Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Põlevkivi Volle 2011/2012

Osalevad 8 võistkonda: Estonia, Narva, Raudtee, Aidu, Viru, Peamaja, Veteranid (endised töötajad ja veteranid) ning Tehnoloogiatööstuse (külalised).
Süsteem: Üheringiline põhiturniir, mille neli paremat pääsevad poolfinaali. Medalimängudest finaal mängitakse kahe võiduni, pronkismäng ühe võiduni.
Mängud peetakse Jõhvi spordihallis (mõned mängud Tammiku spordisaalis ja Sillamäel).

PAREMUSJÄRJESTUS | Galerii
1. Estonia
2. Veteranid
3. Peamaja
4. Raudtee
5. Narva
6. Viru
7. Aidu
8. Tehnoloogiatööstus


OTSUSTAVAD MÄNGUD
Finaal
Estonia
- Veteranid, seeria võitis 2:1 Estonia 
* 1. mäng 9.04.2012 kell 19.15 Jõhvi Spordihall
Veteranid - Estonia 3:1 (16:25, 25:23, 25:21, 25:17) | Pildid 
* 2. mäng 25.04.2012 kell 19.45 Jõhvi spordihall
Estonia - Veteranid 3:1 (24:26, 25:16, 25:20, 25:17) | Pildid
* 3. mäng 2.05.2012 kell 19.45 Jõhvi spordihall
Estonia - Veteranid 3:2 (25:27, 22:25, 25:14, 25:11, 15:12) | Pildid

Pronksimäng
Peamaja
- Raudtee seeria 1:0 võitis Peamaja
19.04.2012 kell 19.15 Jõhvi spordihall
Peamaja - Raudtee 3:2 (15:25, 17:25, 25:19, 31:29, 15:11) | Pildid

Poolfinaalid
5.04 kell 18.15 Veteranid - Peamaja 3:1 (27:29, 25:16, 25:16, 25:11) | pildid
5.04 kell 19.50 Estonia - Raudtee 3:0 (25:17, 25:14, 26:24) | pildid

AJAKAVA
2012. aasta mängud

19.01 18.15 Aidu - TT  3:0 (25:19; 25:21; 25:21)  
26.01   Raudtee - Narva* 3:2 (29:27, 25:20, 15:25, 21:25, 15:11)  
02.02 18.15 Veteranid - TT  3:0 (25:14, 25:12, 25:22) Pildid
02.02 19.00 Estonia - Peamaja 3:0 (25:15, 25:20, 26:24)  Pildid
09.02 19.15 Peamaja - Aidu 3:0 (25:17; 25:19; 25:10)  
13.02 19.15 Veteranid - Raudtee 3:0 (25:15, 25:12, 25:19)  
16.02 18.15 Estonia - Narva 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:14)  
16.02 19.00 Viru - TT 3:0 (25:22, 25:9, 25:18)  
01.03 18.15 Peamaja - TT 3:0 (25:9, 25:11, 25.10) Pildid
01.03 19.00 Veteranid - Aidu 3:0 (25:16, 25:14, 25:12) Pildid
15.03 18.15 Peamaja - Viru 3:0 (25:16, 25:16, 25:19)  
15.03 19.00 Estonia - Raudtee 3:0 (25:19, 25:15, 25:16)  
22.03 18.15 Raudtee - Aidu 3:0 (25:13, 25:16, 25:16)  
22.03 19.00 Estonia - Veteranid 3:1 (25:13, 25:21, 21:25, 25:18)  
8.05 18.00**  Narva - Viru 3:1 (25:15, 18:25, 25:17, 25:19)   

* Sillamäel
** Tammikus

2011. aasta mängud

20.10.2011 18.15 Estonia - Viru 3:0 (25:11, 25:11, 25:12)  
20.10.2011 19.00 Aidu - Narva 2:3 (25:18, 17:25, 23:25, 25:22, 11:15)          Fotod
03.11.2011 18.15 Peamaja - Veteranid 1:3 (25:22, 17:25, 23:25, 18:25) Fotod 
03.11.2011 19.00 Tehnoloogiatööstus - Raudtee 0:3 (10:25, 10:25, 5:25)   
10.11.2011 19.00 Raudtee - Peamaja 2:3 (21:25, 25:23, 22:25, 25:21, 12:15) Fotod 
17.11.2011 18.15 Narva - Tehnoloogiatööstus 3:0 (25:8, 25:6, 25:6)  
17.11.2011 19.00 Estonia - Aidu 3:0 (25:15, 25:12, 25:13)   
01.12.2011 19.00 Aidu - Viru* 0:3 (21:25, 15:25, 17:25)  
01.12.2011 18.15 Tehnoloogiatööstus - Estonia 0:3 (4:25, 16:25, 8:25)  
08.12.2011 18.15 Peamaja - Narva 3:2 (25:14, 25:21, 18:25, 20:25, 15:13)  
12.12.2011 19.15 Viru - Veteranid 0:3 (9:25, 23:25, 19:25) Fotod 
15.12.2011 18.15 Viru - Raudtee 0:3 (21:25, 11:25, 15:25) Fotod
15.12.2011 19.00 Narva - Veteranid 0:3 (12:25, 13:25, 20:25) Fotod

*  Tammiku spordisaalis

PÕHITURNIIRI TABEL 1 2 3 4 5 6 7 8 V-K K
1. Estonia xxxx 3:1  3:1  3:0  3:0  3:0  3:0 3:0 7-1
2. Narva  1:3 xxxx  0:3 2:3   2:3 3:1   3:2 3:0 3-4 
3. Veteranid 1:3   3:0 xxxx 3:0   3:1 3:0  3:0 3:0 6-1 II 
4. Raudtee  0:3 3:2  0:3 xxxx  2:3  3:0  3:0 3:0 4-3 IV
5. Peamaja  0:3  3:2  1:3  3:2 xxxx 3:0  3:0 3:0  5-2 III
6. Viru  0:3  1:3  0:3  0:3  0:3 xxxx 3:0 3:0   2-5 VI
7. Aidu  0:3  2:3  0:3 0:3   0:3  0:3 xxxx 3:0 1-6 VII 
8. Tehnoloogiatööstus  0:3  0:3  0:3  0:3  0:3  0:3  0:3 xxxx 0-7 VIII



AJALUGU
Põlevkivi Volle 2010/2011



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool