Jõhvi sport
JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

SPORDIKOOLI KALENDER

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Sulgpall: EESTI SULGPALLILIIDU NOORTE GP- 2 AUHINNA ETAPP
16. oktoober 2018

13.-14.oktoobril 2018 toimus Lasnamäe Sulgpallihallis Eesti Sulgpalliliidu Noorte GP-2 auhinna etapp, millest Jõhvi Spordikool võttis esmakordselt osa.

Jõhvi Sulgpallineiu Polina Rjabušenko mängis tüdrukute U13 vanuseklassis. Mängus teise paigutusega Emilia Šapovalova (treener Heiki Sorge TÜASK) kaotas ta 12:21 ja 9:21.
Ülejäänud mängudes olid vastasteks Tartu Triitoni klubi esindajad:
Mirtel Pruulmann võitis seisuga 21:15 ja 21:16.
Karolina Pintšuk 21:14; 21:17.

Polinal puudusid suurte turniiride mängukogemused, kuid oli näha, kuidas iga mänguga kasvas Jõhvi neiu enesekindlus ning mänguosavus.


Treener
Aleksei Kreivald

Sulgpall: Laste sulgpallivõistlused Tartus
09. oktoober 2018

 29.-30. september toimusid Tartu Triitoni klubi eestvedamisel laste sulgpalli võistlused.
Kahel päeval käis väljakul mõõtu võtmas 98 noort sulgpallurit.

Laupäeval, poiste C-liigas, kus oli 24 osavõtjat saavutas 9. koha Oliver Štrik.
Oliver sai alagrupis kaks võitu 2:0 ning ühe kaotuse 1:2 seisuga, mis andis talle võimaluse võistelda kohtadele 7 kuni 14. Üks võit ja üks kaotus seisuga 1:2 tõigi Oliverile 9. koha.

Pühapäeval toimunud tüdrukute D liigas (27 osavõtjat) sai 19. koha Eeva Laura Linda Koosel ning 4. kohale jõudis Merily Arus. 

Tüdrukute C-liiga 6. koht kuulus Kätriin Kütt-le ning 3. koht Polina Rjabušenko-le.
Polina kaotas poolfinaalis esimese geimi seisuga 1:15, teisel pakkus vastasele vastupanu, kuid lõpuks kaotas seisuga 19:20. 

Tänan kõiki, kes võistlustest osa võitsid.


Aleksei Kreivald
sulgpalli treener

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus alustab
05. oktoober 2018

 Etapid toimuvad 13.oktoobril, 11.novembril ja 1.detsembril algusega kell 10.30.

Sulgpall: Li-Ning Eesti Superseeria I etapp
26. september 2018

Laupäeval 22. septembril käis Jõhvi spordikooli tüdrukute paar Anastassia Antošina - Polina Rjabušenko võistlemas Li-Ning Eesti Superseeria I etapil.
M-IV liigasse oli registreerunud 5 paari.
Esimeses mängus tuli võit paari Tiina Lell -Aet Põldma vastu seisuga 21:15; 18-21; 21:8.
Teises mängus mängisid Jõhvi spordikooli kasvandikud Anastasija Mihhailova - Veronika Randalainen vastu. Nad andsid ära esimene geimi 10:21, ning teise kaotasid tasavägises mängus seisuga 22:24.
Kolmas mäng oli esimese paigaldusega paari Pille Laub - Eveli Mäepalu vastu ning lõppes seisuga 17:21, 11:21.
Enne viimast mängu oli šanss mängida pronksmedalile.
Esimeses geimis proovisidki Jõhvi Spordikooli neiud järele minna kuid kaotasid paarile Kärolin Kerem - Anita Väli 17: 21 ja 14:21.
Tüdrukud olid tublid ning andsid endast parima. Võistlustel osalemine tõi välja vajakajäämised, andis kogemuse erinevate vastastega mängimisel ning näitas kätte meie nõrgad kohad, millele on treeningutel vaja enam tähelepanu pöörata.

Aleksei Kreivald
Jõhvi Spordikooli sulgpalli treener

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale I etapi tulemused
09. aprill 2018

 PAREMUSJÄRJESTUSED

MEESTE ÜKSIKMÄNG
1. Juri Krot - finaal 2:1 (21:14, 9:21, 21:16)
2. Ivan Sergeev
3. Aleksei Kreivald - pronkismäng 2:1 (21:18, 18:21, 21:10)
4. Dmitri Lvov
5. (B-turniiri 1.) Dmitri Gljantsev - kohamäng 21:12
6. Sanžar Magomedagajev
7. Jegveni Olt - kohamäng 21:12
8. Vitali Dmitrijev
9. Tõnu Kortel

NAISTE ÜKSIKMÄNG
1. Merike Sirendi - finaal 2:0 (21:11, 21:8)
2. Margit Ahu
3. Anna Romanenko - pronksimäng 2:0 (21:18, 21:15)
4. Anastassia Antošina
5. (B-turniiri 1.) Anna Jagonen - kohamäng 21:17
6. Daniella Aro
7. Polina Rjabušenko - kohamäng 21:6
8. Aime Luuk

NAISTE PAARISMÄNG
1. Anna Romanenko/Merike Sirendi võidud-kaotused 3-0
2. Margit Ahu/Anna Jagonen 2-1
3. Daniella Aro/Anastassia Antošina 1-2
4. Aime Luuk/Polina Rjabušenko 0-3

MEESTE PAARISMÄNG
1. Dmitri Lvov/Ivan Sergeev 4-0
2. Juri Krot/Aleksei Kreivald 3-1
3. Jevgeni Olt/Sanžar Magomedagajev 2-2
4. Vitali Dmitrijev/Dmitri Gljantsev 1-3
5. Tõnu Kortel/Rene Kundla 0-4

SEGAPAARISMÄNG
1. Margit Ahu/Juri Krot - finaal 21:15
2. Anna Jagonen/Ivan Sergeev
3. Polina Rjabušenko/Aleksei Kreivald - kohamäng 21:10
4. Anna Romanenko/Dmitri Lvov
5. Daniella Aro/Dmitri Gljantsev - kohamäng 21:13
6. Anastassia Antošina/Sanžar Magomedagajev
7. Merike Sirendi/Jevgeni Olt - kohamäng 21:6
8. Aime Luuk/Tõnu Kortel

PUNKTISEIS AVAETAPI JÄREL
Kokkuvõttes läheb arvesse 6 paremat kohta

MEHED
1. Juri Krot 40+34+40=114
2. Ivan Sergeev 34+40+34=108
3. Aleksei Kreivald 30+34+30=94
4. Dmitri Lvov 26+40+26=92
5. Sanžar Magomedagajev 22+30+22=74
6. Dmitri Gljantsev 24+26+24=74
7. Jegveni Olt 20+30+20=70
8. Tõnu Kortel 16+24+18=58
9. Vitali Dmitrijev 18+26+-=44
10. Rene Kundla -+24+-=24

NAISED
1. Margit Ahu 34+34+40=108
2. Merike Sirendi 40+40+20=100
3. Anna Romanenko 30+40+26=96
4. Anna Jagonen 24+34+34=92
5. Anastassia Antošina 26+30+22=78
6. Polina Rjabušenko 20+26+30=76
7. Daniella Aro 22+30+24=76
8. Aime Luuk 18+26+18=62

Leheküljed: 1 2 3 4 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool