Laupäeval 23. märtsil toimus Võru Spordikeskuses Laste Üksikmänguturniir „Võru open 2019”.
Eesmärk oli välja selgitada parimad üksikmängudes B, C ja D liigas ning propageerida sulgpalli levikut.

Sulgpall: Lenne-Azimuut Sulgpalliturniir - Caesar Cup IX

9.märtsil Tallinnas toimunud rahvusvahelisest sulgpalliturniirist Lenne-Azimuut Sulgpalliturniir - Caesar Cup IX võttis osa Jõhvi Spordikooli neidude paar Anastassia Antošina - Daniella Aro.

Sulgpall: Tondiraba Vabariigi Aastapäeva Turniir paarismängus
25. veebruar 2019

... toimus laupäeval, 23. veebruaril Tallinnas.
Naiste paarismängu kolmandas liigas mängis Jõhvi Spordikooli neiu Daniela Aro koos Tallinna sulgpallikeskuse kasvandiku Adeele Metsniiduga.
Esimeses mängus seisul 16:15 loobusid vastased Carol Pähkel-Helen Pärila, kes olid esimese paigutusega, mängu jätkamisest, kui üks neist sai trauma. Teises mängus oli kaotus 14:21 ja 16: 21 Ülle Laasner-Kaie Nurmsalu (4 paigutus) paarile.
Viimases grupi mängus tuli võit 21:16, 21:10 Pille Laub-Tatjana Zubenok vastu.
Nii tuli alagrupis tüdrukutele II koht.
Pronksi mängu esimene geim oli 21:15 meie kasuks, kuid vastased Inga Ohno ja Piret Pärnmaa (2 paigutus) muutsid oma mängu ning võitsid kaks geimi seisuga 21:12.

Sulgpall: Laste üksikmänguturniir B, C ja D liiga 16.-17.02. 2019
18. veebruar 2019

Eile, 17.veebruaril, Tartus Sarapuu sulgpallihallis toimunud lasteturniiril osales Jõhvi Spordikoolist Merily Arus.

Pärast rasket mängu poolfinaalis kaotas neiu kolmanda koha mängu ning jäi  23 osavõtja hulgas neljandaks.

Kokku võttis turniirist osa 48 tüdrukut ning 56 poissi.

Suur tänu Merily emale toetuse ja abi eest.

Treener Aleksei Kreivald

Sulgpall: Sulgpallurite tubli esinemine Tartus
28. jaanuar 2019

Nädalavahetusel olid Jõhvi noored sulgpallurid Tartus taas võistlustules.
Tartu Triitoni Sulgpalliklubi korraldas laste võistlused, millest võttis osa 129 sulgpallurit.