõpp:11. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Kalevi st kunstmuru (Staadioni 8, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Mini EURO
Algus:11. mai 2012
Lõpp:15. mai 2012
Asukoht:Poznan, Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV (II E/N) Nõmme JK Kalju II - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:06. mai 2012 - 16:00
Lõpp:06. mai 2012 - 19:00
Asukoht:Laagri kunstmuru (Veskitammi 22, Saue)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - FC Pokkeriprod
Algus:05. mai 2012 - 15:00
Lõpp:05. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Ahtme G kunstmuru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Ühistreening Voka varuväljakul
Algus:03. mai 2012 - 00:00
Lõpp:03. mai 2012 - 00:00
Asukoht:Voka
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv IV liiga. Tln FC Levadia - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:14. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:14. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Tln
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäel.
Algus:06. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:06. aprill 2012 - 16:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Lihula Cup
Algus:09. märts 2012 - 10:00
Lõpp:09. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Lihula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Sillamäe cup turniir 1997-98 a.s poisid
Algus:25. veebruar 2012 - 10:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Sillamäe cup turniir 1993-96 a.s poisid
Algus:24. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:24. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Kiviõli noorte jalgpalliturniir
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 14:30
Asukoht:Maidla Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Noorte saalijalgpalliturniir Sillamäe Cup 2011. P`02
Algus:02. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:04. detsember 2011 - 15:00
Asukoht:Sillamäe Spordikompleks
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Sõpruskohtumine
Algus:07. november 2011 - 14:00
Lõpp:07. november 2011 - 16:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi spordihoone

Eesti MV poisid D-1. JK Merkuur - Jõhvi Spordikool (99)
Algus:15. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:15. oktoober 2011 - 12:30
Asukoht:Tartu, Annelinna st - Annemõisa 6
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti koolide finaalturniir
Algus:12. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:12. oktoober 2011 - 15:00
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti mv D1. Tartu Tammeka - Jõhvi SK
Algus:01. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:01. oktoober 2011 - 12:00
Asukoht:Tartu Tamme muruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesi mv D1. FC Santos - Jõhvi SK
Algus:19. september 2011 - 17:30
Lõpp:19. september 2011 - 19:00
Asukoht:Tartu, Tamme st
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid D-1. FC Santos - Jõhvi Spordikool (99)
Algus:17. september 2011 - 14:00
Lõpp:17. september 2011 - 15:30
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

SK Noorus-96 (96) - Jõhvi Orbiit (96)
Algus:13. september 2011 - 13:30
Lõpp:13. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõgeva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid D-1. FC Elva - Jõhvi Spordikool (99)
Algus:27. august 2011 - 11:00
Lõpp:27. august 2011 - 12:30
Asukoht:Elva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Rahvaliiga. Rakvere-Jõhvi SK
Algus:18. august 2011 - 19:00
Lõpp:18. august 2011 - 20:30
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Sõpruskohtumine (poisid 1999 a.s)
Algus:17. august 2011 - 10:30
Lõpp:17. august 2011 - 13:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B -2.FC Valga Warrior (96)- Jõhvi Spordikool (96)
Algus:11. august 2011 - 17:00
Lõpp:11. august 2011 - 18:30
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B -2.FC Valga Warrior (96)- Jõhvi Spordikool (96)
Algus:14. juuni 2011 - 17:00
Lõpp:14. juuni 2011 - 18:30
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid D-1. FC Tartu (99)- Jõhvi Spordikool (99)
Algus:12. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:12. juuni 2011 - 12:30
Asukoht:Tartu M.Reiniku G.st - Riia 25a,Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Rahvaliiga
Algus:11. juuni 2011 - 09:15
Lõpp:11. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Kunda
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Roman Treial

Eesti MV poisid D-1.Jõhvi Spordikool (99)-JK Tammeka (99)
Algus:09. juuni 2011 - 14:00
Lõpp:09. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B -2. Jõhvi Spordikool(96) - Sillamäe Kalev(96)
Algus:07. juuni 2011 - 17:00
Lõpp:07. juuni 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid D-1. Jõhvi Spordikool (99)- FC Santos(99)
Algus:06. juuni 2011 - 14:00
Lõpp:06. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B-2. Jõhvi Spordikool (96)- SK Noorus-96 (96)
Algus:30. mai 2011 - 17:00
Lõpp:30. mai 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B -2. Paide - Jõhvi Spordikool
Algus:24. mai 2011 - 17:00
Lõpp:24. mai 2011 - 18:30
Asukoht:Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid D-1.Narva Trans (99)- Jõhvi Spordikool (99)
Algus:21. mai 2011 - 12:00
Lõpp:21. mai 2011 - 13:30
Asukoht:Narva
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid D-1. Jõhvi Spordikool (99)- FC Elva (99)
Algus:14. mai 2011 - 14:00
Lõpp:14. mai 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B -2. FC Valga Warrior (96)- Jõhvi Spordikool (96)
Algus:10. mai 2011 - 17:00
Lõpp:10. mai 2011 - 18:30
Asukoht:

Eesti MV poisid D-1. JK Alko (99)- Jõhvi Spordikool (99)
Algus:07. mai 2011 - 14:00
Lõpp:07. mai 2011 - 15:30
Asukoht:Ahtme Gümnaasiumi kunstmuru - Altserva 6, Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Eesti MV poisid B-2. Rakvere JK Tarvas (96) - Jõhvi Orbiit (96)
Algus:03. mai 2011 - 17:00
Lõpp:03. mai 2011 - 18:45
Asukoht:Rakvere kunstmuruväljak

Eesti MV poisid B-2. JK Sillamäe Kalev (96) - Jõhvi Orbiit (96)
Algus:12. aprill 2011 - 17:00
Lõpp:12. aprill 2011 - 18:45
Asukoht:Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak

Võrgud sahisema vahevoor
Algus:07. aprill 2011 - 09:30
Lõpp:07. aprill 2011 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sillamäe Cup - P1998
Algus:19. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:19. veebruar 2011 - 14:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi spordihoone

Santose jalgpalliturniir
Algus:29. jaanuar 2011 - 10:00
Lõpp:29. jaanuar 2011 - 16:00
Asukoht:Nõo



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool