78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Jalgrattasport: Laupäeval toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused maastikuratta sprindis
17. oktoober 2014

Kokku peeti 20 sõitu (4 kaupa, distants 1 km). Superfinaalis haaras koheselt liidriohjad endale Taavi Selder ja võitis kindla vahega, teise koha sai Tauri Selder ja kolmas oli Paul Nestor.

Jalgrattasport: Jõeäär sõidab koondisega Austriasse
07. august 2014

10.-15.augustil toimub Austrias 29.International ASKÖ-Radjugendtour, kuhu sõidab Eesti koondise koosseisus ka Investment Agency-Jõhvi teamist Marten Jõeäär.

Jalgrattasport: Teatekrossilt kaks pronksmedalit
10. september 2013

Pühapäeval toimusid Pärnumaal, Jõulumäe Tervisespordikeskuses Eesti meistrivõistlused teatekrossis. Üle riigi olid kohale sõitnud üle 60 võistkonna, et selgitada Eesti meistrid.

Loe edasi

Jalgrattasport: Marten Jõeäär Eesti meister jalgratta 10 km eraldistardist sõidus!
31. august 2013

Jõgeval laupäeval peetud Eesti meistrivõistlustel eraldistardist sõidus sai Jõhvi rattaklubi esindaja Marten Jõeäär esikoha klassis M14.

Jalgrattasport: 4.augustil toimub X Alutaguse rattamaraton