Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Kergejõustik

XXXIII Jõhvi Rahvajooks
Algus:15. september 2018
Lõpp:15. september 2018
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõhvi Spordikooli lahtised auhinnavõistlused kergejõustiku 4-võistluses noortele
Algus:30. mai 2018 - 14:00
Lõpp:30. mai 2018 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

KOOLISPORT koolinoorte kergejõustiku MV
Algus:29. mai 2018
Lõpp:29. mai 2018
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

KOOLISPORT Algklasside kergejõustik
Algus:23. mai 2018
Lõpp:23. mai 2018
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

KOOLISPORT TV 10 Olümpiastarti
Algus:10. mai 2018
Lõpp:10. mai 2018
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

KOOLISPORT Lootuste stardid
Algus:03. aprill 2018
Lõpp:03. aprill 2018
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

KOOLISPORT 10 Olümpiastarti
Algus:23. jaanuar 2018
Lõpp:23. jaanuar 2018
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

XXX JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
Algus:22. detsember 2017 - 15:45
Lõpp:22. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Jõhvi lahtised kergejõustiku võistlused
Algus:09. detsember 2017
Lõpp:09. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

XXXI Hüppajate päev
Algus:01. detsember 2017
Lõpp:01. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Jõhvi linna lahtised sisevõistlused kergejõustikus
Algus:23. november 2017 - 16:00
Lõpp:23. november 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

XXXII Jõhvi Rahvajooks
Algus:16. september 2017
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Jõhvi Spordikooli lahtised noorte kergejõustikuvõistlused
Algus:06. juuni 2017 - 14:00
Lõpp:06. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

XV Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooks
Algus:27. mai 2017 - 12:00
Lõpp:27. mai 2017
Asukoht:

Ida-Virumaa laste kergejõustiku IAAF-i võistlused
Algus:13. aprill 2017
Lõpp:13. aprill 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Ida-Virumaa karikavõistlused kergejõustikus
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Jõhvi CUP sisekergejõustikus
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:17. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

XXX Jõhvi Hüppajate päev
Algus:25. november 2016 - 15:00
Lõpp:25. november 2016 - 19:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

XXXI Jõhvi rahvajooks
Algus:17. september 2016 - 10:00
Lõpp:17. september 2016
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Eesti murdmaajooksu KV
Algus:10. oktoober 2015
Lõpp:10. oktoober 2015
Asukoht:Tallinn, Hiiu

XXX Jõhvi rahvajooks
Algus:19. september 2015 - 12:00
Lõpp:19. september 2015 - 14:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Eesti MV
Algus:08. august 2015
Lõpp:09. august 2015
Asukoht:Tallinn, Kadrioru staadion

Euroopa U20 juunioride meistrivõistlused
Algus:16. juuli 2015
Lõpp:19. juuli 2015
Asukoht:Eskilstuna, Rootsi

Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klaasi MV
Algus:02. juuli 2015
Lõpp:04. juuli 2015
Asukoht:Rakvere staadion

26. Rukkilillemängud
Algus:26. juuni 2015
Lõpp:27. juuni 2015
Asukoht:Võru staadion

TV 10 Olümpiastarti finaal
Algus:10. juuni 2015
Lõpp:12. juuni 2015
Asukoht:Kuressaare staadion

A.Paali mälestusvõistlused
Algus:06. juuni 2015 - 12:00
Lõpp:06. juuni 2015 - 14:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva PSK, Viktor Predbannikov

Jõhvi Spordikooli kergejõustiku võistlused
Algus:04. juuni 2015 - 14:00
Lõpp:04. juuni 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jõhvi mäkkejooks
Algus:01. juuni 2015 - 18:30
Lõpp:01. juuni 2015 - 19:15
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

XIII promenaadijooks
Algus:30. mai 2015 - 11:00
Lõpp:30. mai 2015 - 14:00
Asukoht:Võistluskeskus Jõhvi Kontserdimaja juures
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6-12 klass
Algus:29. mai 2015
Lõpp:29. mai 2015
Asukoht:Iisaku staadion

Algklasside kergejõustiku MV 1-3 klass, 4-5 klass
Algus:26. mai 2015
Lõpp:26. mai 2015
Asukoht:Illuka

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp
Algus:14. mai 2015
Lõpp:14. mai 2015
Asukoht:Toila

Eesti murdmaajooksu MV
Algus:25. aprill 2015
Lõpp:25. aprill 2015
Asukoht:Elva

"Laste kergejõustiku" võistlused"
Algus:11. aprill 2015 - 11:00
Lõpp:11. aprill 2015 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

TV 10 Olümpiastarti III etapp
Algus:28. märts 2015
Lõpp:28. märts 2015
Asukoht:Võru SH

Johvi Cup
Algus:13. märts 2015
Lõpp:13. märts 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Kohtla-Järve linna lahtised võistlused C ja D kl.
Algus:06. märts 2015
Lõpp:06. märts 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Eesti talvised MV
Algus:21. veebruar 2015
Lõpp:22. veebruar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Eesti noorte KV
Algus:15. veebruar 2015
Lõpp:15. veebruar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Kohtla-Järve lahtiste kergejõustiku MV
Algus:13. veebruar 2015
Lõpp:13. veebruar 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi «Atleetika», Viktor Predbannikov

TV 10 Olümpiastarti II etapp
Algus:31. jaanuar 2015
Lõpp:31. jaanuar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa II etapp
Algus:28. jaanuar 2015
Lõpp:28. jaanuar 2015
Asukoht:Ahtme spordihall

Eesti juunioride ja noorsoo talvised MV
Algus:24. jaanuar 2015
Lõpp:24. jaanuar 2015
Asukoht:Tartu Ülikooli kergejõustikuhall

Eesti A ja B klassi talvised MV
Algus:17. jaanuar 2015
Lõpp:17. jaanuar 2015
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe SH

Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Algus:10. jaanuar 2015 - 10:45
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

ühistreening
Algus:06. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:06. jaanuar 2015 - 18:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, H.Koll,V.Predbannikov, L.Schmidt

Ühistreening Ahtme Spordihallis
Algus:30. detsember 2014 - 17:00
Lõpp:30. detsember 2014
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

XXVIII Jõhvi hüppevõistlused
Algus:18. detsember 2014 - 16:00
Lõpp:18. detsember 2014 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Jõhvi noorte lahtised E. Konisti mälestusvõistlused
Algus:12. detsember 2014
Lõpp:12. detsember 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

TV 10 Olümpiastarti I etapp
Algus:06. detsember 2014
Lõpp:06. detsember 2014
Asukoht:Tartu Ülikooli kergejõustikuhall

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:03. detsember 2014 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2014 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Ida-Virumaa kergejõustiku lahtised võistlused
Algus:29. november 2014 - 11:00
Lõpp:29. november 2014 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Sillamäe D-jaB-jaC- klassi laste võistlused
Algus:22. november 2014 - 11:00
Lõpp:22. november 2014 - 14:00
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:KJK Kalev, J.Terentjev

Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:15. november 2014 - 11:00
Lõpp:15. november 2014 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve linna lahtised võistlused
Algus:06. november 2014 - 16:00
Lõpp:06. november 2014 - 17:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Sillamäe cup
Algus:01. november 2014 - 09:45
Lõpp:01. november 2014 - 14:00
Asukoht:Sillamäe Spordihall
Korraldaja:KJK Kalev Sillamäe, Viktor Predbannikov

"Laste kergejõustiku" võistlused
Algus:31. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:31. oktoober 2014 - 16:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi «Atleetika» ja Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Jõhvi lahtised meistrivõistlused heitealadel
Algus:03. oktoober 2014 - 14:00
Lõpp:03. oktoober 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Hanno Koll, Rene Kundla, Lilija Schmidt

Jõhvi rahvajooks
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Eesti Kergejõustiku finaal
Algus:30. august 2014
Lõpp:30. august 2014
Asukoht:Kohila

25. RUKKILILLEMÄNGUD
Algus:26. august 2014 - 12:00
Lõpp:27. august 2014 - 18:00
Asukoht:26-27.08.2014, Tallinn, Kadrioru staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Jõhvi mäkkejooks
Algus:06. august 2014 - 18:30
Lõpp:06. august 2014 - 19:30
Asukoht:

Eesti kergejõustiku MV
Algus:02. august 2014
Lõpp:03. august 2014
Asukoht:Tallinn, Kadrioru staadion

Juunioride U20 kergejõustiku maailmameistrivõistlused
Algus:22. juuli 2014
Lõpp:27. juuli 2014
Asukoht:Eugene, USA
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused
Algus:09. juuli 2014 - 08:00
Lõpp:10. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Valter Kalami mälestusvõistlused
Algus:01. juuli 2014
Lõpp:01. juuli 2014
Asukoht:Viljandi
Korraldaja:Hanno Koll

Eesti juunioride ja noorsoo kergejõustiku MV
Algus:26. juuni 2014
Lõpp:27. juuni 2014
Asukoht:Rakvere

Rahvusvahelised võistlused
Algus:25. juuni 2014
Lõpp:01. juuli 2014
Asukoht:Rootsi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Euroopa võistkondlikud kergejõustiku MV I liiga
Algus:21. juuni 2014
Lõpp:22. juuni 2014
Asukoht:Tallinn, Kadrioru staadion

Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused
Algus:18. juuni 2014 - 15:00
Lõpp:18. juuni 2014 - 00:00
Asukoht:Võistlused toimuvad 18.juunil 2014.a. algusega kell 15.00 Krenholmi staadionil Narvas
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Gustav Sule mälestusvõistlused
Algus:15. juuni 2014
Lõpp:15. juuni 2014
Asukoht:Tartu, Tamme staadion

TV 10 Olümpiastarti finaal
Algus:11. juuni 2014
Lõpp:12. juuni 2014
Asukoht:Karksi-Nuia

Jõhvi Spordikooli meistrivõistlused
Algus:11. juuni 2014 - 11:00
Lõpp:11. juuni 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, H. Koll, Lilia Schmidt, Viktor Predbannikov

Eesti kergejõustiku KV
Algus:07. juuni 2014
Lõpp:07. juuni 2014
Asukoht:Rakvere

TV 10 Olümpiastarti IV etapp
Algus:31. mai 2014
Lõpp:31. mai 2014
Asukoht:Rakvere

Jõhvi – Kohtla-Järve rahvajooks
Algus:31. mai 2014 - 12:00
Lõpp:31. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Start Jõhvis Kontserdimaja parklast

Algklasside kergejõustiku MV 1-3 klass, 4-5 klass
Algus:27. mai 2014
Lõpp:27. mai 2014
Asukoht:Illuka staadion
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

TV -10 Olümpiastarti Ida-Virumaa mitmevõistluse finaal
Algus:23. mai 2014
Lõpp:24. mai 2014
Asukoht:Avinurme Kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV 6-12 klass
Algus:20. mai 2014
Lõpp:20. mai 2014
Asukoht:Iisaku staadion
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp
Algus:16. mai 2014
Lõpp:16. mai 2014
Asukoht:Iisaku staadion
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 9-11 KL
Algus:14. mai 2014 - 09:00
Lõpp:14. mai 2014 - 12:00
Asukoht:

Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 5-8 KL
Algus:13. mai 2014 - 09:30
Lõpp:13. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Gümnaasiumi kehalise-k õpetajad

"Laste kergejõustiku" võistlused
Algus:04. aprill 2014 - 15:00
Lõpp:04. aprill 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

TV 10 Olümpiastarti III etapp
Algus:29. märts 2014
Lõpp:29. märts 2014
Asukoht:Tartu

Kohtla-Järve kergejõustiku lahtised MV B,C,D klass
Algus:28. märts 2014 - 00:00
Lõpp:28. märts 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

JÕHVI CUP 2014
Algus:08. märts 2014
Lõpp:08. märts 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Eesti talvised kergejõustiku MV
Algus:22. veebruar 2014
Lõpp:23. veebruar 2014
Asukoht:Tartu

Martin Kutmani mälestusvõistlused kergejõustikus
Algus:11. veebruar 2014
Lõpp:11. veebruar 2014
Asukoht:Tartu

Eesti talvised kergejõustiku KV
Algus:02. veebruar 2014
Lõpp:02. veebruar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

TV 10 Olümpiastarti II etapp
Algus:01. veebruar 2014
Lõpp:01. veebruar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa II etapp
Algus:28. jaanuar 2014
Lõpp:28. jaanuar 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Eesti juunioride ja noorsoo talvised kergejõustiku MV
Algus:25. jaanuar 2014
Lõpp:26. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Eesti A- ja B- klassi talvised MV
Algus:18. jaanuar 2014
Lõpp:19. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Jekabilsi Spordikooli C kl võistlus
Algus:14. jaanuar 2014 - 14:00
Lõpp:15. jaanuar 2014 - 23:50
Asukoht:Jekabils (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Algus:11. jaanuar 2014 - 10:30
Lõpp:11. jaanuar 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Teivashüppe GP talvine Tallinna etapp
Algus:02. jaanuar 2014
Lõpp:02. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Kõrgushüppepäev.
Algus:27. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:27. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene põhikooli võimla
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jõhvi noorte lahtised kergejõustiku MV
Algus:13. detsember 2013 - 15:00
Lõpp:13. detsember 2013 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

TV 10 OS I etapp
Algus:07. detsember 2013
Lõpp:07. detsember 2013
Asukoht:Võru spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:04. detsember 2013
Lõpp:04. detsember 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Noorte kergejõustik. C ja D kl.
Algus:29. november 2013 - 16:00
Lõpp:29. november 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:KJK Atleetika ja Spordikool,

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:26. november 2013 - 17:00
Lõpp:26. november 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Noorte kergejõustiku võistlused. B ja A kl.
Algus:22. november 2013 - 16:00
Lõpp:22. november 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:KJK Atleetika ja Spordikool,

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:21. november 2013 - 00:00
Lõpp:21. november 2013 - 18:30
Asukoht:

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:19. november 2013 - 00:00
Lõpp:19. november 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Noorte kergejõustiku võistlused.
Algus:15. november 2013 - 16:00
Lõpp:15. november 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme Spordihall
Korraldaja:KJK Atleetika, Jõhvi Spordikool,

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:14. november 2013 - 17:00
Lõpp:14. november 2013 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:12. november 2013 - 17:00
Lõpp:12. november 2013 - 18:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:07. november 2013 - 17:00
Lõpp:07. november 2013 - 19:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:17. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Kergejõustiku treenerid

Ühistreening Ahtme spordihoones
Algus:15. oktoober 2013 - 00:00
Lõpp:15. oktoober 2013 - 00:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

EKV murdmaajooksus
Algus:12. oktoober 2013 - 13:00
Lõpp:12. oktoober 2013 - 16:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Ahtme Spordihalli treening
Algus:08. oktoober 2013 - 17:00
Lõpp:08. oktoober 2013 - 19:45
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kergejõustiku treenerid

Iisaku RAHVAJOOKS
Algus:29. september 2013 - 12:00
Lõpp:29. september 2013 - 14:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jõhvi rahvajooks
Algus:15. september 2013 - 10:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

3 päeva jooksu Ida-Virumaal 2013
Algus:14. september 2013 - 11:00
Lõpp:14. september 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Heigo Põld

Eesti juunioride ja noorte KV
Algus:07. september 2013
Lõpp:07. september 2013
Asukoht:Tartu Tamme staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Rukkilillemängud
Algus:27. august 2013 - 12:00
Lõpp:28. august 2013 - 17:00
Asukoht:Kadriorg
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Eesti mitmevõistluse MV
Algus:02. august 2013
Lõpp:04. august 2013
Asukoht:Rakvere staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Balti A-klassi maavõistlus
Algus:30. juuli 2013
Lõpp:31. juuli 2013
Asukoht:Alytus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Eesti meistrivõistlused
Algus:27. juuli 2013
Lõpp:28. juuli 2013
Asukoht:Kadrioru staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Euroopa juunioride (U20) MV
Algus:18. juuli 2013
Lõpp:21. juuli 2013
Asukoht:Rieti, Itaalia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Treeninglaager
Algus:15. juuli 2013
Lõpp:21. juuli 2013
Asukoht:Karjamaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt, Hanno Koll

Noorte (U18) maailmameistrivõistlused
Algus:10. juuli 2013
Lõpp:14. juuli 2013
Asukoht:Donetsk, Ukraina
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Eesti MV A klass ja noorsoo
Algus:03. juuli 2013
Lõpp:03. juuli 2013
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Eesti noorsoo ja A-klassi MV
Algus:26. juuni 2013
Lõpp:27. juuni 2013
Asukoht:Võru staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Euroopa võistlondlike meistrivõistluste I liiga
Algus:22. juuni 2013
Lõpp:23. juuni 2013
Asukoht:Dublin, Iirimaa
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

NIKOLAI KÜTTISE MÄLESTUSVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:21. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:21. juuni 2013 - 14:30
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva Paemurru Spordikool, Viktor Predbannikov

Eesti karikavõistlused
Algus:16. juuni 2013
Lõpp:16. juuni 2013
Asukoht:Rakvere staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

TV 10 OS finaal
Algus:14. juuni 2013
Lõpp:15. juuni 2013
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused.
Algus:14. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:14. juuni 2013 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva Paemuru Spordikool, Kohtla-Järve klubi „Atleetika“ ja Ida-Virumaa spordiliit.., Viktor Predbannikov

Teivashüppe GP etapp
Algus:11. juuni 2013 - 13:15
Lõpp:11. juuni 2013
Asukoht:TÜ staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

JÕHVI SPORDIKOOLI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED
Algus:11. juuni 2013 - 13:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

ANATOLI PAALI MEMORIAALVÕISTLUSED
Algus:08. juuni 2013 - 11:30
Lõpp:08. juuni 2013 - 14:00
Asukoht:NARVA, Kreenholmi staadion
Korraldaja:Viktor Predbannikov

TV 10 OLümpiastarti
Algus:06. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:07. juuni 2013 - 20:00
Asukoht:Sillamäe staadionil
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Viktor Predbannikov

49. G. Sule mälestusvõistlused
Algus:28. mai 2013
Lõpp:28. mai 2013
Asukoht:Tartu Tamme staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

TV 10 OS IV etapp
Algus:25. mai 2013
Lõpp:25. mai 2013
Asukoht:Karksi-Nuia
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Kohtla-Järve - Jõhvi maanteejooks
Algus:25. mai 2013 - 12:00
Lõpp:25. mai 2013 - 14:00
Asukoht:K-Järve Linnavalitsuse väljak - Jõhvi

Ida-Virumaa algklasside MV
Algus:22. mai 2013
Lõpp:22. mai 2013
Asukoht:Toila
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp
Algus:21. mai 2013
Lõpp:21. mai 2013
Asukoht:Iisaku staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Alutaguse NM koolinoorte MV
Algus:14. mai 2013
Lõpp:14. mai 2013
Asukoht:Iisaku
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

IAAF-i rahvusvaheline kergejõustikupäeva
Algus:10. mai 2013 - 00:00
Lõpp:10. mai 2013 - 00:00
Asukoht:Jõgeva
Korraldaja:Eesti kergejõustiku Liit, Viktor Predbannikov

Eesti murdmaajiiksu MV
Algus:05. mai 2013
Lõpp:05. mai 2013
Asukoht:Tallinn, Nõmme Spordikeskus
Korraldaja:Eesti Kergejõustikuliit, Viktor Predbannikov

EMV murdmaajooksus
Algus:20. aprill 2013
Lõpp:20. aprill 2013
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Algus:13. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:13. aprill 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Noorte kergejõustikuvõistlus Lätis
Algus:13. märts 2013 - 00:00
Lõpp:14. märts 2013 - 00:00
Asukoht:Jekabils (Läti)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Noorte EKV
Algus:10. märts 2013
Lõpp:10. märts 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Jõhvi CUP
Algus:08. märts 2013 - 15:00
Lõpp:08. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Balti A-klassi maavõistlus
Algus:23. veebruar 2013
Lõpp:23. veebruar 2013
Asukoht:Läti
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Ida-Virumaa lahtised MV noorte kergejõustikus
Algus:23. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Eesti talvised MV
Algus:16. veebruar 2013
Lõpp:17. veebruar 2013
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

TV 10 OS II etapp
Algus:09. veebruar 2013
Lõpp:09. veebruar 2013
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Jõhvi CUP kergejõustikus
Algus:08. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:08. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

TV 10 OS Ida-Virumaa II etapp
Algus:05. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:05. veebruar 2013 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt, Hanno Koll

Martin Kutmani mälestusvõistlused
Algus:05. veebruar 2013 - 18:00
Lõpp:05. veebruar 2013
Asukoht:TÜ Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

Eesti noorsoo ja juunioride MV
Algus:26. jaanuar 2013
Lõpp:27. jaanuar 2013
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll, Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

Eesti A- ja B-klassi MV
Algus:19. jaanuar 2013
Lõpp:20. jaanuar 2013
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll, Viktor Predbannikov

Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused.
Algus:12. jaanuar 2013 - 00:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:05. jaanuar 2013 - 00:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi "Atleetika", Viktor Predbannikov

Teivashüppe GP Tallinna etapp
Algus:02. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:02. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:Lasnamäe kergejõustikuhall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Hanno Koll

XXV Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:28. detsember 2012 - 13:00
Lõpp:28. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

JÕHVI LINNA LAHTISED NOORTE MV
Algus:13. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:13. detsember 2012 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

IDA – VIRU MAAKONNA VÕISTLUSSARJA TV “10 OLÜMPIASTARTI ”
Algus:05. detsember 2012 - 00:00
Lõpp:05. detsember 2012 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Viktor Predbannikov

Ida-Virumaa MV noortele. 1999 a. s. ja nooremad.
Algus:10. november 2012 - 11:00
Lõpp:10. november 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:01. november 2012 - 17:00
Lõpp:01. november 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:30. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:30. oktoober 2012
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:25. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:25. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:23. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:23. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:18. oktoober 2012
Lõpp:18. oktoober 2012
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:16. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:16. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:
Korraldaja:Lilia Schmidt

Ahtme spordihalli ühistreening
Algus:09. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:09. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:06. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Eesti A- ja B-klassi MV
Algus:05. juuli 2012 - 12:00
Lõpp:06. juuli 2012 - 17:00
Asukoht:Valga
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

N.Küttise mälestusvõistlused
Algus:29. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:29. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:PSK Narvik, Viktor Predbannikov

Eesti J ja N MV
Algus:16. juuni 2012
Lõpp:17. juuni 2012
Asukoht:Rakvere
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

A.Palli mälestusvõistlused
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Jõhvi spordikooli lahtised meistrivõistlused
Algus:01. juuni 2012 - 14:00
Lõpp:01. juuni 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

K-Järve lahtised MV
Algus:24. märts 2012 - 12:00
Lõpp:24. märts 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Jõhvi cup
Algus:17. märts 2012 - 11:00
Lõpp:17. märts 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

K-Järve lahtised KV
Algus:25. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

10 olümpiastarti
Algus:21. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:21. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Lilia Schmidt

Eesti junior-noorsoo mv.
Algus:28. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:28. jaanuar 2012 - 14:30
Asukoht:Lasnamäe sh
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Eesti noorte mv.
Algus:21. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 14:30
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

K-Järve linna lahtised mv
Algus:14. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:14. jaanuar 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

TV10 olümpiastarti
Algus:11. jaanuar 2012 - 10:30
Lõpp:11. jaanuar 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Dmitri Varfolomejev

Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:27. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:27. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Kohtla-Järve lahtised sisemeistrivõistlused
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall

E. Konisti mälestusvõistlused
Algus:08. detsember 2011 - 15:00
Lõpp:08. detsember 2011 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Sillamäe lahtised kergejõustiku mv
Algus:12. november 2011 - 11:00
Lõpp:12. november 2011 - 14:30
Asukoht:Sillamäe Spordikeskus.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Kergejõustikutreening
Algus:11. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:11. oktoober 2011 - 18:15
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Mäkkejooks
Algus:13. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Valdek Murd

Jõhvi spordikooli meistrivõistlused
Algus:08. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:08. juuni 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi G staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

ANATOLI PAALI MEMORIAALVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:04. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:04. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Paemurru SK staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

IX Kohtla-Järve - Jõhvi jooks
Algus:28. mai 2011 - 12:00
Lõpp:28. mai 2011 - 14:00
Asukoht:
Korraldaja:Kohtla-Järve SS Kalev, Valdek Murd

Jõhvi Cup sisekergejõustikus
Algus:18. märts 2011 - 14:00
Lõpp:18. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool